Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Polanka Wielka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul. Brzozowa, ul. Stawowa od nr 75 do końca nieparzyste i od nr 84 do końca parzyste, ul. Środkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Dźwigońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

71 (61,21%)

Sławomir Zbigniew Łobozek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

45 (38,79%)

Okręg 2

ul. Graniczna, ul. Stawowa od nr 1 - 73 nieparzyste i od nr 2 - 82 parzyste, ul. Kasztanowa od nr 79 do końca nieparzyste i od nr 74 do końca parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Romanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

73 (53,28%)

Janusz Mirosław Sobczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

64 (46,72%)

Okręg 3

ul. Kasztanowa od nr 1 - 77 nieparzyste i od nr 2 - 72 parzyste, ul. Pałacowa, ul. Rolna, ul. Spacerowa, ul. Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Mitoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

116 (73,89%)

Piotr Przemysław Żurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

41 (26,11%)

Okręg 4

ul. Zatorska od nr 1 - 81 nieparzyste i od nr 2 - 28 parzyste, ul. Wspólna, ul. Ogrodowa od nr 1 - 35 nieparzyste i od nr 2 - 32 parzyste, ul. Kościelna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Maria Knapik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

68 (43,59%)

Zbigniew Jurecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

48 (30,77%)

Czesław Robert Opyd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA OPYDA

40 (25,64%)

Okręg 5

ul. Zatorska od nr 83 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste, ul. Ogrodowa od nr 37 do końca nieparzyste i od nr 34 do końca parzyste, ul. Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Bernaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

111 (67,68%)

Bogusław Nykiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

53 (32,32%)

Okręg 6

ul. Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Szabla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

93 (70,99%)

Czesława Adamus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

38 (29,01%)

Okręg 7

ul. Jodłowa, ul. Polna, ul. Świerkowa, ul. Południowa 1 - 71 nieparzyste i od nr 2 - 52 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Jan Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

0 (0,00%)

Okręg 8

ul. Krótka, ul. Stroma, ul. Południowa od nr 73 do końca nieparzyste i od nr 54 do końca parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Stanisław Jurecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

89 (70,63%)

Anna Dębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

37 (29,37%)

Okręg 9

ul. Cicha, ul. Długa od nr 1 - 55 nieparzyste i od nr 2 - 28 parzyste, ul. Północna 1 - 37 nieparzyste i od nr 2 - 60 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Pilch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

101 (71,63%)

Krzysztof Zemła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

40 (28,37%)

Okręg 10

ul. Długa od nr 57 - 83 nieparzyste i od nr 30 - 60 parzyste, ul. Owocowa, ul. Północna od nr 39 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Jakub Kościelnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

113 (74,83%)

Mateusz Zbigniew Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

38 (25,17%)

Okręg 11

ul. Lipowa od nr 1 - 19 nieparzyste i od nr 2 - 14 parzyste, ul. Nowa, ul. Pasternik, ul. Szczytowa, ul. Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Marcin Gałgan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

112 (81,75%)

Krzysztof Partyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

25 (18,25%)

Okręg 12

ul. Długa 85 - 173 nieparzyste i od nr 62 - 158 parzyste, ul. Lipowa od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 16 do końca parzyste, ul. Sportowa, ul. Miodowa od nr 1 - 9 nieparzyste i od nr 2 - 6 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Paweł Gałgan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 13

ul. Długa 175 - 253 nieparzyste i od nr 160 - 264 parzyste, ul. Różana, ul. Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

19 (14,73%)

Edyta Krystyna Matla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

58 (39,19%)

Okręg 14

ul. Leśna, ul. Miodowa od nr 11 do końca nieparzyste i od nr 8 do końca parzyste, ul. Leszczynowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Tyran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

81 (50,00%)

Robert Tadeusz Mitera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

81 (50,00%)

Okręg 15

ul. Długa od nr 255 do końca nieparzyste i od nr 266 do końca parzyste, ul. Orzechowa, ul. Leśników

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Hamerski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLANKI WIELKIEJ

103 (71,53%)

Angelina Barbara Kliś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LOKALNA

41 (28,47%)