Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łęczyca

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Topola Królewska, Dobrogosty, Prądzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Anna Kołodziejska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

83 (31,32%)

Janusz Andrzej Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOPOLANIN

105 (39,62%)

Paweł Pałczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (29,06%)

Okręg 2

Chrząstówek, Topola Szlachecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Sławomir Marczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

50 (21,83%)

Marian Majchrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (12,66%)

Stefan Andrzej Pacholczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

150 (65,50%)

Okręg 3

Kozuby, Gawrony

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Jerzy Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

130 (52,63%)

Kazimierz Karasiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (20,24%)

Kamila Wanda Lisewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (27,13%)

Okręg 4

Dąbie, Mikołajew, Garbalin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Maria Stolińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Siemszyce, Łęka, Kolonia Łęka, Zawada

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Dopierała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

83 (41,29%)

Włodzimierz Andrzej Starzyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (58,71%)

Okręg 6

Siedlec, Siedlec Kolonia, Pruszki, Piekacie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Świątczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

92 (41,07%)

Kazimierz Tolisław Kupis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (44,20%)

Danuta Mirosława Pomianowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (14,73%)

Okręg 7

Błonie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Kazimierz Andrzejczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

71 (26,89%)

Jadwiga Maria Frątczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI FRĄTCZAK

193 (73,11%)

Okręg 8

Borek, Borów, Bronno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Nitecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

67 (32,06%)

Renata Aleksandra Górska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (33,49%)

Roman Stanisław Szalczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (34,45%)

Okręg 9

Leźnica Mała, Wąkczew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Sztec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

51 (22,97%)

Krzysztof Królak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ

71 (31,98%)

Roman Sławomir Szczech

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (45,05%)

Okręg 10

Janków, Zduny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Tomasz Pająk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

84 (46,41%)

Andrzej Józef Krzyżaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (53,59%)

Okręg 11

Wilczkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Szczepaniak-Smulczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

22 (10,14%)

Maria Krystyna Gmerek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (32,26%)

Danuta Ewa Głodek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (57,60%)

Okręg 12

Leszcze, Wichrów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Szczęsny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

69 (26,04%)

Agata Anna Fornalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FORNALCZYK

196 (73,96%)

Okręg 13

Topola Katowa, Krzepocin Pierwszy, Krzepocin Drugi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Renata Bugajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

78 (34,98%)

Jerzy Franciszek Kazimierski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

145 (65,02%)

Okręg 14

Borki, Dzierzbiętów Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

85 (30,80%)

Sebastian Damian Borowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (28,99%)

Jan Michalak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (40,22%)

Okręg 15

Lubień, Dzierzbiętów Duży

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Katarzyna Frątczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

90 (38,96%)

Marek Jakubowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (61,04%)