Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubiewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Płazowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Grzędzicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

91 (65,47%)

Krzysztof Adam Ostrowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

48 (34,53%)

Okręg 2

Sołectwo Wełpin; Sołectwo Bysław-część: nr posesji 1 - 25 oraz od 82 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Patrycja Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

57 (36,77%)

Paweł Daniel Łepek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

98 (63,23%)

Okręg 3

Sołectwo Bysław-część: ulice: Główna, Okrężna, Strażacka, Wodna; miejscowość Teolog

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Roda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

63 (27,27%)

Wojciech Słupiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

168 (72,73%)

Okręg 4

Sołectwo Bysław-część: nr posesji 26 - 33A; ulice: Modrakowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Zbysława, Zygmunta Pejasa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

60 (32,79%)

Damian Robert Ortmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

123 (67,21%)

Okręg 5

Sołectwo Bysław-część: nr posesji 34 - 50; ulice: Wiatrakowa, Krótka, Kwiatowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Zbigniew Kornowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

62 (36,05%)

Dawid Krzyżelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

110 (63,95%)

Okręg 6

Sołectwo Bysław-część: nr posesji 51 - 81; ulice: Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Spokojna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Reszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

108 (59,67%)

Wioleta Ludmiła Krause

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

73 (40,33%)

Okręg 7

Sołectwo Bysławek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernard Franciszek Juraszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

150 (75,00%)

Roman Sylwester Barwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

50 (25,00%)

Okręg 8

Sołectwo Minikowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Dorota Derengowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

114 (57,87%)

Józef Glama

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

83 (42,13%)

Okręg 9

Sołectwa: Lubiewice i Trutnowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Baumgart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

120 (52,86%)

Tomasz Marceli Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

107 (47,14%)

Okręg 10

Sołectwo Lubiewo-część: nr posesji 1 - 17, od 63 do końca; ulice: Kościuszki, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Paweł Nitka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

83 (48,82%)

Tadeusz Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

46 (29,30%)

Okręg 11

Sołectwo Lubiewo-część: nr posesji 18 - 28; ulice: Hallera, Wincentego Witosa, Wodna; miejscowość Brukniewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Roman Iwicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

79 (43,41%)

Marcin Mateusz Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

103 (56,59%)

Okręg 12

Sołectwo Lubiewo-część: nr posesji 29 - 62; ulice: ks. Czarnowskiego, Lipowa, Polna, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zielazny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

111 (53,62%)

Henryk Oszuścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

96 (46,38%)

Okręg 13

Sołectwo Klonowo-część: nr posesji 1 - 59, od 106 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Winowiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

136 (69,74%)

Janina Radzimska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

59 (30,26%)

Okręg 14

Sołectwo Klonowo-część: nr posesji 60 - 105; Sołectwo Sucha-część: nr posesji 76 - 118; oraz miejscowości Bruchniewo i Koźliny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Marian Duks

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

108 (62,79%)

Tomasz Żelazny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

64 (37,21%)

Okręg 15

Sołectwo Cierplewo; Sołectwo Sucha-część: nr posesji 63 - 75, od 119 do końca; ulice: Główna, Kościelna, Leśna, Słoneczna; miejscowość Sokole Kuźnica;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Józef Nitka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK

124 (56,88%)

Zbigniew Kazimierz Karwasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM

94 (43,12%)