Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Izbica-Wieś (ulice: Doktora Kronlanda, Gminna, Łąkowa, Ogrodowa, Rynek, Sportowa, Targowa, Zielna, Lubelska, od nr 88 - 118 - parzyste)
Pokaż więcej
Mirosław Rafał Rucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(17,13%)
Justyna Anna Popis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
36
(19,89%)
Ewa Szczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
77
(42,54%)
Marek Waldemar Sadlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
37
(20,44%)
Okręg 2
Sołectwo Izbica-Wieś (ulice: Kolejowa, Kwiatowa, Skarpa, Lubelska od nr 1 - 44, od nr 46 - 86 - parzyste i nr 174
Pokaż więcej
Wioletta Niedźwiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(38,01%)
Zbigniew Mądrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
42
(15,50%)
Jacek Mieczysław Kukiełka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
126
(46,49%)
Okręg 3
Sołectwo Izbica-Osada (ulice: Cicha, Fabryczna, Klinkierniana, Słoneczny Stok, Szkolna, Lubelska od nr 45 - 97 nieparzyste)
Pokaż więcej
Wioletta Iwona Mrozek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(31,42%)
Tadeusz Koszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
15
(6,64%)
Dariusz Kulikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
107
(47,35%)
Janusz Święcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
33
(14,60%)
Okręg 4
Sołectwo Izbica-Osada (ulice: Leśna, Maliniec, Stokowa, Lubelska od nr 99 - 119 nieparzyste, od nr 120 - 173 i od nr 175 do końca), Sołectwo Zalesie
Pokaż więcej
Grażyna Naklicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(52,05%)
Ryszard Walery Kopiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
22
(12,87%)
Agnieszka Rowińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
40
(23,39%)
Rafał Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
20
(11,70%)
Okręg 5
Sołectwo Wólka Orłowska, Sołectwo Topola
Pokaż więcej
Wioletta Bartyka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(31,46%)
Janusz Stanisław Dusznik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
207
(68,54%)
Okręg 6
Sołectwo Orłów Drewniany, Sołectwo Orłów Drewniany-Kolonia, Sołectwo Orłów Murowany-Kolonia
Pokaż więcej
Ryszard Robert Świszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(18,37%)
Józef Wyrostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
69
(20,12%)
Stanisław Bolesław Paul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
176
(51,31%)
Anna Matwiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
35
(10,20%)
Okręg 7
Sołectwo Stryjów, Sołectwo Kryniczki, Sołectwo Orłów Murowany, Sołectwo Majdan Krynicki
Pokaż więcej
Henryk Roman Brzozowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(16,41%)
Agnieszka Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
11
(2,86%)
Elżbieta Solan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
174
(45,31%)
Joanna Hałas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
49
(12,76%)
Edward Zaborny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA ZABORNEGO
87
(22,66%)
Okręg 8
Sołectwo Tarnogóra (ulice: Długa, Kowalska, Mała, Szkolna, Wielka, Krakowskie Przedmieście od nr 1 - 72)
Pokaż więcej
Ryszard Telejko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(27,91%)
Józef Trela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
23
(10,70%)
Tadeusz Józef Śliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
94
(43,72%)
Tomasz Tadeusz Wlizło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
38
(17,67%)
Okręg 9
Sołectwo Tarnogóra (ulice: Chmielna, Przemysłowa, Zakręt, Krakowskie Przedmieście od nr 73 do końca), Sołectwo Tarnogóra-Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Juściński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(17,61%)
Roman Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
23
(7,64%)
Sławomir Piotr Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
109
(36,21%)
Barbara Pieczykolan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
116
(38,54%)
Okręg 10
Sołectwo Ostrzyca, Sołectwo Bobliwo, Sołectwo Mchy, Sołectwo Ostrówek
Pokaż więcej
Łukasz Cichosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(9,59%)
Waldemar Grzegorz Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
25
(7,27%)
Ryszard Andrzej Gorzała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
170
(49,42%)
Tadeusz Wiesław Hałas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
116
(33,72%)
Okręg 11
Sołectwo Tarzymiechy Drugie, Sołectwo Tarzymiechy Pierwsze
Pokaż więcej
Czesław Józef Śliwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(7,35%)
Beata Sylwia Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
77
(31,43%)
Janusz Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
109
(44,49%)
Tomasz Piotr Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
41
(16,73%)
Okręg 12
Sołectwo Tarzymiechy Trzecie
Pokaż więcej
Zbigniew Kłonica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(19,63%)
Józef Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
38
(23,31%)
Małgorzata Danuta Łagoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
62
(38,04%)
Marek Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
31
(19,02%)
Okręg 13
Sołectwo Wirkowice Pierwsze
Pokaż więcej
Michał Bodak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(32,82%)
Halina Matuszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
16
(6,18%)
Bogusław Suszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
120
(46,33%)
Andrzej Wawszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŚWIĘCKIEGO
38
(14,67%)
Okręg 14
Sołectwo Wirkowice Drugie
Pokaż więcej
Rafał Czochrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(48,09%)
Bogusław Franaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
95
(51,91%)
Okręg 15
Sołectwo Dworzyska, Sołectwo Romanów, Sołectwo Wał
Pokaż więcej
Krzysztof Sebastian Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(30,13%)
Elżbieta Smolira
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BOLESŁAWA HAŁATY
14
(5,86%)
Alicja Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO LEWCZUKA
153
(64,02%)