Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przemyśl

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miejscowość: Krówniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Szewczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (43,40%)

Mariusz Piotr Szczęsny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

163 (56,60%)

Okręg 2

Miejscowości: Łuczyce, Rożubowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Andrzej Bednarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

127 (39,56%)

Ewa Teresa Siwiecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (31,78%)

Janusz Marek Horbacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

92 (28,66%)

Okręg 3

Miejscowość: Hermanowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Roman Czerniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

112 (45,34%)

Celina Marzena Świętyniowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

135 (54,66%)

Okręg 4

Miejscowości: Malhowice, Stanisławczyk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Edward Kotula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

67 (40,12%)

Anna Maria Kurasiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (59,88%)

Okręg 5

Miejscowość: Nehrybka od Nr 2 do Nr 246, od Nr 259 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Stanisław Kalicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

93 (28,18%)

Janina Maria Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

237 (71,82%)

Okręg 6

Miejscowość: Nehrybka od Nr 247 do Nr 256, Pikulice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kazimierz Pacuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 7

Miejscowość: Grochowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Michał Smyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

198 (62,26%)

Bogusław Marian Dejnak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

120 (37,74%)

Okręg 8

Miejscowość: Witoszyńce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Koniuszy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

126 (61,17%)

Małgorzata Czerkawska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (38,83%)

Okręg 9

Miejscowości: Bełwin, Łętownia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Repich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

125 (42,96%)

Małgorzata Kinga Miczałowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

166 (57,04%)

Okręg 10

Miejscowość: Kuńkowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Świrk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

87 (30,42%)

Marek Wałczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

140 (48,95%)

Ewa Dominika Bereś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

59 (20,63%)

Okręg 11

Miejscowość: Wapowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Miśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

144 (71,64%)

Verginica Horbacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

57 (28,36%)

Okręg 12

Miejscowość: Ostrów od Nr 1 do Nr 210

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Ryszard Solarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

149 (40,16%)

Marek Paweł Wasiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

188 (50,67%)

Wiesław Stanisław Czech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

34 (9,16%)

Okręg 13

Miejscowość: Ostrów od Nr 211 do Nr 373e

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Maria Świstak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

94 (29,19%)

Witold Andrzej Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

48 (14,91%)

Maria Olszańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

145 (45,03%)

Wojciech Wincenty Błahuciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

35 (10,87%)

Okręg 14

Miejscowość: Ostrów od Nr 374 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Małgorzata Binduga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK

96 (23,88%)

Ireneusz Michał Kurasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

233 (57,96%)

Bartłomiej Przemysław Tokarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

73 (18,16%)

Okręg 15

Miejscowość: Ujkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Paweł Paczkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

253 (66,58%)

Daniel Wojciech Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"

127 (33,42%)