Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Głuszyca

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Głuszyca, ulice: Bolesława Chrobrego, Górnośląska, Mazurska, Pomorska, Sienkiewicza 18 - 36 parzyste, Sienkiewicza od 65 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kamila Urszula Wodyk
    0 (0,00%)

Okręg 2

Głuszyca, ulice: 11 Listopada, Ogrodowa, Piastowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Edyta Popek
    194 (66,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Zbigniew Janczura
    53 (18,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Paweł Mróz
    43 (14,83%)

Okręg 3

Głuszyca, ulice: Sienkiewicza 1 - 17, Sienkiewicza 19 - 63 nieparzyste

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Iza Drapała
    0 (0,00%)

Okręg 4

Głuszyca, ulice: Bohaterów Getta, Dąbrowskiego, Niecała, Parkowa, Przemysłowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Jan Żołopa
    99 (61,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Julian Paluch
    39 (24,38%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Regina Stępień
    22 (13,75%)

Okręg 5

Głuszyca, ulice: Kolejowa, Pionierów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Kameczura
    0 (0,00%)

Okręg 6

Głuszyca, ulica: Łukasiewicza 1 - 39 nieparzyste

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dawid Okarma
    199 (86,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Piotr Styrbicki
    30 (13,10%)

Okręg 7

Głuszyca, ulice: Łukasiewicza 18 - 24 parzyste, Łukasiewicza od 41 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Konrad Surmaczyński
    0 (0,00%)

Okręg 8

Głuszyca, ulice: Lawendowa, Tulipanowa, Łomnicka, Warszawska Wieś Łomnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Julianna Agnieszka Mlazga
    0 (0,00%)

Okręg 9

Głuszyca, ulice: Częstochowska, Górna, Grunwaldzka 1 - 31, Leśna, Włókniarzy, Wysoka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Stanisław Kostrzyca
    216 (75,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Wasilewska-Drąg
    69 (24,21%)

Okręg 10

Głuszyca, ulice: Dolna, Grunwaldzka 32 - 64, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Nikodem Rech
    152 (74,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lech Pietraczyk
    53 (25,85%)

Okręg 11

Głuszyca, ulice: Cmentarna, Gdańska, Grunwaldzka od 65 do końca, Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jakub Adam Skrabka
    151 (77,44%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Krzysztof Nogawka
    44 (22,56%)

Okręg 12

Wieś Głuszyca Górna, ulice: Dworcowa, Kłodzka 1 - 40A, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariola Katarzyna Trawczyńska
    133 (71,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bernard Szostak
    52 (28,11%)

Okręg 13

Wieś Głuszyca Górna, ulice: Graniczna, Kłodzka od 41 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Grygianiec
    127 (75,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Janina Janczura
    42 (24,85%)

Okręg 14

Wieś Kolce, Wieś Sierpnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Marta Woźniak-Redlicka
    97 (60,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Beata Wróblewska
    32 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Jan Jandy
    31 (19,38%)

Okręg 15

Wieś Grzmiąca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GŁODA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Józef Milczarek
    110 (55,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Rolka
    56 (28,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Anna Milczarek
    31 (15,74%)