Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Topola Królewska, Dobrogosty, Prądzew
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Kołodziejska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
83
(31,32%)
Janusz Andrzej Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOPOLANIN
105
(39,62%)
Paweł Pałczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(29,06%)
Okręg 2
Chrząstówek, Topola Szlachecka
Pokaż więcej
Michał Sławomir Marczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
50
(21,83%)
Marian Majchrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(12,66%)
Stefan Andrzej Pacholczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(65,50%)
Okręg 3
Kozuby, Gawrony
Pokaż więcej
Grzegorz Jerzy Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
130
(52,63%)
Kazimierz Karasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(20,24%)
Kamila Wanda Lisewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(27,13%)
Okręg 4
Dąbie, Mikołajew, Garbalin
Pokaż więcej
Izabela Maria Stolińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Siemszyce, Łęka, Kolonia Łęka, Zawada
Pokaż więcej
Irena Dopierała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
83
(41,29%)
Włodzimierz Andrzej Starzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(58,71%)
Okręg 6
Siedlec, Siedlec Kolonia, Pruszki, Piekacie
Pokaż więcej
Michał Świątczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
92
(41,07%)
Kazimierz Tolisław Kupis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(44,20%)
Danuta Mirosława Pomianowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(14,73%)
Okręg 7
Włodzimierz Kazimierz Andrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
71
(26,89%)
Jadwiga Maria Frątczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI FRĄTCZAK
193
(73,11%)
Okręg 8
Borek, Borów, Bronno
Pokaż więcej
Marek Nitecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
67
(32,06%)
Renata Aleksandra Górska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(33,49%)
Roman Stanisław Szalczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(34,45%)
Okręg 9
Leźnica Mała, Wąkczew
Pokaż więcej
Maria Sztec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
51
(22,97%)
Krzysztof Królak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ
71
(31,98%)
Roman Sławomir Szczech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(45,05%)
Okręg 10
Janków, Zduny
Pokaż więcej
Jerzy Tomasz Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
84
(46,41%)
Andrzej Józef Krzyżaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(53,59%)
Okręg 11
Aleksandra Szczepaniak-Smulczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
22
(10,14%)
Maria Krystyna Gmerek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(32,26%)
Danuta Ewa Głodek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(57,60%)
Okręg 12
Leszcze, Wichrów
Pokaż więcej
Grzegorz Szczęsny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
69
(26,04%)
Agata Anna Fornalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FORNALCZYK
196
(73,96%)
Okręg 13
Topola Katowa, Krzepocin Pierwszy, Krzepocin Drugi
Pokaż więcej
Marzena Renata Bugajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
78
(34,98%)
Jerzy Franciszek Kazimierski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
145
(65,02%)
Okręg 14
Borki, Dzierzbiętów Mały
Pokaż więcej
Bożena Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
85
(30,80%)
Sebastian Damian Borowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(28,99%)
Jan Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(40,22%)
Okręg 15
Lubień, Dzierzbiętów Duży
Pokaż więcej
Maria Katarzyna Frątczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
90
(38,96%)
Marek Jakubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141
(61,04%)