Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo: Ościsłowo, miejscowości: Ościsłowo, Ościsłowo-Gajówka, Ościsłowo-Leśniczówka, Sołectwo Rumoka, Sołectwo Sulerzyż, miejscowości: Sulerzyż, Działy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brody Młockie, Budy Rumockie, Lipiny, Wola Młocka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Bielawy, miejscowości: Bielawy, Janowo, Zawiłka, Sołectwa: Malużyn, Sadek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Luszewo, miejscowości: Luszewo, Luszewo-Gajówka, Sołectwa: Ogonowo, Płaciszewo, Strzeszewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Faustynowo, miejscowości: Faustynowo, Pieńki Faustynowskie, Sołectwa: Nowy Garwarz, Wólka Garwarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kondrajec Szlachecki, Stary Garwarz, Sołectwo: Wkra, miejscowości: Wkra, Wkra-Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Kondrajec Pański, miejscowości: Gałczyn, Kondrajec Pański
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dreglin, Zygmuntowo, Sołectwo: Szyjki, miejscowości: Kowalewko, Stare Szyjki, Szyjki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Dukt, miejscowości: Dukt, Huta, Kamionka, Krusz, Sołectwo: Śródborze, miejscowości: Głodowo, Marylin, Śródborze, Zarośle, Sołectwo Zalesie, Sołectwo Żeleźnia, miejscowości: Juliszewo, Żeleźnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Glinojeck, ulice: Ciechanowska, Kościelna, Młodzieżowa, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Zielona Ścieżka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Glinojeck, ulice: Aleja Róż, Aleja Spacerowa, Cicha, Henryka Sienkiewicza, Jasna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Wolności, Mazowiecka, Torfa Załęskiego, Wspólna, Złota
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Glinojeck: ulice: Południowa nr: 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21A, 21B, ul. Wiejska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Glinojeck: ulica Polna 2D, 2G, 2E, 2F, 2H, 2I, 2J, 2K, ulica Południowa nr: 18A, 18B, 18C, 18D, 19A
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Glinojeck, ulice: Gen. Józefa Bema, Górka, Nadrzeczna, Ogrodowa, Parkowa, Paśniki, Płocka, Południowa od nr 3 do nr 16, Słoneczna, Targowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Glinojeck, ulice: Fabryczna, Spokojna, Polna nr: 1B, 2B, 2A, od nr 9 do nr 27
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów