Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rumia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

A. Asnyka, Abrahama, Bohaterów Kaszubskich, Bolesława Chrobrego, Czechowa, Czesława Miłosza, Derdowskiego, Generała Andersa, Generała Józefa Hallera, Gen. Stanisława Maczka, Gnieźnieńska, Helska, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Warszawskiej), Jaworskiego, Kochanowskiego, Krótka, Krzywa, Ks. Bernarda Sychty, Księdza Lucjana Gierosa, Ks. Leona Heykego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Marynarska, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od torów PKP do ul. Targowej), Marzanny, Matejki, Mickiewicza, Morska, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Opolska, Paderewskiego, Poprzeczna, Poznańska, Pucka, Pułaskiego, Rodziewiczówny, Roszczynialskiego, Równa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sopocka, Starowiejska, Stolarska, Suwalska, Szczecińska, Ślusarska, Targowa, Torowa, Toruńska, Warszawska, Wąska, Wejhera, Wrocławska, Wybickiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Grunwaldzkiej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Woźniak
    606 (12,46%)
  2. 2 Karolina Rydzewska
    508 (10,44%)
  3. 6 Mariusz Piotrowski
    290 (5,96%)
  4. 4 Anna Genowefa Okrój
    309 (6,35%)
  5. 5 Justyna Lipińska
    280 (5,76%)
  6. 3 Marcin Fuchs
    269 (5,53%)
  7. 7 Marcin Adrian Kaczmarek
    291 (5,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Bolesław Kowalik
    99 (2,03%)
  2. 1 Sylwia Elżbieta Walkiewicz
    229 (4,71%)
  3. 5 Elżbieta Maria Flisikowska
    37 (0,76%)
  4. 3 Daria Anna Kapicka
    32 (0,66%)
  5. 4 Wojciech Grzegorz Roman
    21 (0,43%)
  6. 6 Tadeusz Jan Brzeziński
    17 (0,35%)
  7. 7 Karolina Katarzyna Miotk
    77 (1,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Sebastian Poltrok
    65 (1,34%)
  2. 6 Marek Zawadzki
    77 (1,58%)
  3. 1 Michał Kryża
    634 (13,03%)
  4. 2 Natalia Anna Janowska
    220 (4,52%)
  5. 5 Zbigniew Stankowski
    37 (0,76%)
  6. 7 Hanna Ronowicz-Koziarska
    49 (1,01%)
  7. 4 Marzena Maria Idziak-Ciesielska
    80 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Katarzyna Piątkowska-Fularczyk
    32 (0,66%)
  2. 4 Monika Agnieszka Janta
    36 (0,74%)
  3. 2 Piotr Józef Dziabas
    46 (0,95%)
  4. 1 Józef Chmielewski
    115 (2,36%)
  5. 5 Małgorzata Maria Ratajczak
    38 (0,78%)
  6. 6 Monika Irena Woźniak
    23 (0,47%)
  7. 7 Bartosz Piotr Kiersznikiewicz
    137 (2,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Patryk Chyła
    11 (0,23%)
  2. 1 Monika Maria Baran
    145 (2,98%)
  3. 6 Adam Jan Perkowski
    15 (0,31%)
  4. 5 Krzysztof Marian Marmurowicz
    6 (0,12%)
  5. 2 Aleksandra Lidia Tomkiewicz
    14 (0,29%)
  6. 3 Katarzyna Ewa Leszczyńska
    20 (0,41%)

Okręg 2

3 Maja, Bydgoska, Bolesława Krzywoustego, Cedrowa, Chylońska, Częstochowska, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do granicy z Kosakowem), Dębowa, Dokerów, Działkowców, Elbląska, Filtrowa, Gdańska, Gdyńska, Grabowa, Grudziądzka, Gruszkowa, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Warszawskiej do granicy z Gdynią), Hetmana Czarnieckiego, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Janowska, Jarzębinowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Katowicka, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kolejowa, Krakowska, Królowej Bony, Kujawska, Leszka Białego, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Targowej do ul. Dębogórskiej), Mazowiecka, Mieszka I, Obrońców Westerplatte, Oksywska, Oliwska, Olsztyńska, Orzechowa, Pomorska, Portowa, Przemysława II, Radomska, Słupska, Sosnowa, Stanisława Ormińskiego, Stoczniowców, Szkutników, Świętojańska, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wileńska, Wiśniowa, Władysława IV, Władysława Łokietka, Władysława Jagiełły, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Żeglarzy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Daniel Grzegorz Hadam
    231 (3,42%)
  2. 2 Piotr Łucjan Bartelke
    490 (7,25%)
  3. 3 Lucyna Szypuła
    329 (4,87%)
  4. 1 Ariel Tomasz Sinicki
    2 085 (30,85%)
  5. 4 Halina Grażyna Matysiak-Drąg
    104 (1,54%)
  6. 7 Emilia Kamila Samulska
    111 (1,64%)
  7. 8 Magdalena Małgorzata Mrowicka
    274 (4,05%)
  8. 5 Hanna Kawa
    173 (2,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Franciszek Jóźwiak
    43 (0,64%)
  2. 8 Monika Lemiszewska
    73 (1,08%)
  3. 1 Dariusz Stanisław Kuczmarski
    117 (1,73%)
  4. 2 Elżbieta Maria Waśkowska
    88 (1,30%)
  5. 7 Danuta Ludwika Sosnowska
    39 (0,58%)
  6. 6 Krystian Zbigniew Nagaba
    12 (0,18%)
  7. 4 Kamil Ryszard Blok
    76 (1,12%)
  8. 3 Godwin Egwuatu
    145 (2,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Jasiński
    148 (2,19%)
  2. 1 Mateusz Jan Socha
    823 (12,18%)
  3. 3 Maciej Witold Kącicki
    36 (0,53%)
  4. 6 Katarzyna Bożena Gruszka
    24 (0,36%)
  5. 5 Paweł Ryszard Wawrzyńczyk
    69 (1,02%)
  6. 4 Marta Romanowska
    80 (1,18%)
  7. 7 Bożena Maria Banach
    35 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Maciej Rachwald
    110 (1,63%)
  2. 5 Roman Józef Łuczak
    104 (1,54%)
  3. 1 Leszek Andrzej Kiersznikiewicz
    542 (8,02%)
  4. 2 Tadeusz Piątkowski
    167 (2,47%)
  5. 6 Michał Krzysztof Prus
    33 (0,49%)
  6. 8 Marta Wiesława Konkel
    69 (1,02%)
  7. 3 Agnieszka Lendas
    86 (1,27%)
  8. 7 Justyna Joanna Chmielewska
    42 (0,62%)

Okręg 3

1 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Apolinarego Formeli, Bema, Bławatkowa, Bolesława Prusa, Borówkowa, Bratkowa, Broniewskiego, Brzozowa, Bukowa, Ceynowy, Chełmińska, Chopina, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Cypriana Kamila Norwida, Cyprysowa, Daliowa, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do ul. Starowiejskiej), Elizy Orzeszkowej, Fiołkowa, Franciszka Fenikowskiego, Generała Sikorskiego, Gerberowa, Goździkowa, Ignacego Hepki, Ignacego Krasickiego, Irysowa, Jagodowa, Jana Trepczyka, Jana z Kolna, Jaworowa, Jeziorna, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Mackiewicza, Juliusza Słowackiego, Kazimierska, Kilińskiego, Klonowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwaliowa, Kopernika, Kostki Napierskiego, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krokusowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lecha Bądkowskiego, Leszczynowa, Lipowa, Lotników, Majkowskiego, Makowa, Malinowa, Marii Konopnickiej, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Mściwoja II, Nagietkowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Partyzantów, Plac Kaszubski, Plac Wolności, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Przyrzeczna, Rajska, Różana, Saperów, Skłodowskiej-Curie, Spadochroniarzy, Spółdzielcza, Staszica, Stefana Bieszka, Storczykowa, Subisława, Sztabowa, Śniadeckich, Świętopełka, Torfowa, Truskawkowa, Tuwima, Tysiąclecia, Waryńskiego, Warzywna, Wiązowa, Wiejska, Wisławy Szymborskiej, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury (od ul. Kosynierów do ul. Ceynowy)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Grzegorz Pasieczny
    1 123 (23,17%)
  2. 2 Leszek Andrzej Grzeszczyk
    287 (5,92%)
  3. 3 Teresa Mirela Jałocha
    170 (3,51%)
  4. 6 Krzysztof Jan Brzozowski
    150 (3,10%)
  5. 5 Liliana Małgorzata Bareła-Palczewska
    281 (5,80%)
  6. 4 Teresa Maria Hebel
    293 (6,05%)
  7. 7 Marek Chodnicki
    154 (3,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Krupska
    166 (3,43%)
  2. 2 Tomasz Jan Kłeczek
    72 (1,49%)
  3. 3 Celina Wiesława Dorsz
    136 (2,81%)
  4. 4 Mariusz Świniarski
    50 (1,03%)
  5. 6 Łukasz Jacek Bartkowiak
    23 (0,47%)
  6. 5 Agnieszka Monika Landowska
    18 (0,37%)
  7. 7 Rafał Słowikowski
    11 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Łucja Jasińska
    368 (7,59%)
  2. 3 Paweł Wojciechowski
    160 (3,30%)
  3. 7 Danuta Maria Treder
    31 (0,64%)
  4. 2 Jan Alojzy Semmerling
    179 (3,69%)
  5. 4 Jadwiga Woszczyk
    74 (1,53%)
  6. 5 Alfred Marek Rutkowski
    58 (1,20%)
  7. 6 Jerzy Kierznikiewicz
    64 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Bryłka
    127 (2,62%)
  2. 5 Adrian Mateusz Wicki
    59 (1,22%)
  3. 7 Jolanta Dobrzeniecka
    70 (1,44%)
  4. 1 Henryk Franciszek Grinholc
    438 (9,04%)
  5. 3 Sylwia Maria Pawłowska
    82 (1,69%)
  6. 4 Witold Artur Gesse
    62 (1,28%)
  7. 6 Bartosz Merecki
    21 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Grażyna Borsik
    8 (0,17%)
  2. 4 Mateusz Krzysztof Leszczyński
    9 (0,19%)
  3. 3 Hanna Maria Baran
    21 (0,43%)
  4. 5 Szymon Stanisław Rębisz
    19 (0,39%)
  5. 1 Jarosław Zbigniew Szydłak
    62 (1,28%)

Okręg 4

Admiralska, Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Biała, Białowieska, Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Borowa, Bosmańska, Cegielniana, Chabrowa, Chełmońskiego, Chmielna, Chodkiewicza, Czesława Janczarskiego, Długa, Dolna, Fabryczna, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Garbarska, Głogowa, Gniewowska, Górnicza, Górska, Granitowa, Grunwaldzka, Gryfa Pomorskiego, Harcerska, Herberta, Hetmańska, Hodowlana, Husarska, Hutnicza, Jachtowa, Jacka Malczewskiego, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Jantarowa, Jaśminowa, Juliusza Kossaka, Kamienna, Kapitańska, Kasprowicza, Komandorska, Kombatantów, Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, Królowej Jadwigi, Krzywe Koło, Ksawerego Dunikowskiego, Leśna, Leśniczówka Zagórze, Ludowa, Łąkowa, Marmurowa, Mazurska, Metalowców, Migały, Młyńska, Nałkowskiej, Na Stoku, Nizinna, Okrętowa, Owsiana, Parkowa, Piaskowa, Płk. Dąbka, Podgórna, Podgórska, Podmokła, Polna, Przemysłowa, Pszeniczna, Reja, Robotnicza, Rybaków, Rycerska, Rymarska, Sabata, Sadowa, Sędzickiego, Skarpowa, Skośna, Sobieskiego, Stalowa, Stefana Batorego, Strzelecka, Szkolna, Szyprów, Śląska, Świętego Józefa, Tatrzańska, Tkacka, Towarowa, Wałowa, Wita Stwosza, Włókiennicza, Wodna, Wysoka, Wyżynna, Zakole, Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Zbychowska, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Żwirowa, Żytnia, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mieczysław Grzegorz Grzenia
    226 (4,87%)
  2. 1 Tomasz Urbaniak-Dzienisz
    431 (9,29%)
  3. 2 Beata Agnieszka Ławrukajtis
    512 (11,03%)
  4. 3 Maria Regina Bochniak
    530 (11,42%)
  5. 7 Michał Czesław Gaj
    327 (7,05%)
  6. 6 Czesław Stanisław Elżanowski
    132 (2,84%)
  7. 5 Ewa Katarzyna Kreft
    357 (7,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Jan Formella
    458 (9,87%)
  2. 2 Jarosław Romuald Muszyński
    143 (3,08%)
  3. 3 Maciej Wiewiórka
    57 (1,23%)
  4. 4 Ewa Anna Kassem
    16 (0,34%)
  5. 5 Iwona Katarzyna Dzidkowska
    24 (0,52%)
  6. 6 Anna Dorota Grubba
    38 (0,82%)
  7. 7 Elżbieta Jadwiga Hallmann
    17 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jakub Bartosz Ciskowski
    90 (1,94%)
  2. 5 Jan Leon Block
    95 (2,05%)
  3. 1 Florian Konrad Mosa
    469 (10,11%)
  4. 4 Marta Maria Lewińska
    48 (1,03%)
  5. 7 Karolina Jadwiga Banach
    40 (0,86%)
  6. 2 Joanna Małgorzata Klein-Szalkowska
    105 (2,26%)
  7. 6 Grażyna Teresa Zdrojewska
    129 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Bożena Frontczak
    91 (1,96%)
  2. 4 Jerzy Zbigniew Kąkol
    47 (1,01%)
  3. 6 Agnieszka Malotka
    34 (0,73%)
  4. 3 Przemysław Marek Kolczyński
    65 (1,40%)
  5. 7 Hanna Bekisz
    41 (0,88%)
  6. 2 Andrzej Sikorski
    111 (2,39%)
  7. 5 Arkadiusz Michał Dagga
    7 (0,15%)