Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Złotoryja

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jerzmanice-Zdrój od nr 1 do nr 30, Nowa Ziemia, Sępów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Monika Paździor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

53 (28,65%)

Andrzej Grzegorz Skop

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

14 (7,57%)

Aleksander Jan Didenkow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

55 (29,73%)

Ernest Radosław Rygielski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

63 (34,05%)

Okręg 2

Jerzmanice-Zdrój od nr 31 do nr 127

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Maria Pitera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

51 (29,14%)

Edward Ryszard Janiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

63 (36,00%)

Dorota Maria Górak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

12 (6,86%)

Wioletta Sylwia Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

49 (28,00%)

Okręg 3

Brennik, Gierałtowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Marcin Dolata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

110 (41,51%)

Maria Bilik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

38 (14,34%)

Przemysław Arkadiusz Zarzeczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

65 (24,53%)

Joanna Stanisława Karwan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

52 (19,62%)

Okręg 4

Ernestynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Małgorzata Woźnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

34 (27,42%)

Mariusz Piotr Stemplowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

75 (60,48%)

Edward Zbigniew Matwiejczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

4 (3,23%)

Marek Krzysztof Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

11 (8,87%)

Okręg 5

Lubiatów od nr 1 do nr 37C, Kwiatów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Norbert Karwacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

36 (27,27%)

Jan Tadeusz Tymczyszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

93 (70,45%)

Zenon Drzyzga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

3 (2,27%)

Okręg 6

Lubiatów od nr 38 do nr 77

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Barbara Pilich-Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

125 (65,45%)

Czesław Edward Czapliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

60 (31,41%)

Leszek Piotr Kardasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

6 (3,14%)

Okręg 7

Nowa Wieś Złotoryjska, Podolany, Pyskowice, Wyskok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Julia Kochańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

25 (10,92%)

Jarosław Pawlus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

82 (35,81%)

Leszek Kardasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

15 (6,55%)

Antonina Chamska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

60 (26,20%)

Grzegorz Sokołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

47 (20,52%)

Okręg 8

Prusice od nr 1 do nr 27 i od nr 58 do nr 107

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Piechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

93 (45,15%)

Marian Franciszek Czech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

26 (12,62%)

Agnieszka Aniela Mały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

12 (5,83%)

Renata Ewa Hanczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

75 (36,41%)

Okręg 9

Prusice od nr 28 do nr 57, Leszczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jan Głąb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

37 (33,33%)

Katarzyna Joanna Kuśnierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

38 (34,23%)

Zdzisław Jan Adaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

36 (32,43%)

Okręg 10

Kopacz, Łaźniki, Rokitnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Lesik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

16 (5,73%)

Regina Elżbieta Popielarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

56 (20,07%)

Elżbieta Barbara Węgierek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

3 (1,08%)

Małgorzata Beata Mohylowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

36 (12,90%)

Włodzimierz Władysław Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

60 (21,51%)

Marian Henryk Kret

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (24,73%)

Czesław Kazimierz Stawiński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

39 (13,98%)

Okręg 11

Kozów, Rzymówka, Wysocko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Mariusz Siudak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

136 (51,91%)

Elżbieta Arjan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

52 (19,85%)

Gabriel Sebastian Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

49 (18,70%)

Dorota Anna Raszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

25 (9,54%)

Okręg 12

Wilków od nr 1 do nr 45

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Katarzyna Ficner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

34 (25,56%)

Paweł Andrzej Choczaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

99 (74,44%)

Okręg 13

Wilków od nr 46 do nr 95, ulice: Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Konwaliowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Trzaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

75 (46,01%)

Zdzisław Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ

10 (6,13%)

Dariusz Andrzej Majchrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

78 (47,85%)

Okręg 14

Wilków–Osiedle ulice: Brata Alberta, Paderewskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kopernika, Mickiewicza, Polna, Ogrodowa, Leszczyńska, Leśna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łucja Maria Marchaj-Miller

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

49 (25,26%)

Ryszard Marcin Wrutniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

84 (43,30%)

Stanisław Kmita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

6 (3,09%)

Jan Piotr Pomykała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

55 (28,35%)

Okręg 15

Wilków–Osiedle ulice: Piotra i Pawła, Staszica, Pocztowa, Kochanowskiego, Damrota, Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabella Ruszaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA

23 (9,50%)

Jacek Włodzimierz Parański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA

129 (53,31%)

Agnieszka Barbara Adamska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM

26 (10,74%)

Małgorzata Joanna Czuber

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

64 (26,45%)