Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Glinojeck

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Ościsłowo, miejscowości: Ościsłowo, Ościsłowo-Gajówka, Ościsłowo-Leśniczówka, Sołectwo Rumoka, Sołectwo Sulerzyż, miejscowości: Sulerzyż, Działy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bożena Banasiak
    203 (81,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Milewski
    45 (18,15%)

Okręg 2

Sołectwa: Brody Młockie, Budy Rumockie, Lipiny, Wola Młocka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Przybyszewski
    69 (35,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Hefczyc
    108 (55,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Benedykta Tetkowska
    18 (9,23%)

Okręg 3

Sołectwo: Bielawy, miejscowości: Bielawy, Janowo, Zawiłka, Sołectwa: Malużyn, Sadek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Kamińska
    66 (27,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Zenon Jędrzejczyk
    13 (5,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zenon Zbigniew Wojda
    163 (67,36%)

Okręg 4

Sołectwo: Luszewo, miejscowości: Luszewo, Luszewo-Gajówka, Sołectwa: Ogonowo, Płaciszewo, Strzeszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Stolarski
    70 (31,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Jakubowski
    46 (20,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Antoni Marek Bołtuć
    50 (22,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Jastrzębski
    58 (25,89%)

Okręg 5

Sołectwo: Faustynowo, miejscowości: Faustynowo, Pieńki Faustynowskie, Sołectwa: Nowy Garwarz, Wólka Garwarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Banaszewski
    59 (35,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Olga Niedziałkowska
    48 (29,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GADOMSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 22 Piotr Gadomski
    58 (35,15%)

Okręg 6

Sołectwa: Kondrajec Szlachecki, Stary Garwarz, Sołectwo: Wkra, miejscowości: Wkra, Wkra-Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Przybylski
    38 (21,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Lazarski
    70 (40,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Leszek Radwański
    66 (37,93%)

Okręg 7

Sołectwo: Kondrajec Pański, miejscowości: Gałczyn, Kondrajec Pański

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Dębowski
    17 (15,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Jerzy Gontarski
    79 (69,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Bartczak
    17 (15,04%)

Okręg 8

Sołectwa: Dreglin, Zygmuntowo, Sołectwo: Szyjki, miejscowości: Kowalewko, Stare Szyjki, Szyjki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mieczysław Madejski
    141 (57,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Banul
    41 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Rogowski
    64 (26,02%)

Okręg 9

Sołectwo: Dukt, miejscowości: Dukt, Huta, Kamionka, Krusz, Sołectwo: Śródborze, miejscowości: Głodowo, Marylin, Śródborze, Zarośle, Sołectwo Zalesie, Sołectwo Żeleźnia, miejscowości: Juliszewo, Żeleźnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Lewandowski
    87 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Jakubowski
    80 (34,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamil Kowalski
    65 (28,02%)

Okręg 10

Miasto Glinojeck, ulice: Ciechanowska, Kościelna, Młodzieżowa, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Zielona Ścieżka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Kazimierz Sikorski
    146 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Bartczak
    69 (23,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Iwona Dobrzyńska
    77 (26,37%)

Okręg 11

Miasto Glinojeck, ulice: Aleja Róż, Aleja Spacerowa, Cicha, Henryka Sienkiewicza, Jasna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Wolności, Mazowiecka, Torfa Załęskiego, Wspólna, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamil Boniewski
    163 (67,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Jacek Kuminiarczyk
    78 (32,37%)

Okręg 12

Miasto Glinojeck: ulice: Południowa nr: 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21A, 21B, ul. Wiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Iwańska
    89 (33,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Kocięda
    15 (5,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMERYT

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Rusin
    19 (7,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Roman Bernard Wieseń
    62 (23,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JANA WIŚNIEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Paweł Jan Wiśniewski
    83 (30,97%)

Okręg 13

Miasto Glinojeck: ulica Polna 2D, 2G, 2E, 2F, 2H, 2I, 2J, 2K, ulica Południowa nr: 18A, 18B, 18C, 18D, 19A

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Matuszewski
    98 (35,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Kupniewska
    73 (26,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA ZUBELEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Stanisław Janusz Zubelewicz
    104 (37,82%)

Okręg 14

Miasto Glinojeck, ulice: Gen. Józefa Bema, Górka, Nadrzeczna, Ogrodowa, Parkowa, Paśniki, Płocka, Południowa od nr 3 do nr 16, Słoneczna, Targowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marta Agnieszka Wychucka
    59 (32,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Borek
    40 (22,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anita Pniewska
    81 (45,00%)

Okręg 15

Miasto Glinojeck, ulice: Fabryczna, Spokojna, Polna nr: 1B, 2B, 2A, od nr 9 do nr 27

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert ` Gajewski
    53 (60,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksandra Olszyna
    20 (22,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMERYT

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Gadomski
    15 (17,05%)