Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Besko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rymanowska, Wiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Maria Knurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (51,90%)

Wojciech Józefczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

38 (48,10%)

Okręg 2

Agrestowa, Błonie parzyste: 38 - 56, od nr 75, Kolejowa parzyste: 64 - 76, od nr 79, Łąkowa od nr 21, Owocowa, Północna, Przelotowa od nr 34 , Wiosenna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Szałankiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (23,24%)

Szymon Kielar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

109 (76,76%)

Okręg 3

Błonie parzyste: od nr 34 - 36, nieparzyste: od nr 55 - 73, Kolejowa, parzyste: od nr 40 - 48, od nr 53 - 63, nieparzyste od nr 65, Łąkowa od nr 1 – 20, Morelowa, Orzechowa, Przelotowa od nr 17 - 33, Przytorze, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Elżbieta Wais

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (38,46%)

Maciej Józef Bury

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

64 (61,54%)

Okręg 4

Błonie 1 - 33, nieparzyste: 35 - 53, Poprzeczna od nr 13, Przelotowa od nr 1 - 12

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kijowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (44,95%)

Tadeusz Szul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

60 (55,05%)

Okręg 5

Jaśminowa, Jarzębinowa, Nadwisłocze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Tadeusz Szałankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

0 (0,00%)

Okręg 6

Kalinowa, Kolejowa od nr 1 - 39, nieparzyste: od nr 41 - 51, Poprzeczna od nr 1 - 12

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Szuba

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

66 (72,53%)

Piotr Kielar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (27,47%)

Okręg 7

Hrabeńska nieparzyste: od nr 37 - 43, od nr 44 , Leśna, Polna, Sosnowa, Świerkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Mermer

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

0 (0,00%)

Okręg 8

Brzozowa, Bukowa, Hrabeńska od nr 1 - 36, parzyste: od nr 38 - 42, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wojciech Szul

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

55 (73,33%)

Zbigniew Adam Szałankiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (26,67%)

Okręg 9

Podkarpacka, Spacerowa, Wolska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piotr Jaślar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

0 (0,00%)

Okręg 10

Bieszczadzka od nr 1 - 46, parzyste: od nr 48 - 66, Nowa, Osiedlowa, Podgórska, Południowa, Skałki, Starowiejska od nr 1 do 26, Tarninowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Kazimierz Sokołowski

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

95 (62,09%)

Anna Barbara Derewecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (37,91%)

Okręg 11

Bieszczadzka nieparzyste: od nr 47, parzyste: od nr 68, Cegielniana, Górska, Zapowiedzka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Grzegorz Kielar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (54,00%)

Albin Kapłon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

46 (46,00%)

Okręg 12

Cicha, Długa, Słoneczna, Starowiejska parzyste: od nr 28 - 58

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Urszula Szałankiewicz

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

0 (0,00%)

Okręg 13

Lipowa, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Starowiejska nieparzyste: od nr 27, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Filip Eryk Szczudlik

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

56 (36,84%)

Beata Anna Hedesz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (63,16%)

Okręg 14

Dworska, Kościelna, Krótka, Ogrodowa, Parkowa, Sadowa, Starowiejska parzyste: od nr 60

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Paweł Czech

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (39,45%)

Marcin Semenowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO

66 (60,55%)

Okręg 15

Górna, Leśna, Olza, Osiedlowa, Szkolna, Zalew, Zamczyska, Za Grodziskiem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Wojciech Gierlicki

KOMITET WYBORCZY LUDOWY KLUB SPORTOWY „PRZEŁOM” BESKO

87 (71,90%)

Teofil Czyż

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (28,10%)