Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siedlce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Błogoszcz, Pruszyn, Pruszynek, Pruszyn-Pieńki, Wólka Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Guzek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

231 (34,12%)

Adam Ryszard Dziura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

106 (15,66%)

Maciej Tomasz Tymosiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

178 (26,29%)

Elżbieta Irena Soszyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

162 (23,93%)

Okręg 2

Sołectwa: Biel, Grubale, Osiny, Pustki, Stok Lacki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zdunek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

117 (18,31%)

Andrzej Leszek Rymuza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

359 (56,18%)

Marlena Dorota Szyszkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (18,00%)

Robert Janusz Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

48 (7,51%)

Okręg 3

Sołectwa: Joachimów, Stok Lacki-Folwark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Paweł Pióro

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

173 (30,46%)

Bogusława Gorzała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

290 (51,06%)

Marek Grzegorz Borkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (18,49%)

Okręg 4

Sołectwo: Białki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Kręgol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

157 (44,23%)

Urszula Marianna Jońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

23 (6,48%)

Dariusz Gawron

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

134 (37,75%)

Przemysław Jakub Garbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

41 (11,55%)

Okręg 5

Sołectwo: Ujrzanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Księżopolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

102 (31,68%)

Ludwik Antoni Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

160 (49,69%)

Magdalena Pogonowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (14,91%)

Agnieszka Kudelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

12 (3,73%)

Okręg 6

Sołectwo: Grabianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Tchórzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

96 (24,55%)

Mikołaj Krzysztof Walo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

240 (61,38%)

Grzegorz Dmowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

55 (14,07%)

Okręg 7

Sołectwa: Rakowiec, Wołyńce, Wołyńce-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

110 (26,25%)

Aneta Renata Olszak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

255 (60,86%)

Adam Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

54 (12,89%)

Okręg 8

Sołectwa: Swoboda, Żelków-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magda Walerczuk-Radziszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

283 (35,11%)

Albert Gochnio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

459 (56,95%)

Janusz Józef Rozbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

64 (7,94%)

Okręg 9

Sołectwa: Nowe Iganie, Stare Iganie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Bogdan Łęczycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

193 (25,94%)

Roman Piotr Chojecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

379 (50,94%)

Paweł Witold Pazera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

172 (23,12%)

Okręg 10

Sołectwo: Stare Opole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kosyl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

210 (49,65%)

Krzysztof Leszek Witczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

111 (26,24%)

Waldemar Roman Burgs

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (24,11%)

Okręg 11

Sołectwa: Nowe Opole, Opole-Świerczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Andrzej Matuszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

281 (52,62%)

Artur Łukasz Wereszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

104 (19,48%)

Gracjan Kosmala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

149 (27,90%)

Okręg 12

Sołectwa: Chodów, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

188 (35,07%)

Grzegorz Piotr Koc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

215 (40,11%)

Antoni Wasilewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

133 (24,81%)

Okręg 13

Sołectwa: Purzec, Strzała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Wojtyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

271 (42,28%)

Wiesława Halina Wakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

49 (7,64%)

Anna Helena Mlonek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (24,34%)

Marek Misiura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

165 (25,74%)

Okręg 14

Sołectwa: Golice, Golice-Kolonia, Jagodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Edward Woźnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

260 (79,03%)

Marceli Łuka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (20,97%)

Okręg 15

Sołectwa: Topórek, Żabokliki, Żabokliki-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Mariusz Wojciuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE

64 (13,14%)

Krystyna Wanda Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

304 (62,42%)

Marcin Gryczka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (14,58%)

Jadwiga Hanna Krasuska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY

48 (9,86%)