Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sokołów Małopolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Sokołów Młp. ulice: Adama Mickiewicza, B. Prusa, Garncarska, Gen. Okulickiego, Joselewicza, Kochanowskiego, Łazienna, Mjr Sucharskiego, Ogrodowa, Płk. Dąbka, Płk. Deca, Sienkiewicza, Stodolna, Szewska, Św. Ducha, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bogdan Sidor
    227 (47,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Witold Pasierb
    199 (41,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Karol Jodłowski
    52 (10,88%)

Okręg 2

Miasto Sokołów Młp. ulice: Boczna, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Darochy, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości, Partyzantów, Piękosiów, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Józef Franciszek Krudysz
    21 (4,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Robert Płoszaj
    94 (19,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Ewa Majka
    99 (20,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD KRASKA RAZEM ZBUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ryszard Stanisław Kraska
    74 (15,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE OSIEDLE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Roman Stanisław Cisek
    40 (8,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Paweł Holdenmajer
    154 (31,95%)

Okręg 3

Miasto Sokołów Młp. ulice: 3 - go Maja, Brzozowa, Bukowa, Głogowska, Grabowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Legionistów, Leśna, Lubelska, Piaski, Plac Św. Jana, Plebańska, Płk. Piotra Podstawskiego, Poniatowskiego, Rynek, Rzeszowska, Sokoła, Sosnowa, Św. Huberta, Zawale, Ks. Michała Gądka, Ks. Mieczysława Wajdy, Bpa. Ignacego Tokarczuka, O. Damiana Stachowicza, Ks. Franciszka Stankiewicza, Ks. Ludwika Bukały, Ks. Józefa Cieślika, Tęczowa, Różana, Liliowa, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jerzy Wojciech Sumiński
    26 (4,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Tomasz Ożóg
    210 (39,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Pasierb
    94 (17,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Walkowicz
    114 (21,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA - WSPÓLNE CELE

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Daniel Przybyło
    83 (15,75%)

Okręg 4

Miasto Sokołów Młp. ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Mazurska, Andrzeja Bolesława Dańczaka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Dębowa, Graniczna, Krótka, Ks. Szczepana Szydelskiego, Pileckich, Sportowa, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Powstańców Styczniowych, Ks. Leona Stokowskiego, Ks. Józefa Pelca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Rusin
    227 (45,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Małgorzata Łapińska
    88 (17,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Wojciech Cebula
    98 (19,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Antoni Naja
    86 (17,23%)

Okręg 5

Sołectwo Turza i Markowizna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Kuryś
    227 (50,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bronisława Szot
    219 (49,10%)

Okręg 6

Sołectwo Górno ulice: Borowa, Centralna od nr 50 do końca, Kościelna, Pańska, Rzeszowska, Sanatoryjna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Zofia Nicpoń
    166 (47,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Krzysztof Kida
    186 (52,84%)

Okręg 7

Sołectwo Górno ulice: Akacjowa, Centralna od nr 1 do 49, Dołęga, Górki, Kwiatowa, Leśna, Majdan, Meszne, Polna, Sokołowska, Sosnowa, Sportowa, Zaborze, Zaciszna, Zagrodowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mieczysław Kobiernik
    340 (63,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Andrzej Krawiec
    194 (36,33%)

Okręg 8

Sołectwo Wólka Niedźwiedzka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Burszta
    492 (69,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Stanisław Kwolek
    216 (30,51%)

Okręg 9

Sołectwo Kąty Trzebuskie i Wólka Sokołowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Kraska
    349 (59,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Franciszek Tkacz
    169 (28,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Edward Kozioł
    63 (10,70%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

kandydatliczba głosów

  1. 15 Czesław Kot
    8 (1,36%)

Okręg 10

Sołectwo Trzeboś ulice: Dworzysko, Górna, Kościelna, Sportowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Cisek
    130 (24,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Jodłowski
    358 (66,54%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Marek Zdeb
    50 (9,29%)

Okręg 11

Sołectwo Trzeboś ulice: Dolna, Leśna, Mościny, Podlas

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryk Józef Kraska
    0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Nienadówka od nr 3 do nr 328 i od nr 803 do nr 808

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Wiercioch
    173 (47,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Edward Pikor
    188 (52,08%)

Okręg 13

Sołectwo Nienadówka od nr 330 do nr 623

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Jan Gielarowski
    0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Nienadówka od nr 624 do nr 801 i od nr 809 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Gielarowski
    89 (20,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Budzyń
    138 (32,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Jedynak
    198 (46,59%)

Okręg 15

Sołectwo Trzebuska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Ożóg
    169 (34,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP.

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Krzyśko
    320 (65,44%)