Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tuczępy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Brzozówka, Kargów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dagmara Bieniek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

79 (39,50%)

Przemysław Stanisław Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

16 (8,00%)

Edyta Maria Tutak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

105 (52,50%)

Okręg 2

Sołectwo: Chałupki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Wiesława Makowska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

46 (41,07%)

Paula Kornelia Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

14 (12,50%)

Jarosław Leśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

52 (46,43%)

Okręg 3

Sołectwo: Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Emilia Kędziora

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

71 (53,38%)

Monika Anna Kucharczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

22 (16,54%)

Monika Kopała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

40 (30,08%)

Okręg 4

Sołectwo: Grzymała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Krzysztof Stępień

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

56 (52,83%)

Tomasz Żal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

11 (10,38%)

Ryszard Basa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

39 (36,79%)

Okręg 5

Sołectwo: Nieciesławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Grażyna Fit

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

47 (37,90%)

Jacek Ptak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

15 (12,10%)

Rafał Henryk Wojtycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

62 (50,00%)

Okręg 6

Sołectwo: Podlesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wilk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

46 (37,40%)

Monika Tutak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

13 (10,57%)

Robert Grzegorz Paszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

64 (52,03%)

Okręg 7

Sołectwo: Sieczków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Ryszard Paluch

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

25 (26,88%)

Michał Żal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

15 (16,13%)

Marek Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

35 (37,63%)

Dorota Stanisława Górecka

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

18 (19,35%)

Okręg 8

Część sołectwa: Tuczępy od Nr 1 - 54, 112 - do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Piotr Lech

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

51 (23,29%)

Danuta Mirosława Sołtyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

60 (27,40%)

Klaudia Pałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

108 (49,32%)

Okręg 9

Część sołectwa: Tuczępy od Nr 55 - 111

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kolankowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

85 (50,00%)

Stanisław Marian Chojna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

20 (11,76%)

Mariusz Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

65 (38,24%)

Okręg 10

Sołectwo: Wierzbica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Wilk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

84 (85,71%)

Tadeusz Jan Maj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

14 (14,29%)

Okręg 11

Sołectwa: Dobrów, Januszkowice, Rzędów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kazimierz Zieliński

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

20 (10,87%)

Henryk Marian Lipiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

57 (30,98%)

Krzysztof Marian Ptak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

61 (33,15%)

Wojciech Mazur

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

46 (25,00%)

Okręg 12

Sołectwo: Jarosławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Molendowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

67 (35,45%)

Zbigniew Władysław Grosicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

63 (33,33%)

Jolanta Janicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

59 (31,22%)

Okręg 13

Część sołectwa: Niziny od Nr 1 - 13, 121 - 154

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Zgrzywa

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

37 (34,26%)

Wanda Maria Grosicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR

28 (25,93%)

Mariusz Tymiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

43 (39,81%)

Okręg 14

Część sołectwa: Niziny od Nr 14 - 41, 90 - 120 B, 155 - do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Wojciech Stępień

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

58 (51,33%)

Bogdan Gozdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

55 (48,67%)

Okręg 15

Część sołectwa: Niziny od Nr 42 - 89

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisława Maria Stefańska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”

45 (46,39%)

Aneta Małgorzata Misterkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI

52 (53,61%)