Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Poświętne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Anielin, Stefanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Marzena Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (34,07%)

Piotr Henryk Kaczmarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

89 (65,93%)

Okręg 2

Sołectwa: Ponikła, Mysiakowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Łucka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (34,85%)

Bolesław Kacprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

43 (65,15%)

Okręg 3

Sołectwo Poświętne: ul. Główna i sołectwo Poręby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Stanisław Szufladowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Poświętne: ul. Akacjowa, ul. Bielawska, ul. Cicha, ul. Dworska, ul. Jaśminowa, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Majora Hubala, ul. Mostowa, ul. Podwiatraczna, ul. Polna, ul. Różana, ul. Spacerowa, ul. Szkolna, Św. Marka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zuzanna Szufladowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Małoszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Maruszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (64,71%)

Marian Sobczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

48 (35,29%)

Okręg 6

Sołectwo Studzianna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Marcin Sobczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (46,53%)

Bogdan Michał Kacprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

77 (53,47%)

Okręg 7

Sołectwo Buczek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Stanisław Kopera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (12,74%)

Karol Jan Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

58 (36,94%)

Bogusław Jerzy Czyżowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ BUCZEK

79 (50,32%)

Okręg 8

Sołectwo Dęba: od nr domu 1 do nr domu 88 i numery 89, 91, 93, 95, 97 (Dęba I)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Serafin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (51,04%)

Teresa Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

47 (48,96%)

Okręg 9

Sołectwo Dęba: od numeru domu 98 do numeru domu 190 i numery 90, 90A, 92, 94, 96 (Dęba II)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kacprzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (52,48%)

Jacek Mariusz Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

48 (47,52%)

Okręg 10

Sołectwo Dęborzeczka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Weronika Skrzypek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (23,40%)

Sylwester Józef Malej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

72 (76,60%)

Okręg 11

Sołectwo Brudzewice-Kolonia: od numeru 1 do numeru 42, od numeru 55 do numeru 58 i numery 48, 50, 60 i 61

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Krzysztof Kośka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (32,48%)

Marian Marek Grzegorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

79 (67,52%)

Okręg 12

Sołectwo Brudzewice: od numeru domu 1 do numeru domu 66 i numery 68 i 68a, sołectwo Brudzewice-Kolonia od Nr 43 do 47 i numer 59

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Andrzej Wąsik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (39,77%)

Kazimierz Jerzy Wiechecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

106 (60,23%)

Okręg 13

Sołectwo Brudzewice: od numeru domu 67 do numeru domu 130

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Henryka Matuszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (50,00%)

Adam Badura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

60 (50,00%)

Okręg 14

Sołectwo Wólka Kuligowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Stanisław Kowalik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (36,59%)

Maria Jakubczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

52 (63,41%)

Okręg 15

Sołectwo Gapinin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Grzybek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

0 (0,00%)