Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rzekuń

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwa: Tobolice, Czarnowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Sylwia Wojsz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

208 (49,52%)

Piotr Chludziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

81 (19,29%)

Wiesława Milewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

131 (31,19%)

Okręg 2

część sołectwa Rzekuń ulice:-Kościuszki od nr 1 do 27a, Srebrna, Złota, Platynowa, Sadowa, Wiśniowa, Jarzębinowa, Cicha, Łękowa, Diamentowa, Jaśminowa, Wiosenna, Czereśniowa, Leszczynowa, Rubinowa, Kryształowa, Kalinowa, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Pędzich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

65 (27,90%)

Andrzej Paszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

38 (16,31%)

Włodzimierz Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

130 (55,79%)

Okręg 3

część sołectwa Rzekuń ulice: Topolowa,-Malinowa, Agrestowa, Porzeczkowa, Polna, Krótka, Szkolna, Słowackiego, Mickiewicza, Nowa, Spokojna, Sportowa, ks. Skłodowskiego, Baśniowa, Miła, Jana Pawła II, Pogodna, Dobra, Piękna, Mała, Radosna, kpt. Bednarczyka,-Kawaleryjska-jeżynowa, Przyjazna, Przytulna Wiolinowa, Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Fronczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

91 (22,52%)

Adam Dąbkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

71 (17,57%)

Jarosław Namiotko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

242 (59,90%)

Okręg 4

część sołectwa Rzekuń ulice: Kościuszki od nr 28 do nr 86, ul. Armii Krajowej, Al. Armii Krajowej, Bema, Sienkiewicza, Mazowiecka (Od ronda do ul. Ostrowskiej) Kopernika, Czarnieckiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Wysocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

99 (33,67%)

Wiesław Wrzosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

25 (8,50%)

Małgorzata Żebrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

170 (57,82%)

Okręg 5

część sołectwa Rzekuń ulice:-Wesoła, Przechodnia, Batorego, Słoneczna, Ostrowska, Kolonia, Mazowiecka (od ul. Ostrowskiej do ostatniego numeru), Ławska, Kwiatowa, Chabrowa, Rolna, Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Lubecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

101 (31,17%)

Sławomir Marek Rulka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

26 (8,02%)

Zdzisław Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

197 (60,80%)

Okręg 6

sołectwo Dzbenin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożenna Romanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

59 (10,97%)

Piotr Robert Antośkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

109 (20,26%)

Rafał Marcin Kaczmarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

223 (41,45%)

Wojciech Rogoziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECH ROGOZIŃSKI

147 (27,32%)

Okręg 7

sołectwo Borawe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Kupis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

131 (31,95%)

Wiesław Lech Chełstowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

28 (6,83%)

Edward Gryczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

251 (61,22%)

Okręg 8

sołectwa: Kamianka, Korczaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Kulas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

36 (14,52%)

Ryszard Jakub Lewicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

72 (29,03%)

Stanisław Dmochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

102 (41,13%)

Sławomir Zacharek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ZACHAREK

38 (15,32%)

Okręg 9

sołectwa: Susk Nowy, Daniszewo, Drwęcz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

133 (33,42%)

Janusz Liżewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

47 (11,81%)

Ireneusz Mierzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

218 (54,77%)

Okręg 10

sołectwa: Ławy, Goworki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Olech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

249 (52,42%)

Paweł Marek Kostrzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

71 (14,95%)

Antoni Smoliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

155 (32,63%)

Okręg 11

sołectwa: Zabiele, Susk Stary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Mierzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

127 (55,22%)

Bronisław Wiktor Młodzianowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

103 (44,78%)

Okręg 12

sołectwa: Rozwory, Przytuły Nowe, Ołdaki, Przytuły Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Baczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

133 (35,56%)

Robert Rajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

78 (20,86%)

Łucja Łada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

163 (43,58%)

Okręg 13

Sołectwa: Teodorowo, Nowa Wieś Wschodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kubeł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

58 (22,22%)

Elżbieta Greloch-Sęk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

14 (5,36%)

Jerzy Konopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KONOPKI

84 (32,18%)

Lidia Jolanta Trzeciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZE JUTRO GMINY

22 (8,43%)

Tomasz Chrzanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

83 (31,80%)

Okręg 14

część sołectwa Laskowiec ulice: Długa od nr 88 - 156, Leśna, Szkolna, Wesoła, Kościelna,-Środkowa, Ogrodowa, Jasna, Krótka, Wrzosowa, Brzozowa, Sowia, Energetyczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Gudelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

83 (30,51%)

Paweł Krzysztof Poręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”

45 (16,54%)

Rafał Pupek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

144 (52,94%)

Okręg 15

część sołectwa Laskowiec ulice: Długa od nr 1 do nr 87, Nowa, Polna, Cicha, Zielona, Zaciszna, Graniczna, Mazurska, Malinowa, Jagodowa, Spokojna, Sosnowa,-Słoneczna, Grzybowa, Krótka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Dziewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”

114 (45,42%)

Andrzej Gierwatowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA

137 (54,58%)