Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kisielice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ARMII KRAJOWEJ, KLONOWA, KRÓTKA, MIECZYSŁAWA, NOWOMIEJSKA, OGRODOWA, POLNA, ROLNA, SIENKIEWICZA, SŁONECZNA, STANISŁAWA KOMONIEWSKIEGO, WOLNOŚCI, ŻYTNIA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Ciszewski
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Halina Grażyna Sergiel
    30 (12,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Halina Gniadek-Smolarska
    81 (35,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jadwiga Alina Fabińska
    68 (29,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sebastian Makowski
    52 (22,51%)

Okręg 2

DASZYŃSKIEGO, SZKOLNA, ZAGRODOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Emilian Siwek
    19 (11,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tadeusz Dzieniszewski
    112 (69,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Flaszyński
    31 (19,14%)

Okręg 3

KOLEJOWA, PRZEMYSŁOWA, RODZINY STANGÓW, SPORTOWA, WIKTORA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marita Elżbieta Dobrzańska
    18 (8,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Gabriel Jan Starbała
    76 (35,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 18 Karol Różański
    121 (56,28%)

Okręg 4

ALEKSANDRA FREDRY, BOLESŁAWA PRUSA, HUGO KOŁŁĄTAJA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WŁADYSŁAWA REYMONTA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesława Bilińska
    33 (17,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Jolanta Lejmanowicz
    65 (35,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Maria Lejmanowicz
    64 (34,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIASTA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Daniel Jabłoński
    23 (12,43%)

Okręg 5

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, CIASNA, KOŚCIELNA, KWIATOWA, LIPOWA, MICKIEWICZA, NADJEZIORNA, RYBNA, STRAŻACKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Stefan Więcek
    49 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Krupińska
    104 (53,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jarosław Neumann
    43 (21,94%)

Okręg 6

CMENTARNA, DOLNA, LEŚNA, ŁASIŃSKA, PARKOWA, PIASKOWA, ŻWIROWA, OGRODZIENIEC OD NR 13 DO NR 36, SOBIEWOLA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tadeusz Osiecki
    51 (28,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Maria Załęcka
    40 (22,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Radosław Gross
    86 (48,59%)

Okręg 7

LIMŻA, ŁODYGOWO, GALINOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iwona Goska
    87 (41,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Wróblewski
    28 (13,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sławomir Łukasz Bartyzel
    95 (45,24%)

Okręg 8

BISKUPICZKI, BUTOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Jasińska
    70 (37,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Ptak
    52 (28,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lidia Wijata
    63 (34,05%)

Okręg 9

JĘDRYCHOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Miłosz
    32 (14,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Leszek Szałapski
    96 (44,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Burny
    87 (40,47%)

Okręg 10

TRUPEL, OGRODZIENIEC OD NR 1 DO NR 12C, WOLA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Kalbarczyk
    72 (32,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bożena Teresa Kamińska
    6 (2,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Grodecki
    47 (21,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Iwona Katarzyna Wasiewska
    98 (43,95%)

Okręg 11

GORYŃ OD NR 1 DO NR 44, GORYŃ OD NR 50 DO NR 126, GORYŃ OD NR 143 DO NR 149

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Artur Hubert Kwaśniewski
    40 (18,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Waldemar Różański
    172 (81,13%)

Okręg 12

GORYŃ OD NR 45 DO NR 49, GORYŃ OD NR 127 DO NR 142, KANTOWO, KRZYWKA, WAŁDOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Patryk Damian Napierski
    9 (6,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Zaborowski
    128 (93,43%)

Okręg 13

PŁAWTY WIELKIE, KLIMY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Szalkowska
    125 (71,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Kruk
    51 (28,98%)

Okręg 14

ŁĘGOWO OD NR 1 DO NR 89

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewelina Ewa Kalbarczyk
    67 (45,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Emilia Drypa
    80 (54,42%)

Okręg 15

ŁĘGOWO OD NR 90 DO NR 132, NOWY FOLWARK, STARY FOLWARK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ZAJĄC

kandydatliczba głosów

  1. 20 Agnieszka Zając
    77 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Bachor
    40 (31,75%)