Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowa Dęba

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nowa Dęba, ulice: 1 - go Maja n-ry: 1 i 3, Adama Mickiewicza, Jana Szypowskiego, Jasna, Juliusza Słowackiego, Leśna, Plac Fryderyka Chopina, Rzeszowska nr 8, Sportowa, Tadeusza Kościuszki n-ry: 106, 108, 110, Zacisze, Nowa Dęba-Osiedle Broniewskiego, obejmujące ulicę Władysława Broniewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA NOWA DĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Grzęda
    239 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Jan Szostak
    84 (17,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Przemysław Zbigniew Maćkowiak
    155 (32,43%)

Okręg 2

Nowa Dęba, ulice: 1 Maja nr 4, Aleja Zwycięstwa nr 3, Ignacego Krasickiego, Jana Pawła II n-ry: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Mikołaja Reja, Plac Majora Gryczmana, Stefana Żeromskiego, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA NOWA DĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Konrad Ostapko
    228 (33,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Andrzej Szpunar
    153 (22,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Diektiarenko
    308 (44,70%)

Okręg 3

Nowa Dęba, ulice: 1 Maja nr 2, Aleja Zwycięstwa n-ry: 1, 1A, 1B, Jana Pawła II n-ry: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Rzeszowska n-ry: 5, 7, 9

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Grzegorz Gazda
    172 (54,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Władysława Mroczek
    144 (45,57%)

Okręg 4

Nowa Dęba, ulice: Aleja Zwycięstwa nr 2, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Jana Pawła II n-ry: 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Janusza Korczaka, Józefa Ponatowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Rzeszowska nr 11, Tadeusza Kościuszki n-ry: 1C, 12, 13A, 13B, 13C, 13D

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Marian Szafran
    150 (28,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Bunio
    187 (35,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SERAFINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Serafin
    190 (36,05%)

Okręg 5

Nowa Dęba, ulice: Spacerowa, Tadeusza Kościuszki n-ry: 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, Wczasowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA NOWA DĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Bulanowski
    142 (24,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Wacław Byczkowski
    114 (19,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Dziemianko
    253 (42,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TSM OSIEDLE PÓŁNOC

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marian Lis
    82 (13,87%)

Okręg 6

Nowa Dęba-Osiedle Dęba, ulice: Anieli Krzywoń, Bronisława Zybury, Górska, Henryka Sienkiewicza, Jagodowa, Kazimierza Tetmajera, Kręta, Krucza, Ks. Henryka Łagockiego od nr 2 do końca numery parzyste, Piotra Skargi, Piwna, Podgórze, Sosnowa, Sowia, Stalowska, Stawowa, Szpitalna, Tadeusza Góreckiego, Wincentego Witosa, Władysława Orkana, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wojciech Zbigniew Serafin
    128 (44,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Kopeć
    161 (55,71%)

Okręg 7

Nowa Dęba – Osiedle Dęba, ulice: Boczna, Cicha, Dębowa, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Krótka, Ks. Henryka Łagockiego od nr 1 do końca numery nieparzyste, Mała, Marii Konopnickiej, Nadole, Ogrodowa, Olchowa, Olszynka, Robotnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Willowa, Zarzecze, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA NOWA DĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Kopeć
    166 (40,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Flis
    161 (39,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Jęczmyk
    85 (20,63%)

Okręg 8

Nowa Dęba – Osiedle Dęba, ulice: Bieszczadzka, Bystrzycka, Cegielniana, Grzybowa, Kanałowa, Kwiatowa, Łąkowa, Majdańska, Miedziana, Pod Wieżą, Pszczelarska, Pszenna, Sandomierska, Sarnia, Solinka, Spiżowa, Srebrna, Władysława Sikowskiego, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kazimierz Skimina
    127 (48,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Chmielewski
    134 (51,34%)

Okręg 9

Nowa Dęba-Osiedle Poręby Dębskie, ulice: Borowa, Długa, Drozdowska, Działowa, Garncarska, Gruszkowa, Henryka Sucharskiego, Jałowcowa, Klonowa, Lipowa, Mjra Hubala, Niżańska, Podleśna, Smugowa, Strażacka, Strzelnicza, Sygnałowa, Środkowa, Torowa, Wesoła, Wrzosowa, Wspólna, Zawiszy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Wołosz
    123 (28,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Hubert Krzysztof Kopeć
    165 (38,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KASICY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Kasica
    141 (32,87%)

Okręg 10

Alfredówka i Osiedle Buda Stalowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Wojciech Karkut
    146 (48,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Helena Grażyna Tłusta
    154 (51,33%)

Okręg 11

Chmielów, ulice: Górka, Kolnica, Koniec, Różana, Słoneczna, Targowa, Tarnobrzeska n-ry: 35, 37, 39, 41, 41A, 43, 45, 54, 56, Wądół, Wenecka, Zakanale

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SKIMINY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Stanisław Skimina
    0 (0,00%)

Okręg 12

Chmielów, ulice: 2 Września, Akacjowa, Borowa, Brzozowa, Chemiczna, Kolejowa, Leśna, Lipowa, Polna, Sadowa, Siarkowa, Spacerowa, Strażacka, Strefowa, Tarnobrzeska n-ry: 1, 5, 9, 11, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 29, 31, 33, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, Zaciszna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maria Garboś
    241 (68,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Kosior
    110 (31,34%)

Okręg 13

Cygany

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marian Czesław Tomczyk
    253 (53,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Urbaniak
    223 (46,85%)

Okręg 14

Jadachy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Halina Dorota Nerka
    228 (39,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Wolan
    346 (60,28%)

Okręg 15

Rozalin, Tarnowska Wola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Stanisław Sałek
    164 (25,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Wojciech Rawski
    264 (40,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Konrad Konefał
    217 (33,64%)