Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kępno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

MIASTO KĘPNO, ULICE: Antoniego Serbeńskiego, Artura Grottgera, Berwińskiego, Bractwa Kurkowego, Chopina, Dąbrowskiego, Gimnazjalna, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Henryka Wieniawskiego, Hipolita Młynarza, Jacka Malczewskiego, Jesienna, Józefa Chełmońskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karłowicza, Karola Kurpińskiego, Kazimierza Wiłkomirskiego, Kościelna, Kościuszki, ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Mariana Magnuszewskiego, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Leona Wyczółkowskiego, Letnia, Lipcowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Moniuszki, Nowowiejskiego, o. Józefa Marii Bocheńskiego, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Osiedle Kopa, Osiedle 700 - lecia, Paderewskiego, Parkowa, 1 - go Maja, Piotra Potworowskiego, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skośna, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Wyspiańskiego, Szpitalna, Szymanowskiego, Tadeusza Sygietyńskiego, Tęczowa, Topolowa, 3 - go Maja, Wacława Kokocińskiego, Wiatrakowa, Wincentego Schmidt'a, Wiosenna, Witkacego, Wiosny Ludów, Witolda Lutosławskiego, Witolda Małcużyńskiego, Władysława Turowskiego, Wrocławska, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego, Wolności, Zielona.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Stanisław Tyc
    429 (12,69%)
  2. 5 Marek Wojciech Paprocki
    16 (0,47%)
  3. 4 Iwona Królikowska
    57 (1,69%)
  4. 2 Małgorzata Frala
    111 (3,28%)
  5. 3 Adam Józef Heising
    51 (1,51%)
  6. 7 Iwona Katarzyna Hendrys
    32 (0,95%)
  7. 6 Tomasz Andrzej Lebek
    29 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 7 Rafał Czesław Kłodnicki
    19 (0,56%)
  2. 3 Lidia Agnieszka Krowiarz
    135 (3,99%)
  3. 4 Grzegorz Albert Leks
    56 (1,66%)
  4. 8 Ewa Martyna Sip
    26 (0,77%)
  5. 5 Ewelina Anna Stasik-Makowska
    22 (0,65%)
  6. 2 Alicja Irena Młot
    215 (6,36%)
  7. 1 Andrzej Józef Stachowiak
    273 (8,07%)
  8. 6 Tadeusz Jacek Belka
    13 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Anna Szalek
    58 (1,72%)
  2. 2 Grzegorz Arkadiusz Mikołowski
    119 (3,52%)
  3. 3 Irena Maria Żłobińska
    52 (1,54%)
  4. 4 Zbigniew Pindor
    91 (2,69%)
  5. 5 Tomasz Jan Nawrocki
    28 (0,83%)
  6. 6 Dominika Marta Rebelska
    39 (1,15%)
  7. 7 Zbigniew Franciszek Pustkowski
    22 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD DLA MIASTA I GMINY KĘPNO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Monika Jurkiewicz
    50 (1,48%)
  2. 4 Seweryna Anna Klein
    18 (0,53%)
  3. 1 Adam Poziemski
    141 (4,17%)
  4. 3 Mirosław Grygier
    115 (3,40%)
  5. 5 Anna Maria Świtoń
    14 (0,41%)
  6. 6 Gracjan Tomasz Stempniak
    24 (0,71%)
  7. 8 Robert Piotr Tarnawski
    11 (0,33%)
  8. 7 Luiza Rita Woch
    41 (1,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Daniel Mąka
    30 (0,89%)
  2. 3 Teresa Jadwiga Kowalczyk
    34 (1,01%)
  3. 4 Jakub Marek Jurowicz
    71 (2,10%)
  4. 1 Ilona Bronisława Tyra
    25 (0,74%)
  5. 5 Magdalena Beata Jagielska
    11 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Genowefa Feja
    42 (1,24%)
  2. 8 Justyna Anna Holka
    41 (1,21%)
  3. 7 Ireneusz Marek Turek
    3 (0,09%)
  4. 1 Ireneusz Marcin Czechlowski
    98 (2,90%)
  5. 3 Maciej Andrzej Grygier
    16 (0,47%)
  6. 6 Magdalena Weronika Poziemska
    23 (0,68%)
  7. 4 Krzysztof Ciepliński
    55 (1,63%)
  8. 5 Krzysztof Humelt
    10 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Michał Jański
    252 (7,45%)
  2. 8 Albert Adam Kozan
    18 (0,53%)
  3. 4 Patrycja Maria Pieniężna
    59 (1,75%)
  4. 5 Ryszard Hibszer
    45 (1,33%)
  5. 7 Bożena Maria Tarnawska
    12 (0,35%)
  6. 6 Jan Sobczak
    95 (2,81%)
  7. 2 Andrzej Teofil Wnuk
    67 (1,98%)
  8. 3 Bożena Maria Lubojańska
    67 (1,98%)

Okręg 2

MIASTO KĘPNO, ULICE: Aleja Ludwika Zamenhofa, Aleje Marcinkowskiego, Aleksandra Fredry, Akacjowa, Armii Krajowej, Armii Poznań, Boczna, Bohaterów Września, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Cedrowa, Cicha, Cichy Zaułek, Długa, Donata Wyderkowskiego, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Estkowskiego, gen. Stanisława Thiela, gen. Władysława Andersa, Grabowska, Graniczna, Grobla, Ignacego Krasickiego, Jaśminowa, Jaworowa, Kilińskiego, Kombatantów, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Lenino, Lipowa, Łazienkowa, Łąkowa, Mickiewicza, Młyńska, Monte Cassino, Nowa, Ofiar Torzeńca i Wyszanowa, Osiedle Odrodzenia, Osińska, Plac Księdza Nowackiego, Pocztowa, Polna, Poniatowskiego, Poznańska, PPS-u, Przemysłowa, Rabina Malbima, Radosna, Ratuszowa, Ruchu Oporu, Rynek, Rzeźnicka, Sieroca, Skryta, Słodowa, Solidarności, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stara, Staszica, Strumykowa, Szkolna, Targowa, Towarowa, Tysiąclecia, Warszawska, Wesoła, Wieluńska, Władysława Reymonta, Wodna, Zacisze, Zachodnia, Zamkowa, Zwycięstwa oraz Sołectwo Osiny: Biały Młyn, Dziekania, Zosin.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Mateusz Grabowski
    129 (3,86%)
  2. 3 Danuta Maria Bednarek
    27 (0,81%)
  3. 8 Edward Zawadzki
    16 (0,48%)
  4. 5 Maria Adamek
    41 (1,23%)
  5. 4 Przemysław Janus
    64 (1,92%)
  6. 1 Mirosław Józef Różewski
    185 (5,54%)
  7. 7 Jadwiga Kazimiera Miesiąc
    15 (0,45%)
  8. 6 Jerzy Adam Subalski
    35 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Paweł Psikus
    374 (11,20%)
  2. 2 Irena Maria Sadek
    88 (2,63%)
  3. 3 Tomasz Artur Solecki
    155 (4,64%)
  4. 4 Maria Witek
    62 (1,86%)
  5. 9 Józef Wojciech Sosnowski
    15 (0,45%)
  6. 7 Katarzyna Małgorzata Leśniarek
    11 (0,33%)
  7. 5 Stanisław Niełacny
    50 (1,50%)
  8. 6 Estera Anna Nowacka
    8 (0,24%)
  9. 8 Dorota Katarzyna Kłodnicka
    59 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zygmunt Stanisław Nowacki
    43 (1,29%)
  2. 1 Marta Magdalena Dąbrowska-Sołtysik
    102 (3,05%)
  3. 3 Wiesław Marian Walas
    109 (3,26%)
  4. 8 Marian Paweł Grossek
    10 (0,30%)
  5. 7 Cyryla Mariola Schudy
    6 (0,18%)
  6. 5 Zenon Wincenty Biczysko
    38 (1,14%)
  7. 4 Katarzyna Chałupka
    22 (0,66%)
  8. 6 Wiesława Maria Kubica
    23 (0,69%)
  9. 9 Łukasz Trojak
    43 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD DLA MIASTA I GMINY KĘPNO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dorota Fabisiak
    29 (0,87%)
  2. 8 Paulina Teresa Zięba
    15 (0,45%)
  3. 9 Przemysław Zimoch
    42 (1,26%)
  4. 6 Paweł Tomasz Spychalski
    17 (0,51%)
  5. 2 Karol Paweł Szubert
    50 (1,50%)
  6. 3 Katarzyna Magdalena Bentkowska
    34 (1,02%)
  7. 1 Szymon Szczęsny
    224 (6,71%)
  8. 5 Katarzyna Urbańska
    34 (1,02%)
  9. 4 Jacek Piotr Samulski
    70 (2,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Hubert Górecki
    25 (0,75%)
  2. 4 Marian Czesław Kulik
    23 (0,69%)
  3. 3 Alina Małgorzata Tymczewska
    11 (0,33%)
  4. 1 Jan Paweł Dobroś
    119 (3,56%)
  5. 2 Krzysztof Stanisław Fiołka
    105 (3,14%)
  6. 7 Renata Anna Witak
    17 (0,51%)
  7. 5 Grażyna Małgorzata Kałus
    10 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Sebastian Jędrysiak
    20 (0,60%)
  2. 6 Mateusz Jacek Zięba
    6 (0,18%)
  3. 8 Jan Szefner
    6 (0,18%)
  4. 3 Irena Wodnik
    75 (2,25%)
  5. 1 Anna Natalia Wojtaszek
    140 (4,19%)
  6. 4 Zbigniew Marek Cierpik
    14 (0,42%)
  7. 5 Roman Józef Pustkowski
    6 (0,18%)
  8. 9 Henryka Anastazja Mateja
    19 (0,57%)
  9. 7 Renata Teresa Gola
    24 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesław Stanisław Janicki
    47 (1,41%)
  2. 2 Ewa Teresa Czekała
    55 (1,65%)
  3. 3 Wiesław Tadeusz Wencel
    163 (4,88%)
  4. 1 Danuta Zofia Kupczyk
    130 (3,89%)
  5. 8 Zbigniew Lepka
    28 (0,84%)
  6. 5 Weronika Teresa Ochnio
    16 (0,48%)
  7. 6 Kazimierz Jerzy Cebula
    29 (0,87%)
  8. 7 Sebastian Piotr Laskowski
    7 (0,21%)

Okręg 3

SOŁECTWA: Borek Mielęcki, Domanin, Kierzenko, Kierzno, Kliny, Krążkowy (Mianowice, Olendry), Mechnice, Mikorzyn, Myjomice, Olszowa, Ostrówiec, Przybyszów, Pustkowie Kierzeńskie, Rzetnia, Szklarka Mielęcka, Świba, OSIEDLE: Hanulin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marek Adam Hurny
    73 (1,70%)
  2. 1 Adam Idzi Tęsiorowski
    501 (11,68%)
  3. 2 Piotr Paweł Baraniak
    425 (9,91%)
  4. 4 Elżbieta Nowak
    48 (1,02%)
  5. 3 Jan Franciszek Blabuś
    114 (2,66%)
  6. 6 Regina Maria Janiak
    81 (1,89%)
  7. 8 Maria Młynarczyk
    41 (0,96%)
  8. 5 Remigiusz Józef Półkownik
    107 (2,49%)
  9. 10 Eugeniusz Jarosław Szczot
    27 (0,63%)
  10. 9 Barbara Elżbieta Sip
    11 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Wrzyszcz
    188 (4,38%)
  2. 1 Sylwester Lewek
    280 (6,53%)
  3. 3 Jarosław Marian Marciniak
    29 (0,68%)
  4. 2 Jan Goj
    163 (3,80%)
  5. 5 Monika Katarzyna Maciejewska
    40 (0,93%)
  6. 4 Zofia Józefa Poprawa
    18 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD DLA MIASTA I GMINY KĘPNO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Urszula Alina Schulz
    39 (0,91%)
  2. 3 Danuta Barbara Pastok
    218 (5,08%)
  3. 2 Maciej Franciszek Baciński
    238 (5,55%)
  4. 9 Barbara Szczepaniak
    18 (0,42%)
  5. 4 Daniel Nowak
    202 (4,71%)
  6. 5 Monika Pachołek
    44 (1,03%)
  7. 1 Eugeniusz Stanisław Przybył
    363 (8,46%)
  8. 6 Kamil Pyzałka
    26 (0,61%)
  9. 8 Mateusz Szczęsny
    46 (1,07%)
  10. 10 Bogdan Czechlowski
    42 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maciej Piotr Kucharzak
    19 (0,44%)
  2. 3 Maciej Peliński
    86 (2,00%)
  3. 10 Violetta Maria Wiśna
    0 (0%)
  4. 5 Barbara Walczak
    20 (0,47%)
  5. 1 Bernadeta Teresa Hełka
    152 (3,54%)
  6. 8 Aleksandra Lidia Matysik
    48 (1,12%)
  7. 9 Arkadiusz Szczęsny
    37 (0,86%)
  8. 7 Marek Morawiak
    13 (0,30%)
  9. 2 Marta Kruszewska
    14 (0,33%)
  10. 4 Ilona Wiesława Wieczorek
    62 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Przemysław Marcin Trąpczyński
    54 (1,26%)
  2. 7 Teresa Anna Kurant
    9 (0,21%)
  3. 4 Krystian Jan Mikołajczyk
    40 (0,93%)
  4. 2 Radosław Józef Kurzaj
    27 (0,63%)
  5. 3 Edyta Wioletta Wencel
    62 (1,45%)
  6. 1 Karol Józef Kozan
    175 (4,08%)
  7. 6 Paulina Nowakowska
    22 (0,51%)
  8. 5 Krystyna Anna Wróbel
    21 (0,49%)