Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mstów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Latosówka, Rajsko, Wancerzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Kubat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

67 (12,74%)

Zbigniew Paweł Radecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (11,22%)

Patryk Mariusz Woźnica

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

252 (47,91%)

Andrzej Antoni Bogucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ WANCERZOWA I LATOSÓWKI

148 (28,14%)

Okręg 2

Jaskrów ulice: Częstochowska numery nieparzyste, Boczna, Brzozowa, Jutrzenki, Klonowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leśna, Mirowska, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysława Otylia Gaudy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

149 (49,50%)

Marcin Paweł Kluczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

100 (33,22%)

Jan Szczepan Gaudy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (17,28%)

Okręg 3

Jaskrów ulice: Częstochowska numery parzyste, Hektarowa, Ołowianka, Pszczela, Rędzińska, Rumiankowa, Skalna, Wrzosowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Marcin Gawron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

124 (42,61%)

Monika Agnieszka Adamowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

37 (12,71%)

Mariola Urszula Juszczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

130 (44,67%)

Okręg 4

Jaskrów ulice: Jurajska, Starowiejska, Willowa, Kościelna, Wschodnia, Chabrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Marek Gawron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

193 (60,88%)

Monika Wioletta Chmielarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

40 (12,62%)

Elżbieta Dominika Tyras

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (12,30%)

Janusz Bogusław Skrzypkowiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (14,20%)

Okręg 5

Cegielnia, Kuchary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Iwona Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

185 (42,43%)

Anna Magdalena Borówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

7 (1,61%)

Mariusz Kazimierz Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

193 (44,27%)

Gabriel Zbigniew Całus

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (11,70%)

Okręg 6

Jaźwiny, Kuśmierki, Mokrzesz, Pniaki Mokrzeskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Stanisław Całusiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

207 (54,76%)

Zenon Roman Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

98 (25,93%)

Aleksandra Bożena Matląg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (19,31%)

Okręg 7

Krasice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Iwona Pardela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

152 (48,72%)

Anna Danuta Chodkowska-Bekus

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (8,33%)

Justyna Anna Bryl-Michoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

48 (15,38%)

Katarzyna Maria Bajor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ WANCERZOWA I LATOSÓWKI

86 (27,56%)

Okręg 8

Gąszczyk, Siedlec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Choryłek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

215 (74,91%)

Katarzyna Teresa Gawron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

72 (25,09%)

Okręg 9

Brzyszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Jaksender

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

79 (33,76%)

Łukasz Damian Deska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

37 (15,81%)

Robert Ryszard Rospondek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (13,68%)

Bożena Pluta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

86 (36,75%)

Okręg 10

Srocko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Józef Misztal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

165 (69,92%)

Andrzej Gabriel Strojec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

45 (19,07%)

Renata Teresa Gawron

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (11,02%)

Okręg 11

Małusy Małe, Małusy Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Jerzy Całus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

112 (32,94%)

Leszek Mieczysław Sieradzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

99 (29,12%)

Michał Marek Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (20,00%)

Beata Kazimiera Białek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (17,94%)

Okręg 12

Mstów ulice: Chopina, Częstochowska, Kamienna, Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Kościelna bez nr 2, Krótka, Norwida, Partyzantów, Plac Mickiewicza bez od nr 1 do nr 10, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Tomasz Cierpiałowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

155 (33,84%)

Beata Agnieszka Figzał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

92 (20,09%)

Justyna Maria Klimczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

164 (35,81%)

Aldona Maria Całusińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (10,26%)

Okręg 13

Mstów ulice: 16 Stycznia, Jurajska, Kajakowa, Kościelna nr 2, Kościuszki, Leśna, Nadrzeczna, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Plac Mickiewicza od nr 1 do nr 10, Spacerowa, Sportowa, Świerkowa, Widokowa, Wolności, Źródlana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Julian Bigosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

177 (39,60%)

Artur Robert Bigosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

79 (17,67%)

Zbigniew Ludwik Nowicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (27,96%)

Dagmara Monika Mazurek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (14,77%)

Okręg 14

Kłobukowice, Łuszczyn, Zawada

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Janusz Siwek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

258 (71,67%)

Marzena Anna Migoń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (28,33%)

Okręg 15

Kobyłczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Tadeusz Stachurski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ

59 (21,93%)

Andrzej Paweł Leśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA

145 (53,90%)

Karolina Katarzyna Szczepanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (12,27%)

Adam Stanisław Śpiewak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (11,90%)