Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sypniewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SYPNIEWO: ul. Cmentarna, droga wew. Cyprysowa, ul. Dzieci Polskich, ul. Ostrołęcka, ul. Słoneczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Ćwiacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

25 (30,12%)

Antoni Zdzisław Murawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE

9 (10,84%)

Marek Mamiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (59,04%)

Okręg 2

SYPNIEWO: ul. Wł. Broniewskiego, ul. Grodzisk, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Przejściowa, ul. Sportowa, ul. Wincentego Witosa, ul. Wspólna, droga wew. Klonowa, Kwiatowa, Polna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Stepnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

28 (26,42%)

Maria Majkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

24 (22,64%)

Grażyna Glinka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (34,91%)

Małgorzata Jolanta Kowalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (16,04%)

Okręg 3

SYPNIEWO: ul. Niepodległości, ul. Wojska Polskiego, ul. Kościelna, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. Ks. Romana Tarwackiego, ul. Wyzwolenia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Breńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

29 (20,57%)

Artur Sobieski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

25 (17,73%)

Monika Maria Kałasiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (29,79%)

Ewa Olkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (31,91%)

Okręg 4

Dylewo, Majki – Tykiewki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Milena Wołosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

28 (29,17%)

Agnieszka Kochanowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (33,33%)

Piotr Majkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (37,50%)

Okręg 5

Glinki-Rafały, Jarzyły.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Grzankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

15 (15,79%)

Danuta Zyśk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

32 (33,68%)

Sławomir Podsiadlik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (50,53%)

Okręg 6

Chełchy, Glącka, Stare Glinki, Strzemieczne – Sędki, Ziemaki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Leszek Dworecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

40 (38,10%)

Bożena Pałaszewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (30,48%)

Grzegorz Ołtarzewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (31,43%)

Okręg 7

Batogowo, Biedrzyce-Koziegłowy, Sławkowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Gwiazda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

32 (27,12%)

Honorata Milewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

56 (47,46%)

Maria Borkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (25,42%)

Okręg 8

Mamino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

30 (25,00%)

Piotr Budny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

61 (50,83%)

Krystian Tuszyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (24,17%)

Okręg 9

Boruty, Chojnowo, Olki, Rawy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Chrzanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

63 (47,37%)

Krzysztof Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (52,63%)

Okręg 10

Gąsewo Poduchowne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Sopuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

34 (23,13%)

Marek Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

28 (19,05%)

Dariusz Pałaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE

20 (13,61%)

Artur Bartłomiej Nadobnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (44,22%)

Okręg 11

Nowe Gąsewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Andrzej Szewczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

36 (50,70%)

Bożena Joanna Chodkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (49,30%)

Okręg 12

Biedrzyce-Stara Wieś, Poświętne, Rzechówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Gutowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

39 (43,82%)

Teresa Milewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (21,35%)

Jarosław Bazydło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (34,83%)

Okręg 13

Nowy Szczeglin, Szczeglin Poduchowny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Płocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

18 (18,75%)

Krzysztof Wilkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (30,21%)

Danuta Bożena Kosakowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (51,04%)

Okręg 14

Rzechowo-Gać, Rzechowo Wielkie, Zalesie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Błażej Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO

43 (29,05%)

Leszek Wojciech Gutowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO

44 (29,73%)

Krzysztof Adam Załęski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (10,81%)

Mariusz Michał Kosakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (30,41%)

Okręg 15

Zamość

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Grono

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)