Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Polanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Bobolicka, Boczna, Klonowa, Korczaka, Lipowa, Przytorze, Stawna, Strumykowa, Świerczewo, Zacisze, Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Pietras
    90 (26,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Trafny
    45 (13,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Daniel Jarosław Werner
    210 (60,87%)

Okręg 2

Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Doktora Bernarda Pietrzaka, Dworcowa, Gradowe Wzgórze, Kolejowa, Koszalińska, Magazynowa, Mokra, Polna, Różana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Szelerski
    158 (53,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kamila Oborowska
    19 (6,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Krzysztof Andrzej Ciuła
    121 (40,60%)

Okręg 3

Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Cicha, Cmentarna, Rybna, Rynek Miejski, Wolności, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Gabriela Knut-Potocznik
    110 (44,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Józef Jerzy Wilk
    135 (55,10%)

Okręg 4

Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Leśna, Mariańskie Wzgórze, Młodzieżowa, Partyzancka, Wiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Wodyk
    86 (30,82%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patryk Franciszek Grzelewski
    52 (18,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marta Wisłocka
    60 (21,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Bogdan Liberra
    81 (29,03%)

Okręg 5

Część miasta Polanowa obejmująca ulice: Grabowa, Jana Pawła II, Młyńska, Ogrodowa, Plac Mestwina, Podmiejska, Sławieńska, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Waldemar Maruszewski
    106 (40,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dawid Artur Kowalik
    33 (12,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Dorota Magdalena Wójcicka-Popowicz
    121 (46,54%)

Okręg 6

sołectwa: Bożenice, Buszyno, Krąg

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Hełminiak-Soliwodzka
    12 (5,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Andrzej Margielewski
    109 (51,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marek Michał Łysko
    92 (43,19%)

Okręg 7

sołectwa: Nowy Żelibórz, Rzeczyca Wielka, Stary Żelibórz, Warblewo, Wielin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Irena Krystyna Wrzesińska
    33 (14,86%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Katarzyna Dzierżyńska
    80 (36,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Augustyn
    25 (11,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NACŁAW ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Dworakowski
    32 (14,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Sylwia Mieczysława Lebioda
    52 (23,42%)

Okręg 8

sołectwa: Gołogóra, Kępiny oraz miejscowość Żydowo od Nr 107 do Nr 128

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jerzy Krzysztof Landowski
    106 (61,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MĄDRZE I SPRAWNIE MAREK PIETRZAK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Piotr Pietrzak
    65 (38,01%)

Okręg 9

Sołectwo Żydowo, z tym że miejscowość Żydowo od Nr 1 do 106 i od Nr 129 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Zubrzycka
    92 (41,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Janusz Krzysztof Parszczyński
    128 (58,18%)

Okręg 10

sołectwa: Cetuń, Chocimino, Rosocha, Wietrzno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Feliks Gabriel Kostrzak
    57 (20,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Izabela Miszczak
    30 (10,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NACŁAW ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Jerzy Grabowski
    47 (16,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Agnieszka Katarzyna Zelik
    146 (52,14%)

Okręg 11

sołectwa: Bukowo, Domachowo, Świerczyna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maria Urszula Pokorska
    94 (35,21%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Dąbrowski
    80 (29,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Elżbieta Dorota Pawłowska
    93 (34,83%)

Okręg 12

sołectwa: Dadzewo, Jacinki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Wioleta Joanna Konieczna
    0 (0,00%)

Okręg 13

sołectwo: Nacław

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ilona Urszula Skupińska
    30 (15,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Łukasz Kantorski
    21 (10,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NACŁAW ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Czesław Gajek
    97 (49,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Elżbieta Czesława Zielińska
    49 (24,87%)

Okręg 14

sołectwa: Garbno, Karsinka, Rekowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY HEŁMINIAK-SOLIWODZKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Ewelina Michalczyk-Kot
    46 (29,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Danuta Greve
    26 (16,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Paweł Józef Litwin
    83 (53,55%)

Okręg 15

sołectwa: Kościernica, Krytno, Powidz, Sowinko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY POLANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 12 Andrzej Ryłyk
    0 (0,00%)