Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mokobody

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

MOKOBODY-ul. Leśna, ul. Cmentarna, ul. Ossolińskich, ul. Ostaszewizna, ul. Spokojna, ul. Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Sobecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

88 (48,62%)

Dariusz Skup

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

63 (34,81%)

Józef Jan Księżopolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (16,57%)

Okręg 2

MOKOBODY-ul. Plac Chreptowicza, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna, ul. Świerkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Edward Chojecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

73 (65,18%)

Marzanna Barbara Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

39 (34,82%)

Okręg 3

MOKOBODY-ul. Księdza Brzóski, ul. Młynarska, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

88 (50,29%)

Marcin Księżopolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

48 (27,43%)

Marcin Rytel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (22,29%)

Okręg 4

MOKOBODY-ul. Krótka, ul. Nauczycielska, ul. Ogrodowa, ul. Siedlecka numery parzyste, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Paczuski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

57 (34,34%)

Marek Marian Bednarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEDNARCZYK

109 (65,66%)

Okręg 5

MOKOBODY-ul Plac Wolności, ul. Poprzeczna, ul. Siedlecka numery nieparzyste, ul. Stodolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Stanisław Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

109 (78,42%)

Bożena Barbara Zdanowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (21,58%)

Okręg 6

Dąbrowa, Skupie, Księżopole-Smolaki, Księżopole-Jałmużny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Antoni Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

64 (38,79%)

Ewa Zaliwska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

50 (30,30%)

Witold Czesław Joński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (30,91%)

Okręg 7

Pieńki, Zemły, Świniary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Jan Księżopolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

45 (42,06%)

Marta Stelęgowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

47 (43,93%)

Kamil Paweł Koryciński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (14,02%)

Okręg 8

Osiny Górne, Osiny Dolne, Wesoła, Bale, Jeruzale

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Józef Wojewódzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

37 (19,89%)

Bożena Cichecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

95 (51,08%)

Czesław Stański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (29,03%)

Okręg 9

Zaliwie-Piegawki, Zaliwie-Brzozówka, Zaliwie-Szpinki, Kapuściaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Nowakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

70 (36,46%)

Monika Jedlińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

30 (15,63%)

Agnieszka Dudek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (47,92%)

Okręg 10

Wólka Proszewska, Męczyn, Męczyn-Kolonia, Mokobody-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Boruc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

83 (49,40%)

Sławomir Kuć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

54 (32,14%)

Katarzyna Tatkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (18,45%)

Okręg 11

Kisielany-Żmichy, Kisielany-Kuce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

86 (41,75%)

Wiesław Kisieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

33 (16,02%)

Jerzy Andrzej Soszyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (42,23%)

Okręg 12

NIWISKI-ul. Browarna, ul. Księżyzna numery nieparzyste, ul. Rynek, ul. Siedlecka, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Topolowa, ul. Wiejska, ul. Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Woźny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

19 (11,88%)

Zenon Bodys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

112 (70,00%)

Alina Marciszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (18,13%)

Okręg 13

NIWISKI-ul. Cicha, ul. Księżyzna numery parzyste, ul. Ogrodowa, ul. Podlaska, Wyłazy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Tomasz Prachnio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

98 (42,98%)

Ryszard Woźny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

85 (37,28%)

Zbigniew Marciszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (19,74%)

Okręg 14

Ziomaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Marciszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

65 (38,24%)

Karol Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

68 (40,00%)

Ewelina Parapura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (21,76%)

Okręg 15

Żuków, Wólka Żukowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Korzeniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

70 (58,33%)

Tadeusz Zdzisław Kostecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ

31 (25,83%)

Marlena Romanowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (15,83%)