Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Strzyżów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Strzyżów ulice: 1 Maja, 1000 - Lecia, 3 Maja, 700 - Lecia Strzyżowa, 8 Marca, Batalionów Chłopskich, Bolesława Chrobrego, Bronisława Czecha, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Gajowa, gen. Wł. Andersa, Gerarda Górnickiego, Głowackiego, Goslara, Graniczna, Jana Koczeli, Janusza Kusocińskiego, Józefa Kosiaka, Juranda, Karola Kramarczyka, Kilińskiego, Kmicica, K. Nowiny-Szczerbińskiego, Kombatantów, Kordeckiego, Kościuszki, Leśna, Łukasiewicza, Łukowa, Mariacka, Mickiewicza, Mieszka I, Narciarska, Ogrodowa, Olimpijska, Parkowa, Piękna, Podgórze, Polna, Południowa, prof. Franciszka Chrapkiewicza, Przecławczyka, Przekopna, Ratośniówki, Rędziny, Rynek, Romualda Pitery, Romualda Wilczaka, Sadowa, Sanocka, Sienkiewicza od nr 16 do końca, Słoneczna, Słowackiego od nr 1 - 37, Sobieskiego, Sportowa, Szopena, Wł. Gduli, Wł. Jagiełły, Wołodyjowskiego, Zajączkowskiego, Zawale od nr 1 - 33, Zawiszy, Zielona, Zygmunta Leśniaka, Zygmunta Tałasiewicza, sołectwa: Łętownia, Tropie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Daniel Rafał Złotek
    231 (11,91%)
  2. 1 Tomasz Stanisław Wójtowicz
    226 (11,65%)
  3. 5 Andrzej Józef Żybura
    91 (4,69%)
  4. 4 Beata Maria Potwora
    91 (4,69%)
  5. 2 Paweł Sylwester Pelewicz
    141 (7,27%)
  6. 6 Iwona Bosek
    33 (1,70%)
  7. 7 Bożena Ryszkowska
    88 (4,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Mikołaj Grodzki
    409 (21,08%)
  2. 2 Józef Franciszek Maźnicki
    92 (4,74%)
  3. 4 Katarzyna Babicz
    65 (3,35%)
  4. 6 Anna Wiktoria Różycka
    31 (1,60%)
  5. 7 Krzysztof Szlachta
    228 (11,75%)
  6. 3 Małgorzata Teresa Sołtys
    149 (7,68%)
  7. 5 Wiktor Stanisław Moskwa
    65 (3,35%)

Okręg 2

Miasto Strzyżów ulice: Aleja Weissa, A. Lewandowica Strzeżowczyka, Anny Hajduk, Armii Krajowej, Bieszczadzka, Bohaterów Getta, bpa J. S. Pelczara, B. Prusa, Demokratycznej Armii Krajowej, dr Józefa Patryna, Działy, gen. Skarbka Kruszewskiego, gen. Wł. Sikorskiego, E. Szczepankiewicza, Godowska, Grunwaldzka, Karoliny Urbanowicz, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, ks. Findysza, mjr Dobrzańskiego, Modrzewiowa, Mostowa, Niemcewicza, Niepodległości, Partyzantów, Plac Jana Pawła II, Przybosia, Reja, Romana Konieczkowskiego, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Sienkiewicza od nr 1 - 15, Słowackiego od nr 38 do końca, Solna Góra, Spółdzielcza, Staszica, Stobnicka, Tepera, Tunelowa, Wschodnia, W. Witosa, Zadworze, Zawale od nr 34 do końca, Żarnowska, sołectwa: Brzeżanka, Gbiska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sylwia Ząbik
    88 (4,08%)
  2. 3 Bogdan Gandawski
    92 (4,27%)
  3. 1 Andrzej Bogumił Kruczek
    364 (16,88%)
  4. 2 Urszula Maria Mendelowska
    230 (10,66%)
  5. 4 Paweł Lesław Myćka
    98 (4,54%)
  6. 6 Agata Goryczka
    39 (1,81%)
  7. 5 Danuta Ziobro
    88 (4,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mateusz Michał Nowak
    173 (8,02%)
  2. 5 Andrzej Stanisław Cieślak
    90 (4,17%)
  3. 1 Mieczysław Józef Niemiec
    238 (11,03%)
  4. 3 Tomasz Stanisław Borek
    170 (7,88%)
  5. 6 Elżbieta Ochab
    117 (5,42%)
  6. 4 Urszula Teresa Wojnarowska-Curyło
    133 (6,17%)
  7. 2 Anna Fąfara
    237 (10,99%)

Okręg 3

Sołectwa: Bonarówka, Godowa, Glinik Charzewski, Glinik Zaborowski, Żarnowa, Żyznów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grzegorz Marek Zamorski
    86 (3,97%)
  2. 1 Piotr Tadeusz Tomkowicz
    617 (28,46%)
  3. 3 Cecylia Barzyk
    81 (3,74%)
  4. 5 Paulina Krystyna Czapczyńska
    83 (3,83%)
  5. 2 Maria Zofia Siuta
    198 (9,13%)
  6. 6 Maria Danuta Koza
    12 (0,55%)
  7. 4 Władysław Gwiżdż
    103 (4,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Robert Pająk
    313 (14,44%)
  2. 4 Marzena Maria Midura
    66 (3,04%)
  3. 5 Grzegorz Adam Oliwa
    21 (0,97%)
  4. 2 Wiktor Piotr Ruszała
    191 (8,81%)
  5. 6 Dominik Piotr Ziobro
    135 (6,23%)
  6. 3 Maciej Kazimierz Ziobro
    157 (7,24%)
  7. 7 Wioletta Kazimiera Bieryło
    46 (2,12%)
  8. 8 Stanisława Anna Ziobro
    59 (2,72%)

Okręg 4

Sołectwa: Dobrzechów, Grodzisko, Wysoka Strzyżowska, Zawadka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janusz Witalec
    37 (1,90%)
  2. 4 Grzegorz Jarosław Baran
    152 (7,82%)
  3. 2 Zofia Strzępek
    234 (12,04%)
  4. 3 Stanisław Strzępek
    113 (5,82%)
  5. 1 Wiesław Złotek
    171 (8,80%)
  6. 6 Maria Małgorzata Bełch
    62 (3,19%)
  7. 7 Jolanta Kut
    43 (2,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Midura
    419 (21,56%)
  2. 2 Kazimierz Zimny
    235 (12,09%)
  3. 5 Zofia Malita
    73 (3,76%)
  4. 3 Tadeusz Józef Zięba
    207 (10,65%)
  5. 7 Aleksandra Maria Korabiowska
    64 (3,29%)
  6. 6 Michał Książek
    51 (2,62%)
  7. 4 Maria Kłęczek
    82 (4,22%)