Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gorlice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Gorlice: ul. Blich, Cicha, Garbarska, Karwacjanów, Kręta, Krótka, Krzywa, Legionów – blok nr 3, 3 Maja, Adama Mickiewicza, św. Mikołaja, Nadbrzeżna, Piekarska, Podkościelna, Strażacka, Stroma, ks. Bronisława Świeykowskiego, Wąska, Wróblewskiego, Cmentarna, Mikołaja Kopernika, Krakowska, Lipowa, Partyzantów, Podzamcze, Słoneczna, Błażeja i Stanisława Wrońskich, Zamkowa, Józefa Kapuścińskiego, Hugona Kołłątaja, Marcina Kromera, Ignacego Łukasiewicza, Narutowicza, Niepodległości, Józefa Piłsudskiego, Stawiska, Stróżowska, Władysława Jagiełły, Gajowa, Jasna, Konstantego Laskowskiego, Letnia, Łysogórska, Mała, Władysława Michny, Milenijna, Nawsie, gen. Leopolda Okulickiego, Kazimierza Pułaskiego, Sadowa, Wesoła, Wiosenna, Plac Dworzysko, Plac Kościelny, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Jolanta Piechowicz
    81 (2,58%)
  2. 1 Jolanta Dobek
    398 (12,68%)
  3. 2 Maria Wanda Piecuch
    166 (5,29%)
  4. 3 Augustyn Józef Mróz
    129 (4,11%)
  5. 7 Wojciech Ostrowski
    13 (0,41%)
  6. 6 Zdzisław Józef Guzik
    66 (2,10%)
  7. 5 Klaudia Jadwiga Smaczniak
    145 (4,62%)
  8. 8 Krzysztof Sylwester Tabor
    42 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Krystian Tokarski
    82 (2,61%)
  2. 2 Helena Barbara Jarkiewicz
    34 (1,08%)
  3. 3 Elżbieta Kujawska
    12 (0,38%)
  4. 4 Jan Ryczek
    5 (0,16%)
  5. 5 Kazimierz Roman
    29 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Stanisław Klimek
    49 (1,56%)
  2. 7 Maciej Stanisław Zimowski
    40 (1,27%)
  3. 6 Eliza Zuzanna Karp
    71 (2,26%)
  4. 1 Rafał Tomasz Kukla
    571 (18,20%)
  5. 2 Jolanta Danuta Kiwior
    56 (1,78%)
  6. 4 Iwona Maria Stec
    59 (1,88%)
  7. 3 Henryk Plato
    159 (5,07%)
  8. 8 Robert Piotr Ryndak
    97 (3,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Jan Kuciakowski
    21 (0,67%)
  2. 3 Maria Danuta Wresiło
    5 (0,16%)
  3. 1 Maciej Mieczysław Trybus
    57 (1,82%)
  4. 6 Robert Wacław Wresiło
    4 (0,13%)
  5. 5 Katarzyna Monika Stasiuk-Bogdan
    5 (0,16%)
  6. 4 Ewa Krupa
    1 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Maria Ślimak
    78 (2,49%)
  2. 4 Agata Wanda Partyka
    74 (2,36%)
  3. 6 Zofia Jolanta Batory
    10 (0,32%)
  4. 1 Robert Józef Gryzik
    374 (11,92%)
  5. 3 Tomasz Mariusz Tylawski
    51 (1,63%)
  6. 5 Krzysztof Franciszek Firszt
    32 (1,02%)
  7. 8 Ryszard Andrzej Dąbrowski
    34 (1,08%)
  8. 7 Lidia Alicja Piotrowicz
    88 (2,80%)

Okręg 2

Miasto Gorlice: ul. Biecka – od nr 70 do końca parzyste i od nr 13 do końca nieparzyste, Fryderyka Chopina, Józefa Michalusa, Młyńska, Przemysłowa, Solidarności, Bardiowska, Garncarska, gen. Józefa Hallera, Janusza Korczaka, 11 Listopada, hm. Marii Rydarowskiej, gen. Władysława Andersa, Brzozowa, Dębowa, Romana Dmowskiego, Graniczna, Leśna, Ignacego Jana Paderewskiego, Wincentego Pola, Robotnicza, Władysława Sikorskiego, Piotra Ściegiennego, Wspólna, kard. Stefana Wyszyńskiego, Zagórzańska, Azaliowa, Jagodowa, Jesionowa, Kolejowa, Kombatantów, Malinowa, Różana, Skrzyńskich, ks. Stanisława Tokarza, Zakole, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Robert Paweł Cionek
    22 (0,87%)
  2. 7 Łukasz Grelak
    1 (0,04%)
  3. 4 Danuta Mieczysława Baran
    26 (1,03%)
  4. 1 Mariola Kinga Migdar
    253 (9,98%)
  5. 3 Urszula Dorota Wacek
    21 (0,83%)
  6. 2 Tomasz Karol Chmura
    128 (5,05%)
  7. 5 Renata Barbara Dudek
    13 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisław Duran
    27 (1,07%)
  2. 3 Krzysztof Mariusz Fejklowicz
    39 (1,54%)
  3. 1 Lucyna Elżbieta Jamro
    293 (11,56%)
  4. 2 Ryszard Piotr Szarowicz
    124 (4,89%)
  5. 5 Tomasz Janusz Romaszko
    33 (1,30%)
  6. 7 Maria Czeszyk
    35 (1,38%)
  7. 4 Anna Michałowska
    26 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anatol Krygowski
    143 (5,64%)
  2. 3 Halina Teresa Marszałek
    162 (6,39%)
  3. 2 Joanna Krystyna Bubak
    329 (12,98%)
  4. 5 Joanna Kozłowska
    44 (1,74%)
  5. 4 Aleksandra Grażyna Baran
    60 (2,37%)
  6. 1 Łukasz Piotr Bałajewicz
    130 (5,13%)
  7. 6 Grzegorz Henryk Ryndak
    29 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Stanisław Dybisz
    34 (1,34%)
  2. 2 Agnieszka Długosz
    14 (0,55%)
  3. 3 Jerzy Wojnarski
    8 (0,32%)
  4. 4 Paulina Klaudia Pyzik
    8 (0,32%)
  5. 5 Łukasz Grzegorz Niedziela
    11 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Ewa Biegus-Tuleja
    28 (1,10%)
  2. 6 Genowefa Kiełtyka
    45 (1,78%)
  3. 4 Maria Teresa Stępień
    38 (1,50%)
  4. 1 Beata Maria Szarowicz
    217 (8,56%)
  5. 5 Wacław Kretowicz
    76 (3,00%)
  6. 7 Jerzy Józef Jodłowski
    53 (2,09%)
  7. 2 Konrad Józef Mosoń
    65 (2,56%)

Okręg 3

Miasto Gorlice: ul. Adama Asnyka, Biecka – od początku do nr 68 parzyste i od początku do nr 11 nieparzyste, Marii Konopnickiej, Cypriana Kamila Norwida, Stefana Okrzei, Wacława Potockiego, Juliana Tuwima, Wojciecha Biechońskiego, Dolna, Dukielska, kap. Jana Klimkowicza, Kwiatowa, Lenartowiczów, Łąkowa, Polna, Sokolska, Sosnowa, Zbożowa, Zygmunta Krasińskiego, Legionów – z wyłączeniem bloku nr 3, Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Parkowa – od Mostu Zesłańców Sybiru do końca, Rzeźnicza, Juliusza Słowackiego, Park Miejski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agata Anna Piecuch
    22 (0,75%)
  2. 3 Andrzej Rąpała
    156 (5,32%)
  3. 1 Jan Ludwik Wojnarski
    328 (11,19%)
  4. 7 Paweł Sochacki
    15 (0,51%)
  5. 6 Marek Józef Kopala
    15 (0,51%)
  6. 5 Małgorzata Iwona Dziedzic
    16 (0,55%)
  7. 2 Małgorzata Krystyna Miękisz-Müller
    294 (10,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Szczepanik
    279 (9,52%)
  2. 4 Ewa Magdalena Hajduk
    17 (0,58%)
  3. 5 Czesław Józef Gębarowski
    75 (2,56%)
  4. 3 Halina Grażyna Wantuch
    10 (0,34%)
  5. 2 Marian Abram
    99 (3,38%)

KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Magdalena Andrejko
    69 (2,35%)
  2. 4 Dariusz Andrzej Łaś
    27 (0,92%)
  3. 7 Jakub Dawid Mucha
    85 (2,90%)
  4. 1 Maria Zofia Ludwin
    343 (11,70%)
  5. 2 Krzysztof Bartosz Rempała
    96 (3,28%)
  6. 6 Marcin Jacek Sikora
    46 (1,57%)
  7. 3 Bogumiła Burkot
    204 (6,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Przybylska
    129 (4,40%)
  2. 6 Marta Grażyna Kamińska
    73 (2,49%)
  3. 2 Marcin Karol Skorupa
    90 (3,07%)
  4. 1 Beata Mikruta
    283 (9,66%)
  5. 5 Ewa Maria Myśliwy
    33 (1,13%)
  6. 7 Andrzej Antas
    56 (1,91%)
  7. 4 Kazimierz Jan Pietrusza
    71 (2,42%)

Okręg 4

Miasto Gorlice: ul. Ariańska, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Władysława Długosza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, dr. Stanisława Jezierskiego, Kazimierza Wielkiego, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki, Juliana Krzewickiego, św. Maksyma, Kornela Makuszyńskiego, Mieszka I, Miodowa, Nowodworze, Elizy Orzeszkowej, Parkowa – od początku do Mostu Zesłańców Sybiru, Piękna, Pocieszka, Pod Lodownią, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, dr. Jana Rybickiego, Henryka Sienkiewicza, Słowacka, Spacerowa, Sportowa, Stefana Batorego, Szpitalna, Tęczowa, Węgierska, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Stefana Żeromskiego, Plac Targowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Anna Stec
    73 (2,66%)
  2. 1 Adam Piechowicz
    497 (18,13%)
  3. 2 Stanisław Piotr Kubala
    110 (4,01%)
  4. 3 Beata Kalisz
    115 (4,19%)
  5. 4 Jakub Aleksander Szczerbań
    246 (8,97%)
  6. 7 Bożena Makowiecka
    20 (0,73%)
  7. 6 Krzysztof Marek Antonik-Janowski
    5 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Igras
    36 (1,31%)
  2. 5 Andrzej Franciszek Ludwin
    7 (0,26%)
  3. 1 Mateusz Piotr Koszyk
    102 (3,72%)
  4. 4 Danuta Anna Pyznar
    24 (0,88%)
  5. 3 Zofia Sarkowicz
    48 (1,75%)
  6. 7 Jan Stanisław Szurek
    18 (0,66%)
  7. 6 Małgorzata Teresa Michoń
    8 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alicja Nowak
    309 (11,27%)
  2. 3 Katarzyna Sabina Grochowska
    40 (1,46%)
  3. 2 Krzysztof Artur Jędrzejowski
    203 (7,40%)
  4. 4 Gabriel Antoszak
    52 (1,90%)
  5. 5 Bartłomiej Janusz Zimowski
    156 (5,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Wojciech Cop
    18 (0,66%)
  2. 1 Agnieszka Ewelina Kugler
    9 (0,33%)
  3. 3 Agnieszka Marta Trybus
    9 (0,33%)
  4. 4 Krzysztof Jan Zawadowicz
    3 (0,11%)
  5. 5 Janusz Henryk Nater
    1 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Muszyński
    54 (1,97%)
  2. 3 Lucyna Teresa Płatek
    117 (4,27%)
  3. 6 Zdzisław Julian Szpakowski
    67 (2,44%)
  4. 7 Bartłomiej Patryk Zawiślak
    25 (0,91%)
  5. 1 Ryszard Włodzimierz Ludwin
    287 (10,47%)
  6. 4 Maria Alfreda Rybczyk
    60 (2,19%)
  7. 5 Grażyna Teresa Stehlik-Kluczewska
    23 (0,84%)