Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Skomlin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Cicha, ul. Jaśminowa, ul. Różana, ul. Wieluńska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Ferdynand Podeszwa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (36,89%)

Izabela Ciura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

65 (63,11%)

Okręg 2

Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Kusocińskiego, ul. Okólna, ul. Szewczyka, ul. Wschodnia, ul. Źródlana)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Józef Radziszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (52,17%)

Małgorzata Zwiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

55 (47,83%)

Okręg 3

Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Kilińskiego, ul. Krótka, ul. Mickiewicza, ul. Olszyńska, ul. Parkowa, pl. Obrońców Warszawy, ul. Rzemieślnicza, ul. Warszawska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Małgorzata Kiczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KICZKA

61 (64,21%)

Paweł Bolesław Jaśko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

34 (35,79%)

Okręg 4

Sołectwo Skomlin I: Skomlin (ul. Alfonsa Olejnika Babinicza, ul. Ciasna, ul. Częstochowska, ul. Kukulskiego, ul. Południowa, ul. Tysiąclecia nr 2 - 17 i nr 19 - 41B nieparzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Olejnik-Strózik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (34,85%)

Magdalena Maria Idasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

43 (65,15%)

Okręg 5

Sołectwo Skomlin II: Skomlin (ul. Konstytucji 3 - Go Maja, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Partyzancka, pl. Powstańców Śląskich, ul. Polna, ul. Targowa, ul. Trojanowskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Tysiąclecia nr 18 - 46 parzyste, nr 47 - 52 i nr 54 - 58 parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Danuta Sypniewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (26,27%)

Andrzej Janusz Żółtaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

87 (73,73%)

Okręg 6

Sołectwo Skomlin II: Skomlin (ul. Generała Sikorskiego, ul. Wrocławska, ul. Zachodnia, ul. Tysiąclecia nr 53 - 61 nieparzyste i nr 62 - 80)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Perka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (33,07%)

Jarosław Julian Żółtaszek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

85 (66,93%)

Okręg 7

Sołectwo Skomlin II: Skomlin (Klasak Duży, Klasak Mały, ul. 13 - go Grudnia, Chmielniki, ul. Łąkowa, ul. Zielona, ul. Żeromskiego)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Perka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (33,64%)

Roman Antoni Furman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

73 (66,36%)

Okręg 8

Sołectwo Wichernik: Walenczyzna, Wichernik: nr 1 - 31 i nr 34 - 44 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Marian Madziała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (48,25%)

Edward Jakub Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

24 (21,05%)

Artur Wacław Smok

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ

35 (30,70%)

Okręg 9

Sołectwo Wichernik: Wygoda, Wichernik: nr 33 - 45 nieparzyste i nr 46 - 100

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Dorota Burzyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (53,54%)

Mieczysław Józef Kalemba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

46 (46,46%)

Okręg 10

Sołectwo Brzeziny: Brzeziny, Kazimierz, Maręże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Głowienkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (26,39%)

Wiesława Henryka Podeszwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

53 (73,61%)

Okręg 11

Sołectwo Wróblew: Smugi, Wróblew: nr 1 - 71 i nr 73 - 81 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Danuta Spodymek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (65,05%)

Agata Małgorzata Wajnberg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

36 (34,95%)

Okręg 12

Sołectwo Wróblew: Wróblew: nr 72 - 82 parzyste i nr 87 - 155

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Anna Lipieta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (37,80%)

Michał Wojciech Hucz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

79 (62,20%)

Okręg 13

Sołectwo Zbęk: Malinówka, Zbęk, Złota Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Marianna Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Bojanów: Bojanów, Zadole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Krzysztof Siubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (25,45%)

Teresa Kozica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

41 (74,55%)

Okręg 15

Sołectwo Toplin: Ług, Toplin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Zdzisław Ceglarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (42,25%)

Andrzej Wesoły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA GMINY SKOMLIN

41 (57,75%)