Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przasnysz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Obrąb, Klewki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kosakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

0 (0,00%)

Okręg 2

Leszno od nr 1 do nr 136

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

0 (0,00%)

Okręg 3

Golany, Cierpigórz, Leszno od nr 137

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Modelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

115 (66,86%)

Angelika Wylot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU

57 (33,14%)

Okręg 4

Gostkowo, Lisiogóra, Emowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Jan Majkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

39 (21,91%)

Renata Anna Rutkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GOSTKOWA

95 (53,37%)

Aleksandra Weronika Biraga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (24,72%)

Okręg 5

Bogate

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Sekuna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

67 (31,02%)

Tomasz Kopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI BOGATE

111 (51,39%)

Mariusz Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (17,59%)

Okręg 6

Wielodróż, Helenowo Nowe, Helenowo Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Sobieraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

93 (49,21%)

Andrzej Jeznach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (50,79%)

Okręg 7

Dobrzankowo, Fijałkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszarda Danuta Przybysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

0 (0,00%)

Okręg 8

Karwacz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Kacprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

99 (63,46%)

Zofia Kazimiera Pawłowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (36,54%)

Okręg 9

Sierakowo, Góry Karwackie, Zawadki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

88 (44,22%)

Jarosław Serafin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (55,78%)

Okręg 10

Bartniki, Zakocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

33 (13,41%)

Stanisław Waldemar Jankowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (21,14%)

Marzena Wierzbicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

161 (65,45%)

Okręg 11

Sątrzaska, Dębiny, Wyrąb Karwacki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Teresa Wenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

62 (47,69%)

Wojciech Jaworski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (52,31%)

Okręg 12

Grabowo, Stara Krępa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Goliaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

121 (64,02%)

Zdzisław Piotrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (35,98%)

Okręg 13

Szla, Osówiec Szlachecki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Szczapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

0 (0,00%)

Okręg 14

Mchowo , Mchówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Kuligowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

129 (53,75%)

Monika Sender

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (46,25%)

Okręg 15

Oględa, Mirów, Kijewice, Trzcianka, Osówiec Kmiecy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Osowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ

91 (43,13%)

Małgorzata Jakubowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (21,80%)

Mariusz Grabowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (35,07%)