Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kozielice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kozielice obejmujące cześć miejscowości Kozielice od nr 1 do nr 40

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bronisława Wanda Urbaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (26,51%)

Łukasz Posyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

61 (73,49%)

Okręg 2

Sołectwo Kozielice obejmujące część miejscowości Kozielice od nr 41 do nr71

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Wanda Potoła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (50,00%)

Robert Sójka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROBERT SÓJKA"

42 (50,00%)

Okręg 3

Sołectwo Kozielice obejmujące część miejscowości Kozielice od nr 72 do nr 110

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Bogdan Ogrodziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (30,21%)

Jacek Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

32 (33,33%)

Jolanta Barbara Wnuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROBERT SÓJKA"

35 (36,46%)

Okręg 4

Sołectwo Łozice obejmujące część miejscowości Łozice od nr 1 do nr 16/8

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Gawrysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Łozice obejmujące część miejscowości Łozice od nr 17/1 do nr 26. Sołectwo Rokity obejmujące miejscowość Rokity

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Benka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Mielno Pyrzyckie obejmujące część miejscowości Mielno Pyrzyckie od nr 1 do nr 33A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Anna Kiryczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (48,48%)

Waldemar Stefan Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

34 (51,52%)

Okręg 7

Sołectwo Mielno Pyrzyckie obejmujące część miejscowości Mielno Pyrzyckie od nr 34 do nr 70

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Hałas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (21,31%)

Monika Domagała - Janowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

48 (78,69%)

Okręg 8

Sołectwo Przydarłów obejmujące miejscowość Przydarłów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kuchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Siemczyn obejmujące miejscowość Siemczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Karpiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Czarnowo obejmujące miejscowość Czarnowo i miejscowość Zadeklino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Marek Tyrka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (25,00%)

Wioletta Ewa Pocuraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

34 (47,22%)

Marcin Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROBERT SÓJKA"

20 (27,78%)

Okręg 11

Sołectwo Tetyń obejmujące część miejscowości Tetyń od nr 1 do nr 32

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Szydło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (37,33%)

Paulina Ewa Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

47 (62,67%)

Okręg 12

Sołectwo Tetyń obejmujące część miejscowości Tetyń od nr 33 do nr 72

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kuca

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (37,93%)

Dariusz Józef Zybała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

54 (62,07%)

Okręg 13

Sołectwo Tetyń obejmujące część miejscowości Tetyń od nr 73 do nr 109, Sołectwo Maruszewo obejmujące miejscowość Maruszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (15,66%)

Krystian Rejniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

23 (27,71%)

Grażyna Kondalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRE JUTRO"

15 (18,07%)

Ewelina Michalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

32 (38,55%)

Okręg 14

Sołectwo Trzebórz obejmujące miejscowość Trzebórz i przysiółek Trzebórz-Podborze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Kazimierz Karpiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (58,62%)

Wiesław Jan Czarnecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

36 (41,38%)

Okręg 15

Sołectwo Załęże obejmujące miejscowość Załęże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Matułowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA RYBKOWSKIEGO - PRZYJAZNA GMINA

0 (0,00%)