Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wola Krzysztoporska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Leśna, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, Północna, Wesoła od 2 do końca-numery parzyste, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Teresa Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

141 (41,84%)

Barbara Helena Torchalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

85 (25,22%)

Tomasz Cezary Goździk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

111 (32,94%)

Okręg 2

Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Cmentarna, Fabryczna, Działkowa, Kościuszki 1 - 10, 12 - 18a-numery parzyste, od 20 do końca-numery parzyste, Krzywa, Letnia, Słoneczna, Niecała, Piotrkowska, Południowa, Spacerowa, Szkolna, Wesoła od 1 do końca-numery nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Piotr Olejnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (33,10%)

Magdalena Anna Magiera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

133 (45,86%)

Marta Ewa Domańska-Książek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

61 (21,03%)

Okręg 3

Sołectwo Wola Krzysztoporska ulice: Kościuszki 11 - 19 numery nieparzyste, od 21 do końca-numery nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Józef Jędrych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

43 (10,89%)

Mariusz Zenon Koszelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

80 (20,25%)

Jolanta Zofia Kabzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

189 (47,85%)

Jolanta Agnieszka Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

83 (21,01%)

Okręg 4

Sołectwa: Blizin, Kamienna, Laski, Ludwików, Radziątków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Magdalena Kaczorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

172 (45,87%)

Monika Alina Czarczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

150 (40,00%)

Wojciech Tadeusz Kowalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (6,93%)

Izabela Katarzyna Barczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

27 (7,20%)

Okręg 5

Sołectwa: Parzniewice (miejscowość: Parzniewice Duże, Parzniewice Małe), Parzniewiczki, Pawłów Dolny, Pawłów Górny, Poraj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Władysław Krzesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

88 (29,43%)

Edyta Zajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

29 (9,70%)

Beata Łaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

83 (27,76%)

Maria Biegańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BIEGAŃSKIEJ

99 (33,11%)

Okręg 6

Sołectwa: Glina, Krzyżanów, Piaski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Elżbieta Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

211 (57,65%)

Dorota Zofia Grącik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

155 (42,35%)

Okręg 7

Sołectwa: Jeżów, Siomki, Wygoda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Grzegorz Malik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

182 (35,27%)

Anetta Krzysztofa Barczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

96 (18,60%)

Maria Gabriela Kosmala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

173 (33,53%)

Agata Alina Ryżewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BIEGAŃSKIEJ

65 (12,60%)

Okręg 8

Sołectwa: Bogdanów, Bogdanów-Kolonia, Borowa, Kacprów, Miłaków, Moników

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wiktor Jarząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

224 (45,34%)

Paulina Anna Dolata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

132 (26,72%)

Halina Irena Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

138 (27,94%)

Okręg 9

Sołectwa: Kozierogi, Mąkolice, Piekary, Stradzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Bogumiła Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

140 (43,75%)

Tomasz Dominik Filipek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FILIPKA

180 (56,25%)

Okręg 10

Sołectwa: Mzurki-Budków (miejscowości: Budków, Mzurki), Piekarki, Woźniki, Woźniki-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Elżbieta Gniewaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

151 (38,42%)

Beata Sylwia Wojtasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

127 (32,32%)

Sylwia Iwona Rosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

115 (29,26%)

Okręg 11

Sołectwo: Bujny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Marcin Gaworczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

166 (38,34%)

Justyna Małgorzata Królikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

133 (30,72%)

Marzena Elżbieta Sobieraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

134 (30,95%)

Okręg 12

Sołectwa: Gąski, Rokszyce Drugie (miejscowości: Kargał Las, Rokszyce Drugie), Wola Rokszycka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Pytka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

177 (56,01%)

Renata Elżbieta Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

139 (43,99%)

Okręg 13

Sołectwa: Krężna, Krężna Kol. , Oprzężów (miejscowość: Oprzężów, Oprzężów Kol.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julia Małgorzata Karlińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

111 (26,56%)

Hubert Marcin Syrek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

87 (20,81%)

Agata Maria Szmalec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (34,45%)

Damian Stanisław Cieślik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

76 (18,18%)

Okręg 14

Sołectwa: Gomulin (miejscowość: Gomulin, Żachta), Gomulin-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Maria Gawryszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

215 (55,13%)

Monika Anna Kosmala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

109 (27,95%)

Józef Andrzej Plich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY DZIADCZYK

66 (16,92%)

Okręg 15

Sołectwa: Majków Duży, Praca, Rokszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Lucjan Konecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DROZDKA

197 (61,18%)

Ewelina Sylwia Dryzek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI CZARCZYŃSKIEJ

52 (16,15%)

Magdalena Anna Wężyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (22,67%)