Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kamieniec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kamieniec ul. Rolna, Krótka, Kwiatowa, Polna, 1000 - lecia Państwa Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Józef Strażyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

131 (55,51%)

Andrzej Stamierowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

105 (44,49%)

Okręg 2

Kamieniec ul. Szkolna, Powstańców Wielkopolskich, Główna, Łąkowa, Handlowa, Geodezyjna, Stolarska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernardyna Barbara Ciesielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

86 (50,00%)

Agnieszka Nadobnik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

86 (50,00%)

Okręg 3

Kamieniec ul. Bukowa, Grodziska, Kasztanowa, Kręta, Klonowa, Lipowa, Ogrodowa, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Sportowa, Topolowa. Plastowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

100 (48,54%)

Dorota Elżbieta Lembicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

106 (51,46%)

Okręg 4

Cykowo, Cykówko, Cykówiec, Jaskółki, Płastowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Włodarkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

60 (58,25%)

Hanna Matuszak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

43 (41,75%)

Okręg 5

Karczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Frąckowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

51 (30,54%)

Katarzyna Fiałkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

51 (30,54%)

Szymon Szymczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (38,92%)

Okręg 6

Kowalewo, Ujazd, Ujazd-Huby.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Stanisław Olszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

104 (69,33%)

Eugeniusz Pazgrat

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

46 (30,67%)

Okręg 7

Konojad, Konojad-Doły.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

129 (54,43%)

Andrzej Budziński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

108 (45,57%)

Okręg 8

Sepno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

40 (34,78%)

Krzysztof Bartkowiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

75 (65,22%)

Okręg 9

Doły, Szczepowice, Maksymilianowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Bosy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

107 (61,14%)

Katarzyna Papierz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

68 (38,86%)

Okręg 10

Goździchowo, Łęki Małe, Wilanowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

56 (38,89%)

Marcin Golczak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

41 (28,47%)

Witold Piotr Stachowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

47 (32,64%)

Okręg 11

Wolkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Kazimierz Materna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

58 (41,43%)

Bartosz Roesler

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

82 (58,57%)

Okręg 12

Kotusz, Łęki Wielkie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Skoracki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

84 (41,38%)

Danuta Maria Gabryelska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

119 (58,62%)

Okręg 13

Parzęczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Matysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

103 (42,92%)

Karol Kasperski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

137 (57,08%)

Okręg 14

Lubiechowo, Puszczykówiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Adamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

123 (74,10%)

Łukasz Gindera

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

43 (25,90%)

Okręg 15

Wąbiewo, Puszczykowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ilona Ewa Lobka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

87 (51,48%)

Mirosław Michalski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

82 (48,52%)