Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wisznia Mała

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wisznia Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dorosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (22,30%)

Sylwia Katarzyna Miziniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

157 (37,65%)

Urszula Anna Gwarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

118 (28,30%)

Paweł Bronisław Maliczowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MALICZOWSKIEGO

32 (7,67%)

Bogdan Kitliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

17 (4,08%)

Okręg 2

Sołectwa: Machnice, Pierwoszów, Wysoki Kościół

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Musiał

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (26,07%)

Ewa Kargol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

89 (34,63%)

Janusz Karol Papała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PAPAŁY

101 (39,30%)

Okręg 3

Sołectwa: Piotrkowiczki, Mienice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Czesława Iwaszuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (16,43%)

Władysław Synowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

168 (58,74%)

Mateusz Marian Grzesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

71 (24,83%)

Okręg 4

Sołectwo Strzeszów ulice: Lipowa numery nieparzyste od numeru 1 do numeru 69 i numery parzyste od numeru 2 do numeru 30, Mienicka, Młynarska, Ozorowicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Cześniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (20,99%)

Justyna Marta Kołodziej-Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

155 (63,79%)

Szymon Jakub Słowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

20 (8,23%)

Katarzyna Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

17 (7,00%)

Okręg 5

Sołectwa: Ozorowice; Strzeszów ulice: Lipowa numery 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 oraz 32, 34, 36 i 36B, Łąkowa, Osiedlowa, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Przemysław Ławrynowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (14,78%)

Bronisław Stawiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

89 (30,58%)

Agnieszka Alicja Dobrzańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

89 (30,58%)

Dorota Beata Pokrzewińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

16 (5,50%)

Magdalena Wesołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY WESOŁOWSKIEJ

54 (18,56%)

Okręg 6

Sołectwo Szewce ulice: Wrocławska od numeru 9 do końca, Strzeszowska-numery nieparzyste od numeru 1 do końca oraz numery parzyste od numeru 74 do końca, Boczna, Sportowa, Nowa, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Szkolny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (16,28%)

Dorota Młyńczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

118 (54,88%)

Małgorzata Helena Kuśnierek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

26 (12,09%)

Andrzej Krzysztof Pabian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

36 (16,74%)

Okręg 7

Sołectwo Szewce ulice: Długa, Strzeszowska-numery parzyste od numeru 2 do numeru 72, Wrocławska od numeru 1 do numeru 8, Lotnicza, Rzemieślnicza, Piekarnicza, Kwiatowa, Stacyjna, Kolejowa, Topolowa, Torowa, Irysowa, Liliowa, Zielona, Przemysłowa, Usługowa, Zakładowa, Warsztatowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Elżbieta Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (25,15%)

Małgorzata Ottenbreit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

176 (53,33%)

Regina Agata Kumala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

42 (12,73%)

Jolanta Agnieszka Szkolna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

29 (8,79%)

Okręg 8

Sołectwo Ligota Piękna ulice: Sportowa, Akacjowa, Działkowa, Fiołkowa, Jaśminowa, Kręta, Krótka, Lawendowa, Leśna, Letniskowa, Modrzewiowa, Na Kolonii do numeru 74, Osiedlowa, Różana, Malinowa, Strzeszowska, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Paweł Ulatowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

75 (28,96%)

Justyna Maliczowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MALICZOWSKIEGO

29 (11,20%)

Jerzy Teodor Puchacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA LIGOTA

155 (59,85%)

Okręg 9

Sołectwo Ligota Piękna ulice: Główna, Aleja Brzozowa, Aleja Sosnowa, Brzoskwiniowa, Na Kolonii od numeru 75 do końca, Cicha, Stawowa, Wrzosowa, Polna, Wrocławska, Wiśniowa, Wąska, Leszczynowa, Prosta, Lipowa, Łąkowa, Morelowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Urszula Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (13,50%)

Sebastian Bogumił Cichoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

160 (49,08%)

Grzegorz Kazimierz Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

94 (28,83%)

Cyprian Kamil Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

28 (8,59%)

Okręg 10

Sołectwo Malin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patrycja Stafiniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (24,29%)

Edyta Paulina Wojtas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

131 (37,43%)

Marzanna Beata Jurzysta-Ziętek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

134 (38,29%)

Okręg 11

Sołectwa: Rogoż, Kryniczno z przysiółkiem Cienin i Raków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Klin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

360 (80,72%)

Justyna Katarzyna Kafka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

56 (12,56%)

Waldemar Oprzalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

30 (6,73%)

Okręg 12

Sołectwa: Psary ulice: Główna, Kasztanowa, Długa od numeru 1 do numeru 8 i numer 10, Łąkowa, Nowa, Polna, Willowa; Szymanów ulice: Liliowa, Lawendowa, Lotnicza numery parzyste od numeru 2 do numeru 66 i numery nieparzyste od numeru 21 do numeru 45, Łąkowa, Parkowa, Polna, Storczykowa, Kwiatowa, Widawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Zbigniew Lipka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (21,78%)

Henryk Idaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

176 (41,22%)

Anna Jolanta Kałuża-Handke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

142 (33,26%)

Michał Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

16 (3,75%)

Okręg 13

Sołectwo Psary ulice: Wolności, Rzemieślnicza, Rakowska, Malinowa, Długa od numeru 9 i numeru 11 do końca, Parkowa, Stawowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Stanisław Mytych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

83 (29,02%)

Jerzy Szczerbik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

161 (56,29%)

Ewa Grażyna Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KEMPISZAK RAZEM DLA WISZNI MAŁEJ

42 (14,69%)

Okręg 14

Sołectwo Szymanów ulice: Letnia, Lipowa, Mostowa, Ogrodnicza, Przy Krzyżu, Skrzydlata, Słoneczna, Sportowa, Szybowcowa, Wiosenna, Zimowa, Lotnicza numery parzyste od numeru 68 do końca i numery nieparzyste od numeru 51 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Michał Kramarzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

269 (81,02%)

Aneta Joanna Dobrowolska-Tora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

48 (14,46%)

Józef Andrzej Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MALICZOWSKIEGO

15 (4,52%)

Okręg 15

Sołectwo Krzyżanowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wawro

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BRONOWICKIEGO

203 (63,04%)

Jerzy Henryk Drozd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZANNY JURZYSTA-ZIĘTEK

119 (36,96%)