Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rachanie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Rachanie: ul. Cicha, ul. Dolna, ul. Górna, ul. Korea Południowa, ul. Korea Północna, ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Rzemieślnicza, ul. Słoneczna, Rachanie-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Tomasz Pałczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

131 (66,84%)

Dawid Dyl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

40 (20,41%)

Anna Domańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (12,76%)

Okręg 2

Sołectwo Rachanie: ul. Partyzantów, ul. Wyzwolenia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Sławomir Seńko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

55 (30,56%)

Tomasz Misztal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

26 (14,44%)

Marek Misztura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (19,44%)

Agnieszka Maścibroda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (35,56%)

Okręg 3

Sołectwo Józefówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Puźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

125 (63,45%)

Mieczysław Tyski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (36,55%)

Okręg 4

Sołectwo Pawłówka (Pawłówka + Kociuba)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Żdan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

45 (34,09%)

Dorota Irena Ciołko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (65,91%)

Okręg 5

Sołectwa: Grodysławice, Grodysławice-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Edward Wronka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

48 (24,37%)

Adam Kolbus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

89 (45,18%)

Jadwiga Janina Tomczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (30,46%)

Okręg 6

Sołectwo Michalów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Swatowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

75 (54,74%)

Zofia Trojanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

22 (16,06%)

Krzysztof Andrzej Gryglicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (29,20%)

Okręg 7

Sołectwo Michalów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Ewa Mroczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

28 (31,46%)

Bogusław Jakubiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

33 (37,08%)

Małgorzata Katarzyna Pachla

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (31,46%)

Okręg 8

Sołectwo Wożuczyn od Nr 1 do Nr 128 A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Jamroż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

97 (61,01%)

Justyna Puzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

30 (18,87%)

Wiesław Jerzy Frańczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (20,13%)

Okręg 9

Sołectwo Wożuczyn od Nr 129 do Nr 261

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Pukaluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

48 (35,29%)

Marzena Joanna Pijajko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

70 (51,47%)

Teresa Halina Skórzyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (13,24%)

Okręg 10

Sołectwa: Kozia Wola, Zwiartówek, Zwiartówek-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Agata Nieckarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

39 (31,20%)

Barbara Bielewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (68,80%)

Okręg 11

Sołectwo Siemierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Draczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

75 (50,00%)

Marian Koryszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

24 (16,00%)

Stanisław Kot

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (34,00%)

Okręg 12

Sołectwo Wożuczyn-Cukrownia od Nr bloku 2 do Nr bloku 22

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Bajer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

79 (64,75%)

Andrzej Gielarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

23 (18,85%)

Leszek Józef Kurylak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (16,39%)

Okręg 13

Sołectwo Wożuczyn-Cukrownia od Nr bloku 23 do Nr bloku 39

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Kubecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

55 (39,01%)

Łukasz Krystian Ryłło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

45 (31,91%)

Henryk Cyc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (29,08%)

Okręg 14

Sołectwo Werechanie (Werechanie + Werechanie-Kolonia + Falków)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Warmiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

66 (36,46%)

Franciszek Stanisław Czochra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

34 (18,78%)

Alina Maria Hołojuch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (44,75%)

Okręg 15

Sołectwo Siemnice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Antoni Tucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA MIEDZIAKA

48 (28,92%)

Daniel Kuźniarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

16 (9,64%)

Janusz Łukowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (21,08%)

Marcin Grzesiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

67 (40,36%)