Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kobylin-Borzymy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kobylin-Borzymy Kobylin-Kuleszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Choińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

41 (40,59%)

Łukasz Leśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (14,85%)

Jan Jerzy Masalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

45 (44,55%)

Okręg 2

Kobylin-Pieniążki Kobylin-Latki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Kobyliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

40 (49,38%)

Jolanta Stypułkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (28,40%)

Franciszek Pogorzelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

18 (22,22%)

Okręg 3

Kobylin-Cieszymy Kobylin-Kruszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zorina Lila Dańkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

44 (34,65%)

Andrzej Łupiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (30,71%)

Kamil Mościcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

44 (34,65%)

Okręg 4

Nowe Garbowo Zalesie Łabędzkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Wądołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

62 (59,62%)

Danuta Zaleska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (40,38%)

Okręg 5

Sikory-Piotrowięta Sikory-Wojciechowięta Sikory-Pawłowięta Sikory-Tomkowięta Sikory-Janowięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Grodzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

14 (11,76%)

Krzysztof Targoński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (53,78%)

Joanna Beata Kamieńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

41 (34,45%)

Okręg 6

Sikory-Bartkowięta Sikory-Bartyczki Milewo Zabielne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Maleszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

28 (26,17%)

Tomasz Gąsowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (63,55%)

Małgorzata Łaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

11 (10,28%)

Okręg 7

Stare Garbowo Garbowo-Kolonia Kurzyny Franki-Piaski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Frankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

20 (21,51%)

Kazimierz Kłoskowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (43,01%)

Bogdan Szlaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

33 (35,48%)

Okręg 8

Makowo Franki-Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Surmacewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

37 (42,05%)

Edyta Makowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (57,95%)

Okręg 9

Kurowo Kurowo-Kolonia Kobylin-Pogorzałki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Zaleska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

39 (48,75%)

Tomasz Dzierzgowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (51,25%)

Okręg 10

Kierzki Mojki Kłoski-Świgonie Kłoski-Młynowięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

55 (50,00%)

Włodzimierz Czajkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (50,00%)

Okręg 11

Kropiewnica-Gajki Kropiewnica-Racibory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Roszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

42 (38,18%)

Rafał Kropiewnicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (30,00%)

Jolanta Choińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

35 (31,82%)

Okręg 12

Pszczółczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Herman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

24 (22,02%)

Izabela Janucik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (42,20%)

Eugenia Frankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

39 (35,78%)

Okręg 13

Piszczaty-Piotrowięta Piszczaty-Kończany Wnory-Wandy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Piszczatowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

39 (29,55%)

Tadeusz Piszczatowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (31,82%)

Ryszard Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

51 (38,64%)

Okręg 14

Stare Wnory Wnory-Kużele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bagiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

29 (32,22%)

Waldemar Faszczewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (58,89%)

Kazimierz Czochański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

8 (8,89%)

Okręg 15

Stypułki-Borki Stypułki-Szymany Stypułki-Święchy Stare Wnory Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Goszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO

32 (25,60%)

Andrzej Stypułkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (43,20%)

Karol Gierałtowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

39 (31,20%)