Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Choszczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Choszczno ulice: Księdza Prałata Jana Abramskiego, 1 Maja, 2 Maja, 3 Maja, Artylerzystów, Bohaterów Warszawy, Brzechwy, Długosza, Energetyków, Fabryczna, Furstenwalde, Gałczyńskiego, Gorzowska, Kanałowa, Kardynała Wyszyńskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kraszewskiego, Majowa, Modrzewskiego, Nadbrzeżna, Norwida, Polna, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Stargardzka, Stawina, Szymborskiej, Tuwima, Wolności, Wolvegi, Wysoka, Wyspiańskiego, Zielna, Żeglarska, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Wierzba
    319 (16,00%)
  2. 2 Magdalena Krajnik
    13 (0,65%)
  3. 5 Paweł Stetkiewicz
    27 (1,35%)
  4. 4 Natalia Olimpia Ochmańska
    16 (0,80%)
  5. 3 Łukasz Czerniawski
    28 (1,40%)
  6. 7 Jurand Bronisław Bieliński
    10 (0,50%)
  7. 6 Natalia Szysz
    16 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Sobczak
    95 (4,76%)
  2. 3 Michał Andrzejewski
    53 (2,66%)
  3. 5 Patryk Robert Michalski
    47 (2,36%)
  4. 1 Magdalena Monika Lisiak
    110 (5,52%)
  5. 4 Beata Piechowiak
    25 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Adamczyk
    299 (14,99%)
  2. 2 Anetta Maria Bikowska
    316 (15,85%)
  3. 3 Tadeusz Zygmunt Szczepański
    122 (6,12%)
  4. 4 Ilona Kozubska
    130 (6,52%)
  5. 6 Dorota Teresa Kołodziejska
    82 (4,11%)
  6. 7 Maciej Zadka
    144 (7,22%)
  7. 5 Zbigniew Żółkiewicz
    142 (7,12%)

Okręg 2

Choszczno ulice: Bolesława Chrobrego, Lipcowa, Mickiewicza, Mur Południowy, Niedziałkowskiego, Obrońców Westerplatte, Piastowska, Plac Jana Pawła II, Promenada, Rybacka, Rycerska, Rynek, Skłodowskiej-Curie, Władysława Jagiełły, Wybickiego, Wyzwolenia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartłomiej Woś
    72 (3,52%)
  2. 2 Marzena Katarzyna Głowińska
    35 (1,71%)
  3. 3 Łukasz Malec
    24 (1,17%)
  4. 7 Bartosz Raczyński
    10 (0,49%)
  5. 4 Maja Kawka
    22 (1,07%)
  6. 6 Bogumiła Nowakowska
    15 (0,73%)
  7. 5 Patryk Czerniawski
    21 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Kasior
    510 (24,90%)
  2. 2 Andrzej Korzeniewski
    223 (10,89%)
  3. 3 Karol Kaszak
    54 (2,64%)
  4. 4 Wiesława Sobczak
    24 (1,17%)
  5. 5 Jan Maciej Pietkiewicz
    45 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Gumuliński
    176 (8,59%)
  2. 1 Wojciech Sierakowski
    170 (8,30%)
  3. 3 Bogusław Znaczko
    48 (2,34%)
  4. 6 Ewa Jabłońska
    238 (11,62%)
  5. 5 Ewa Watkowska
    113 (5,52%)
  6. 7 Sławomir Mirosław Giziński
    155 (7,57%)
  7. 4 Dorota Honorata Iskierska
    93 (4,54%)

Okręg 3

Choszczno ulice: Akacjowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Drawieńska, Fredry, Grunwaldzka, Jagodowa, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Komunalna, Kossaka, Kościuszki, Kożedo, Krótka, Leszczynowa, Łąkowa, Magnoliowa, Malczewskiego, Malinowa, Matejki, Matejkowy Zakątek, Miodowa, Ogrodowa, Osiedle Północne, Piaskowa, Plac Witosa, Pogodna, Poziomkowa, Słonecznikowa, Sportowa, Staszica, Sucharskiego, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Grabowska
    88 (4,19%)
  2. 1 Jakub Pialik
    171 (8,14%)
  3. 2 Krystian Szczyż
    76 (3,62%)
  4. 4 Piotr Cieślak
    33 (1,57%)
  5. 6 Damian Malec
    37 (1,76%)
  6. 5 Renata Gmerek
    3 (0,14%)
  7. 7 Agnieszka Magdalena Gonera
    24 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Rytel
    68 (3,24%)
  2. 1 Marzena Magdalena Kiejrys
    169 (8,05%)
  3. 4 Marzena Beata Stefańska
    36 (1,71%)
  4. 5 Wojciech Andrzej Pietkiewicz
    115 (5,48%)
  5. 3 Ewa Kawka
    51 (2,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Beata Wójcik
    82 (3,90%)
  2. 1 Stefan Szemlij
    499 (23,76%)
  3. 2 Andrzej Jerzy Zakrzewski
    226 (10,76%)
  4. 3 Małgorzata Aneta Majewska
    128 (6,10%)
  5. 4 Waldemar Mężykowski
    70 (3,33%)
  6. 7 Michał Ostraszewski
    191 (9,10%)
  7. 5 Aleksandra Pierzak
    33 (1,57%)

Okręg 4

Sołectwa: Gleźno, Kołki (Krzowiec), Koplin (Stawin, Rudniki, Wysokie, Płoki, Gostyczyn), Korytowo (Golcza), Piasecznik, Radaczewo, Raduń, Rzecko (Rzeczki, Łaszewo), Sławęcin, Smoleń (Baczyn), Stary Klukom (Sulechówek), Stradzewo, Sulino (Pakość, Czernice, Bonin, Oraczewice), Suliszewo (Brzostno), Wardyń (Chełpa), Zamęcin, Zwierzyn (Nowe Żeńsko), Witoszyn (Radlice, Roztocze, Sułowo)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Pieśkiewicz
    31 (1,32%)
  2. 1 Anna Marta Solarz
    100 (4,26%)
  3. 5 Irena Piątek
    161 (6,85%)
  4. 2 Krzysztof Bocian
    47 (2,00%)
  5. 4 Bartosz Apanasowicz
    13 (0,55%)
  6. 6 Paweł Mateusz Jabłoński
    35 (1,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniel Winnicki
    114 (4,85%)
  2. 2 Lucyna Grażyna Pakuła
    45 (1,91%)
  3. 3 Diana Szczublewska
    53 (2,26%)
  4. 1 Sylwester Sebastian Stefański
    301 (12,81%)
  5. 4 Elżbieta Teresa Łobacz
    24 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Ireneusz Szymański
    396 (16,85%)
  2. 2 Krzysztof Połomski
    159 (6,77%)
  3. 3 Jerzy Miładowski
    258 (10,98%)
  4. 5 Kazimierz Władysław Czapiewski
    170 (7,23%)
  5. 4 Teresa Irena Pawłowska
    76 (3,23%)
  6. 7 Hanna Elżbieta Lisińska-Kidula
    90 (3,83%)
  7. 8 Mirosław Czukiewski
    125 (5,32%)
  8. 6 Wiesława Świtaj
    152 (6,47%)