Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sierpc

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miłobędzyn (Miłobędzyn, Kwaśno)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Marlęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

114 (68,26%)

Małgorzata Karwowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

53 (31,74%)

Okręg 2

Bledzewo, Bledzewko, Piaski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Stanisława Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

171 (58,97%)

Dorota Pakieła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

119 (41,03%)

Okręg 3

Stare Piastowo, Nowe Piastowo, Kręćkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

141 (75,00%)

Dawid Jankowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (25,00%)

Okręg 4

Borkowo Kościelne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kanigowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

142 (44,51%)

Anna Bartczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (14,11%)

Waldemar Andrzej Joniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKOWO-ZAWISZE

132 (41,38%)

Okręg 5

Dąbrówki, Borkowo Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Bogdan Adamkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

106 (44,92%)

Wojciech Kosiorek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

130 (55,08%)

Okręg 6

Wilczogóra, Mieszaki, Kisielewo, Białe Błoto

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Witold Fijałkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

59 (21,15%)

Iwona Rutkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (22,58%)

Agata Sobocińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW

46 (16,49%)

Zofia Gutkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (39,78%)

Okręg 7

Dziembakowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Pesta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

109 (59,24%)

Katarzyna Wewiórowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (40,76%)

Okręg 8

Goleszyn, Białyszewo, Warzyn Kmiecy, Warzyn‑Skóry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Dudkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

123 (50,00%)

Wiesław Ikier

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

123 (50,00%)

Okręg 9

Białoskóry, Białyszewo-Towarzystwo, Dębowo, Szczepanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Dariusz Budzelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

79 (47,88%)

Maria Ewa Rajewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (52,12%)

Okręg 10

Susk Nowy, Susk, Grodkowo-Włóki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Andrzej Sobieszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

59 (35,33%)

Anna Filant

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

79 (47,31%)

Wiesław Mirosław Grapatyn

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (17,37%)

Okręg 11

Grodkowo-Zawisze, Gorzewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

86 (40,00%)

Piotr Lisicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKOWO-ZAWISZE

129 (60,00%)

Okręg 12

Studzieniec, Rachocin (Rachocin, Kępa, Troska), Rydzewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Krajenta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

87 (33,46%)

Rafał Adrian Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (18,08%)

Tomasz Witkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW

126 (48,46%)

Okręg 13

Mieszczk, Sułocin-Towarzystwo (Sułocin‑Towarzystwo, Karolewo), Sułocin-Teodory, Osówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Józef Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

134 (63,51%)

Arkadiusz Gurdziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (36,49%)

Okręg 14

Sudragi, Pawłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Henryk Kuligowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

127 (65,13%)

Ilona Olszewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (34,87%)

Okręg 15

Żochowo, Wernerowo, Podwierzbie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Malanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

8 (3,94%)

Zdzisław Solka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

120 (59,11%)

Paweł Stefański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW

75 (36,95%)