Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - moniecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Goniądz, Gmina Jaświły

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Orzechowska
    59 (1,56%)
  2. 3 Katarzyna Szmurło
    53 (1,40%)
  3. 1 Ewa Iwona Grochowska
    190 (5,01%)
  4. 2 Adam Gawina
    38 (1,00%)
  5. 5 Sławomir Adam Rembeliński
    40 (1,05%)
  6. 6 Mateusz Bochenko
    56 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Zawadzki
    116 (3,06%)
  2. 2 Zdzisława Pełszyńska
    75 (1,98%)
  3. 5 Krystyna Pawełkowska
    95 (2,50%)
  4. 6 Krzysztof Szczęsny
    156 (4,11%)
  5. 1 Zbigniew Dembowski
    681 (17,95%)
  6. 4 Jolanta Kotuk
    139 (3,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Bierć
    104 (2,74%)
  2. 1 Jan Borowski
    194 (5,11%)
  3. 6 Paweł Popowski
    109 (2,87%)
  4. 5 Karol Grądzki
    145 (3,82%)
  5. 3 Janina Cecylia Zajko
    41 (1,08%)
  6. 4 Barbara Lićwinko
    63 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Suchodolski
    40 (1,05%)
  2. 3 Katarzyna Monika Halicka
    157 (4,14%)
  3. 5 Paweł Leszek Wróbel
    40 (1,05%)
  4. 1 Joanna Kulikowska
    292 (7,70%)
  5. 4 Kazimierz Tyborowski
    23 (0,61%)
  6. 6 Irena Krystyna Berner
    191 (5,03%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Poduch
    124 (3,27%)
  2. 1 Jarosław Popowski
    382 (10,07%)
  3. 4 Lucyna Irena Lorenc
    61 (1,61%)
  4. 3 Mariusz Bykowski
    69 (1,82%)
  5. 5 Anita Kawałko
    61 (1,61%)

Okręg 2

Miasto i Gmina Knyszyn, Gmina Jasionówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Śledziewski
    220 (6,40%)
  2. 2 Piotr Cybulski
    43 (1,25%)
  3. 5 Anna Kurłowicz
    27 (0,79%)
  4. 4 Renata Urszula Pochodin
    16 (0,47%)
  5. 3 Adam Krzysztof Tracz
    47 (1,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Czarniecki
    344 (10,00%)
  2. 3 Krzysztof Szaciło
    180 (5,23%)
  3. 5 Andrzej Kamiński
    148 (4,30%)
  4. 4 Małgorzata Maria Buzun
    264 (7,68%)
  5. 2 Ludmiła Łapińska
    194 (5,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janina Stankiewicz
    55 (1,60%)
  2. 2 Izabela Małgorzata Wałuszko
    275 (8,00%)
  3. 1 Andrzej Matyszewski
    421 (12,24%)
  4. 5 Krzysztof Bagiński
    105 (3,05%)
  5. 4 Dorota Małgorzata Czerepko
    60 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Joanna Bartnik
    82 (2,38%)
  2. 1 Irena Wysocka
    267 (7,76%)
  3. 2 Jan Polak
    250 (7,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Karpowicz
    116 (3,37%)
  2. 4 Grzegorz Siwiec
    18 (0,52%)
  3. 3 Magdalena Zdanowicz
    71 (2,06%)
  4. 1 Andrzej Franciszek Daniszewski
    173 (5,03%)
  5. 5 Stanisław Rogalski
    63 (1,83%)

Okręg 3

Gmina Krypno, Gmina Trzcianne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daniel Kamiński
    438 (12,88%)
  2. 2 Krzysztof Piotr Sulima
    262 (7,71%)
  3. 4 Ewelina Kulesza
    16 (0,47%)
  4. 3 Bogumiła Kozłowska
    20 (0,59%)
  5. 5 Beata Rutkowska
    33 (0,97%)
  6. 6 Karol Hodun
    26 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Kropiwnicki
    222 (6,53%)
  2. 5 Łukasz Nowicki
    138 (4,06%)
  3. 1 Barbara Pac
    244 (7,18%)
  4. 4 Karol Laskowski
    111 (3,26%)
  5. 2 Ewa Piekutowska
    251 (7,38%)
  6. 6 Renata Jaworowska
    11 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Antoni Szymański
    143 (4,21%)
  2. 3 Joanna Kitlas
    507 (14,91%)
  3. 2 Bożena Pogorzelska
    203 (5,97%)
  4. 5 Artur Waśniewski
    9 (0,26%)
  5. 6 Robert Kondrakiewicz
    92 (2,71%)
  6. 4 Agnieszka Agata Rafałko
    17 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisław Dąbrowski
    137 (4,03%)
  2. 3 Maria Brzostowska
    15 (0,44%)
  3. 2 Ireneusz Olszewski
    82 (2,41%)
  4. 4 Magdalena Anna Magnuszewska
    33 (0,97%)
  5. 5 Grzegorz Wiśniewski
    40 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aneta Anna Dąbrowska
    24 (0,71%)
  2. 2 Janina Purta-Wróbel
    70 (2,06%)
  3. 4 Dariusz Jan Jabłonowski
    17 (0,50%)
  4. 1 Wojciech Zalewski
    215 (6,32%)
  5. 3 Marek Wąsecki
    24 (0,71%)

Okręg 4

Miasto i Gmina Mońki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Cezary Grygo
    232 (4,19%)
  2. 2 Franciszek Średnicki
    61 (1,10%)
  3. 4 Renata Gołębiewska
    41 (0,74%)
  4. 3 Katarzyna Dudzińska
    47 (0,85%)
  5. 5 Janusz Pisanko
    9 (0,16%)
  6. 6 Krystyna Marianna Szeszko
    52 (0,94%)
  7. 7 Andrzej Grygorczyk
    36 (0,65%)
  8. 8 Krystyna Maria Kryńska
    23 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paweł Dąbrowski
    74 (1,34%)
  2. 2 Piotr Grochowski
    209 (3,77%)
  3. 5 Celina Sanik
    100 (1,80%)
  4. 3 Jolanta Kalinowska
    227 (4,10%)
  5. 1 Rafał Supiński
    647 (11,68%)
  6. 7 Anna Oświecińska
    93 (1,68%)
  7. 8 Krzysztof Norbert Pochodowicz
    161 (2,91%)
  8. 6 Krystyna Skutnik
    65 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Stypułkowska
    115 (2,08%)
  2. 5 Mariola Sajkowska
    67 (1,21%)
  3. 4 Ewa Tekień
    67 (1,21%)
  4. 6 Łukasz Sikorski
    115 (2,08%)
  5. 1 Błażej Buńkowski
    310 (5,59%)
  6. 2 Mirosław Radomski
    231 (4,17%)
  7. 8 Krzysztof Falkowski
    333 (6,01%)
  8. 7 Bogusław Trykoszko
    48 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Jaworowski
    561 (10,12%)
  2. 2 Roman Klepadło
    235 (4,24%)
  3. 4 Agnieszka Wykowska
    81 (1,46%)
  4. 8 Marian Jabłoński
    227 (4,10%)
  5. 6 Edward Woźniewski
    105 (1,89%)
  6. 7 Dariusz Gwiazda
    182 (3,28%)
  7. 3 Agnieszka Januszewska
    50 (0,90%)
  8. 5 Agata Malinowska
    94 (1,70%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Ciborowska
    19 (0,34%)
  2. 4 Wiesław Jarocki
    104 (1,88%)
  3. 1 Mariusz Popowski
    114 (2,06%)
  4. 2 Mariola Janczyło
    49 (0,88%)
  5. 5 Andrzej Tekień
    36 (0,65%)
  6. 8 Włodzimierz Szypcio
    281 (5,07%)
  7. 7 Bożena Magnuszewska
    17 (0,31%)
  8. 6 Robert Grzegorz Wasilewski
    23 (0,42%)