Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gózd

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Gózd ulice: Starowiejska, Lubelska, Świerkowa, Osiedle Karszówka, Czarnecka, Szkolna, Lekarska, Wschodnia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

169 (46,81%)

Paweł Milcuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

116 (32,13%)

Krzysztof Chebdowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

76 (21,05%)

Okręg 2

Sołectwo Gózd ulice: Radomska, Osiedlowa, Kościelna, Adamów, Północna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Adam Iwański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (30,06%)

Dorota Różańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (17,42%)

Adam Łagowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

36 (10,11%)

Krzysztof Bujak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKORA

151 (42,42%)

Okręg 3

Sołectwa: Drożanki, Karszówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Marek Wrażeń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (24,92%)

Małgorzata Ewa Knieć

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (26,91%)

Mariusz Choroś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

51 (16,94%)

Andrzej Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

21 (6,98%)

Stanisław Jan Przepiórzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW

73 (24,25%)

Okręg 4

Sołectwo Kiedrzyn.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Wasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

117 (43,66%)

Kazimierz Zawadzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

65 (24,25%)

Anna Magdalena Skonieczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

86 (32,09%)

Okręg 5

Sołectwo Kuczki-Kolonia od nr 1 do nr 60A i nr 73, 74.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Stanios

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (60,78%)

Kamil Piotr Borkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (10,78%)

Piotr Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

66 (28,45%)

Okręg 6

Sołectwa: Klwatka Królewska od nr 1 do nr 67, wraz z Małęczynem od nr 61a do nr 73 oraz ul. Działkową.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Gołąbek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (31,23%)

Waldemar Żaczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

145 (57,31%)

Bożena Katarzyna Sznejfus-Szczęsna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

29 (11,46%)

Okręg 7

Sołectwo Klwatka Królewska od nr 68 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zuzanna Pionka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (43,73%)

Robert Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (28,90%)

Beata Skwira

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

72 (27,38%)

Okręg 8

Sołectwo Małęczyn Nowy ulice: Szkolna, Bankowa, Kościelna, Lubelska, Słoneczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Sławomir Linowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

157 (43,98%)

Bożena Zaborowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (9,24%)

Ryszard Stefan Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

95 (26,61%)

Artur Andrzej Warchoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

72 (20,17%)

Okręg 9

Sołectwo Małęczyn Stary ulice: Makowska, Księdza Ignacego Ziembickiego, Wschodnia, Zachodnia, Radomska, Pogodna, Leśna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Wójcicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

149 (38,80%)

Jerzy Kazimierz Kępiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (24,48%)

Jan Wierzbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

50 (13,02%)

Konrad Burzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

91 (23,70%)

Okręg 10

Sołectwa: Niemianowice wraz z Kuczkami-Kolonia od nr 61 do nr 72 oraz Piskornica i Budy Niemianowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Niezgoda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

121 (32,53%)

Krzysztof Czesław Molendowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (25,00%)

Andrzej Sobkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

101 (27,15%)

Andrzej Hernik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

57 (15,32%)

Okręg 11

Sołectwa: Lipiny, Podgóra, Czarny Lasek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Gut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (41,52%)

Wiesław Tęcza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (13,94%)

Marek Włodek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

8 (2,42%)

Agnieszka Domagała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW

139 (42,12%)

Okręg 12

Sołectwa: Kuczki-Wieś, Wojsławice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Żaczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (32,27%)

Andrzej Skrok

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

79 (28,01%)

Marek Marchewka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

77 (27,30%)

Paweł Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

35 (12,41%)

Okręg 13

Sołectwo Kłonów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Ireneusz Węgliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (58,48%)

Waldemar Mariusz Jarosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (41,52%)

Okręg 14

Sołectwa: Kłonówek-Kolonia, Kłonówek-Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kamiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (46,49%)

Marek Warchoł

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (3,32%)

Henryk Korcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

93 (34,32%)

Henryk Mosioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

43 (15,87%)

Okręg 15

Sołectwo Grzmucin.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Piotr Karcz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (16,52%)

Łukasz Karol Podsiadły

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (24,35%)

Tadeusz Stanisław Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD

42 (18,26%)

Daniel Gregorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SĄ NAJWAŻNIEJSI

14 (6,09%)

Norbert Wojciech Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

51 (22,17%)

Małgorzata Bożena Gregorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM JABŁOŃSKI

29 (12,61%)