Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Rembertów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Zachodnia granica dzielnicy – północna granica dzielnicy – wschodnia granica dzielnicy – ul. Mokry Ług (wraz z adresami), al. Sztandarów (wraz z adresami)-ul. Szyszaków (bez adresów) – ul. Czwartaków-ul. Kadrowa (bez adresów) – ul. Zdrowotna (wraz z adresami) – ul. I. Paderewskiego (bez adresów) – al. gen. A. Chruściela „Montera” (bez adresów) – wzdłuż linii kolejowej w kierunku zachodnim – ul. Żołnierska (bez adresów) – ul. Rekrucka do zachodniej granicy Dzielnicy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Janusz Zadroziński
    47 (1,53%)
  2. 6 Agnieszka Sochacka
    25 (0,81%)
  3. 1 Artur Wosztyl
    259 (8,41%)
  4. 3 Szymon Szmurło
    44 (1,43%)
  5. 7 Klaudia Wiśniewska
    42 (1,36%)
  6. 2 Zenon Melak
    101 (3,28%)
  7. 4 Krystyna Wiesława Piotrak
    36 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Karczmarz
    95 (3,09%)
  2. 3 Karolina Wiśniewska
    82 (2,66%)
  3. 2 Mikołaj Kuczyński
    68 (2,21%)
  4. 5 Łukasz Ślęzak
    24 (0,78%)
  5. 4 Iwona Tomaszewska
    28 (0,91%)
  6. 7 Zbigniew Arkadiusz Jadczak
    56 (1,82%)
  7. 6 Anna Joanna Mamińska
    55 (1,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Szczepański
    115 (3,74%)
  2. 4 Angelika Karauda
    33 (1,07%)
  3. 2 Urszula Polak
    97 (3,15%)
  4. 1 Józef Melak
    236 (7,67%)
  5. 5 Leszek Piotr Polkowski
    167 (5,43%)
  6. 6 Michał Łukasz Mielnik
    51 (1,66%)
  7. 7 Anna Pazurek
    82 (2,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Krzysztof Jarzęcki
    316 (10,27%)
  2. 3 Henryk Wróbel
    83 (2,70%)
  3. 6 Bożena Maria Zaparty
    19 (0,62%)
  4. 5 Anna Kiełczewska
    28 (0,91%)
  5. 4 Aleksandra Szczerkowska
    53 (1,72%)
  6. 7 Robert Stanisław Kuś
    110 (3,57%)
  7. 1 Mieczysław Golónka
    192 (6,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Portasiewicz
    348 (11,31%)
  2. 2 Agnieszka Mućko
    47 (1,53%)
  3. 3 Adam Jurkowski
    25 (0,81%)
  4. 4 Katarzyna Teresa Jurkowska
    34 (1,10%)
  5. 7 Paweł Długołęcki
    42 (1,36%)
  6. 6 Michał Więcław
    10 (0,32%)
  7. 5 Sylwia Waszczuk
    28 (0,91%)

Okręg 2

ul. Zdrowotna (bez adresów)-ul. I. Paderewskiego (z adresami)-osią al. gen. A. Chruściela "Montera" 9numery nieparzyste)-rondo A. E. Fieldorfa "Nila"-al. Sztandarów (bez adresów)-ul. Szyszaków 9 z adresami)-ul. Czwartków-ul. Kadrowa 9 z adresami).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Paweł Siewko
    50 (1,70%)
  2. 5 Katarzyna Lewandowska
    33 (1,12%)
  3. 4 Maria Józefa Rosa
    27 (0,92%)
  4. 1 Ewa Wojciechowska-Borek
    187 (6,34%)
  5. 7 Krzysztof Marian Majszyk
    13 (0,44%)
  6. 2 Maciej Tadeusz Figat
    137 (4,65%)
  7. 6 Marek Adam Grabowski
    15 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Stanisław Osiński
    120 (4,07%)
  2. 6 Adela Kawęcka
    11 (0,37%)
  3. 2 Elżbieta Władysława Jabłońska
    37 (1,26%)
  4. 1 Agnieszka Kądeja
    346 (11,74%)
  5. 4 Piotr Andrzej Pokwap
    109 (3,70%)
  6. 3 Iwona Rosińska
    58 (1,97%)
  7. 5 Maciej Józef Judycki
    52 (1,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Karolina Bielec
    21 (0,71%)
  2. 3 Maciej Przemysław Nowakowski
    74 (2,51%)
  3. 2 Robert Twardowski
    112 (3,80%)
  4. 1 Marcin Ryszard Płonka
    252 (8,55%)
  5. 7 Jadwiga Karbowska
    18 (0,61%)
  6. 6 Agnieszka Aleksandra Krokowska
    35 (1,19%)
  7. 4 Joanna Monika Myślińska
    28 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Włodzimierz Szacherski
    201 (6,82%)
  2. 2 Magdalena Karolina Michoń
    61 (2,07%)
  3. 4 Agnieszka Stefańczuk
    22 (0,75%)
  4. 6 Anna Szubińska
    6 (0,20%)
  5. 7 Krzysztof Krasowski
    52 (1,76%)
  6. 3 Norbert Stanisław Grabowski
    22 (0,75%)
  7. 5 Robert Cezary Karpiński
    33 (1,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Zbigniew Baczkowski
    39 (1,32%)
  2. 2 Marcin Łukasz Ziętek
    164 (5,56%)
  3. 1 Arkadiusz Piotrowski
    465 (15,77%)
  4. 6 Emilia Katarzyna Pruchno-Szelągowska
    22 (0,75%)
  5. 5 Norbert Janusz Kozłowski
    18 (0,61%)
  6. 3 Edyta Matylda Kurowska
    53 (1,80%)
  7. 4 Diana Prochowicz
    55 (1,87%)

Okręg 3

Al. Sztandarów 9bez adresów)-rondo A. E. Fieldorfa "Nila"-osią al. gen. A. Chruściela "Montera" 9numery parzyste)-ul. Cyrulików-wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Urszula Jędrzejecka
    20 (0,60%)
  2. 2 Marcin Dominik Pabian
    84 (2,50%)
  3. 6 Andrzej Sławiński
    20 (0,60%)
  4. 1 Andrzej Franciszek Ługowski
    212 (6,32%)
  5. 4 Magdalena Maria Maurer
    58 (1,73%)
  6. 3 Halina Stanisława Lewandowska
    70 (2,09%)
  7. 5 Grzegorz Rafał Patynowski
    49 (1,46%)
  8. 8 Henryk Jan Lampa
    10 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Czesław Roman Ochenduszka
    147 (4,38%)
  2. 4 Jerzy Nowicki
    28 (0,83%)
  3. 1 Michał Antoni Zyga
    229 (6,82%)
  4. 3 Agnieszka Joanna Strzelczyk
    78 (2,32%)
  5. 5 Beata Stanisława Szopny
    34 (1,01%)
  6. 6 Katarzyna Krystyna Budek
    39 (1,16%)
  7. 7 Grażyna Jolanta Mościcka
    17 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO

kandydatliczba głosów

  1. 8 Henriette Gabriele Bączkowska
    29 (0,86%)
  2. 1 Izabela Helena Kowalska
    185 (5,51%)
  3. 2 Kamil Staruch
    160 (4,77%)
  4. 3 Urszula Krystyna Nycz
    50 (1,49%)
  5. 4 Robert Roman Zbroński
    36 (1,07%)
  6. 5 Artur Norbert Bielec
    59 (1,76%)
  7. 6 Filip Kryspin Czyżewski
    11 (0,33%)
  8. 7 Marta Katarzyna Świderska
    33 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Tomasz Sosiński
    34 (1,01%)
  2. 3 Iwona Maryla Pliszka
    13 (0,39%)
  3. 7 Małgorzata Antonina Szeląg
    78 (2,32%)
  4. 8 Urszula Suchecka
    19 (0,57%)
  5. 6 Stefan Zdzisław Soszka
    82 (2,44%)
  6. 4 Magdalena Maria Saganowska
    47 (1,40%)
  7. 2 Leszek Piórkowski
    157 (4,68%)
  8. 1 Stanisław Wacław Kowalczuk
    213 (6,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Andrzej Iwanicki
    363 (10,81%)
  2. 2 Tomasz Wiesław Lis
    136 (4,05%)
  3. 5 Zdzisław Maślak
    16 (0,48%)
  4. 3 Mirosław Górczyński
    208 (6,20%)
  5. 6 Lidia Małgorzata Olszewska
    122 (3,63%)
  6. 4 Ewa Maria Filipowicz
    123 (3,66%)
  7. 7 Iwona Smolińska
    31 (0,92%)
  8. 8 Konstanty Jarosław Strumski
    57 (1,70%)

Okręg 4

Południowa granica dzielnicy-ul. Rekrucka-ul. Żołnierska (z adresami)-wzdłuż linii kolejowej w kierunku wschodnim-wschodnia granica dzielnicy w kierunku południowym

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Urszula Maria Leończyk
    12 (0,46%)
  2. 1 Barbara Augustynowicz-Figat
    204 (7,83%)
  3. 2 Sylwester Adam Bielawski
    77 (2,95%)
  4. 5 Cezary Białecki
    11 (0,42%)
  5. 7 Barbara Teresa Pawłowska
    33 (1,27%)
  6. 3 Stanisław Choiński
    56 (2,15%)
  7. 4 Andrzej Antoni Zawiślak
    231 (8,86%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Samociuk
    86 (3,30%)
  2. 6 Artur Andrzej Trembiński
    13 (0,50%)
  3. 2 Alfred Jacek Pogorzelski
    113 (4,33%)
  4. 3 Krzysztof Bernard Osik
    97 (3,72%)
  5. 5 Ewa Izabella Hat
    44 (1,69%)
  6. 4 Mirosława Ziębicka
    9 (0,35%)
  7. 7 Monika Agnieszka Knap
    14 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marzena Ewa Michalska
    99 (3,80%)
  2. 1 Michał Kaczyński
    273 (10,47%)
  3. 2 Dominik Muraszko
    60 (2,30%)
  4. 5 Agnieszka Ewa Cybulska
    30 (1,15%)
  5. 7 Aleksandra Maria Ognik
    79 (3,03%)
  6. 4 Tomasz Albert Poławski
    72 (2,76%)
  7. 6 Kamila Małgorzata Przybysz
    30 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grzegorz Marek Popławski
    11 (0,42%)
  2. 2 Barbara Burtniak
    149 (5,72%)
  3. 5 Szymon Bogacki
    46 (1,76%)
  4. 4 Robert Jan Molęgowski
    21 (0,81%)
  5. 1 Justyna Urszula Ślusarczyk
    143 (5,49%)
  6. 6 Mirosława Barbara Śliwka
    53 (2,03%)
  7. 3 Michał Marek Kąca
    22 (0,84%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Jadwiga Górska
    74 (2,84%)
  2. 1 Marek Karpowicz
    297 (11,39%)
  3. 6 Małgorzata Maria Maszek
    28 (1,07%)
  4. 5 Stanisław Tomasz Gałązka
    11 (0,42%)
  5. 7 Piotr Kwiecień
    44 (1,69%)
  6. 4 Ryszard Ireneusz Tyborowski
    29 (1,11%)
  7. 2 Wiesława Anna Kaim
    36 (1,38%)