Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ujazd

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Ujazd, ulice: Tomaszowska, Plac Kościuszki, Mostowa, Parkowa, Antolin, Wodna, Pasikonika

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Janina Łącka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

65 (29,15%)

Stanisław Krzysztofik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

78 (34,98%)

Sławomir Matera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (35,87%)

Okręg 2

Sołectwo Ujazd, ulice: Przedmieście, Wolborska, Leśna, Zagajnikowa, Zachodnia, Rokicińska, Polna, Cmentarna, Północna, Kościelna, Plac Wolności, Łąkowa, Brzozowa; Mącznik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

102 (41,30%)

Maciej Roman Kozakow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

103 (41,70%)

Anna Rozalia Ćwikła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (17,00%)

Okręg 3

Sołectwo Ujazd, ulice: 11 Listopada, Słoneczna, Zgodna, Marii Kuncewiczowej, Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Władysława Reymonta, Marii Curie-Skłodowskiej, Henryka Sienkiewicza, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Pawła II, Fryderyka Chopina, Mikołaja Kopernika

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Wolniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

179 (65,09%)

Ireneusz Ignacy Łukowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

96 (34,91%)

Okręg 4

Sołectwo Sangrodz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Martyna Goska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

47 (32,19%)

Arkadiusz Ronek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

99 (67,81%)

Okręg 5

Sołectwa: Bielina, Dębniak, Maksymów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Fijałkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

92 (50,27%)

Hubert Leszek Szperna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

91 (49,73%)

Okręg 6

Sołectwa: Stasiolas, Łominy, Józefin, Bronisławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Zimny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Buków, Ciosny, Lipianki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Jacek Kotynia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

111 (45,31%)

Grzegorz Wilkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

134 (54,69%)

Okręg 8

Sołectwa: Niewiadów, Osiedle Niewiadów bloki Nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Zofia Stachecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Osiedle Niewiadów bloki Nr 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Skorzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

119 (55,09%)

Janina Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

97 (44,91%)

Okręg 10

Sołectwo Osiedle Niewiadów bloki Nr 18, 19, 20, 21

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Stanisława Stoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Osiedle Niewiadów bloki Nr 22, 23, 24, 25, 26

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Robert Białkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

204 (63,75%)

Teresa Magdalena Stańdo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (36,25%)

Okręg 12

Sołectwa: Przesiadłów, Ojrzanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Grad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Skrzynki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Ewa Sitarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwa: Wykno, Zaosie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Zbigniew Bukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Helenów, Olszowa, Wólka Krzykowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Andrzej Bąbol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD

84 (55,63%)

Paulina Mariola Bocianowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA

67 (44,37%)