Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radomsko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Bobry, wieś: Bobry, Cerkawizna, Klekowiec, Podcerkawizna; Sołectwo: Dąbrówka, część wsi Dąbrówka – ul. Leśników, Klekotowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Maria Barska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

77 (66,96%)

Jacek Paweł Grzybek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

38 (33,04%)

Okręg 2

Sołectwo: Dziepółć, wieś: Dziepółć od Nr 1 do Nr 35 oraz od Nr 105 do Nr 106a, wieś: Amelin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Henryk Porzeżyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

90 (41,10%)

Damian Józef Szymczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

15 (6,85%)

Justyna Monika Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

6 (2,74%)

Olga Paulina Pacak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

41 (18,72%)

Robert Izydor Zasada

KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

49 (22,37%)

Piotr Adam Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (8,22%)

Okręg 3

Sołectwo: Dziepółć, wieś: Dziepółć od Nr 36 do Nr 104c

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Henryk Gniatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

36 (24,83%)

Jacek Mariusz Różycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

42 (28,97%)

Ireneusz Makowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

20 (13,79%)

Wojciech Ścisłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

47 (32,41%)

Okręg 4

Sołectwo: Dąbrówka, wieś: Dąbrówka (bez ul. Leśników), Lipie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Marian Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

130 (55,32%)

Dariusz Rafał Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

72 (30,64%)

Małgorzata Agnieszka Smędzik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (14,04%)

Okręg 5

Sołectwo: Kietlin, wieś: Kietlin część ul. Radomszczańskiej od Nr 1 do Nr 69 (nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 36 (parzyste), ul. Dobryszycka, ul. Leśna, ul. Krótka, ul. Szkolna, ul. Spacerowa, ul. Podmiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Florian Łuszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

89 (54,27%)

Joanna Ewa Bryl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

23 (14,02%)

Martyna Anna Kardacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

22 (13,41%)

Bożena Monika Dobrzańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (18,29%)

Okręg 6

Sołectwo: Kietlin, wieś: Kietlin część ul. Radomszczańskiej od Nr 71 do Nr 121 (nieparzyste), od Nr 38 do Nr 128 (parzyste), ul. Południowa, ul. Gaj, ul. Słoneczna, ul. Wodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

76 (34,08%)

Dorota Zofia Dębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

47 (21,08%)

Anna Teresa Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

63 (28,25%)

Jacek Piotr Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

3 (1,35%)

Elżbieta Jadwiga Otwinowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (15,25%)

Okręg 7

Sołectwo: Okrajszów, wieś: Okrajszów, wieś: Płoszów część ul. Radomszczańskiej Nr 1, Nr 1a, 1b

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jan Dziadek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

41 (46,59%)

Elżbieta Krystyna Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

20 (22,73%)

Piotr Andrzej Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

7 (7,95%)

Sławomir Adam Mucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (22,73%)

Okręg 8

Sołectwo: Płoszów, wieś: Płoszów, część ul. Radomszczańskiej od Nr 3 do Nr 63 (nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 44 (parzyste), ul. Guławska, ul. Zielona, ul. Spacerowa, ul. Rozalii, ul. Ogrodowa, ul. Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Wojciech Kosmala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

44 (33,59%)

Michał Damian Pytkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

87 (66,41%)

Okręg 9

Sołectwo: Płoszów, wieś: Płoszów część ul. Radomszczańskiej od Nr 65 do Nr 153 (nieparzyste), od Nr 46 do Nr 120 (parzyste), ul. Słoneczna, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Ostoja, ul. Piaszczycka, ul. Jeżynowa, ul. Pszczela, ul. Tęczowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Koćwin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

83 (53,21%)

Michael Jakub Tkacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

20 (12,82%)

Marek Grzegorz Marczyk

KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

53 (33,97%)

Okręg 10

Sołectwo: Grzebień, wieś: Grzebień; Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Siemiradzkiego, ul. Kolberga, ul. Słoneczna, część ul. Reymonta od Nr 35 do Nr 71a (nieparzyste) i od Nr 50 do Nr 70a (parzyste), wieś: Brylisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Anna Bracka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

42 (33,60%)

Jakub Jagiełło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

45 (36,00%)

Damian Marek Proszowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

38 (30,40%)

Okręg 11

Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Broniewskiego, część ul. Reymonta od Nr 1 do Nr 33a (nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 48b (parzyste), ul. Krótka , ul. Korczaka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Bęben

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

39 (23,49%)

Monika Maria Witkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

27 (16,27%)

Janusz Ryszard Ptak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

24 (14,46%)

Marcin Tomasz Rumin-Pluciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

53 (31,93%)

Łukasz Damian Leszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (13,86%)

Okręg 12

Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Kolumba, ul. Konopnickiej, ul. Harcerska, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Anna Frączyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

29 (16,11%)

Tomasz Jan Hajduga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

22 (12,22%)

Grzegorz Wojciech Ciszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

18 (10,00%)

Tomasz Robert Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

111 (61,67%)

Okręg 13

Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Kopernika, ul. Moniuszki, ul. Rolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Dłubakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

32 (20,92%)

Urszula Aniela Przygodzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

43 (28,10%)

Piotr Artur Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

57 (37,25%)

Ireneusz Grzegorz Zatoń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (13,73%)

Okręg 14

Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Kochanowskiego, ul. Ks. Stefana Korala, ul. Ignacego Krasickiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Jan Proszowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

57 (27,80%)

Agnieszka Barbara Gubalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”

7 (3,41%)

Przemysław Piotr Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA

15 (7,32%)

Tomasz Marek Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

107 (52,20%)

Jerzy Przemysław Wrona

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (9,27%)

Okręg 15

Sołectwo: Szczepocice Rządowe, wieś: Szczepocice Rządowe, Szczepocice Prywatne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Zbigniew Koćwin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA

99 (46,05%)

Adam Józef Przerada

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (53,95%)