Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Wesoła

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul. Okuniewska: strona nieparzysta, Plac Wojska Polskiego: cały, ul. Akacjowa: cała, ul. Apteczna: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 1 do nr 75, strona parzysta od nr 2 do nr 72, ul. Baśniowa: cała, ul. S. Berenta: cała, ul. Boczna: cała, ul. F. Chopina: cała, ul. Cicha: cała, ul. Dowcip: cała, ul. B. Głowackiego: strona parzysta od nr 2 do nr 94, ul. Górna: cała, ul. Jasna: cała, ul. Jaśminowa: cała, ul. Kasztanowa: cała, ul. J. Kilińskiego: cała, ul. M. Konopnickiej: cała, ul. Kościelna: cała, ul. Kubusia Puchatka: cała, ul. Kwiatowa: cała, ul. Mała: cała, ul. Miła: cała, ul. S. Moniuszki: cała, ul. Ogrodowa: cała, ul. Okuniewska: 6, ul. Powstańców Warszawy: cała, ul. 1 Praskiego Pułku: strona nieparzysta od nr 1 do nr 31, strona parzysta od nr 2 do nr 34, ul. Przechodnia: cała, ul. Prosta: cała, ul. Różana: cała, ul. P. J. Sapiehy: cała, ul. gen. W. Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35A, strona parzysta od nr 2 do nr 34, ul. ks. P. Skargi: cała, ul. Słoneczna: cała, ul. Spokojna: cała, ul. Spółdzielcza: cała, ul. Szarych Szeregów: cała, ul. Tęczowa: cała, ul. Wąska: cała, ul. Współczesna: cała, ul. Zakątek: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 77 do końca, strona parzysta od nr 74 do końca, ul. J. K. Chodkiewicza: cała, ul. Ciasna: cała, ul. S. Czarnieckiego: cała, ul. J. Dwernickiego: cała, ul. B. Głowackiego: 27, strona parzysta od nr 94B do końca, ul. Leśniczówka: cała, ul. Lipowa: cała, ul. Modrzewiowa: cała, ul. A. Kostki Napierskiego: cała, ul. Orla: cała, ul. Parkowa: cała, ul. gen. W. Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 37 do końca, strona parzysta od nr 34A do końca, ul. S. Starzyńskiego: cała, ul. W. Syrokomli: cała, ul. Świerkowa: cała, ul. Wiosenna: cała, ul. Wrzosowa: cała, ul. S. Żółkiewskiego: cała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Bogumiła Skolimowska
    42 (1,35%)
  2. 2 Jerzy Arkadiusz Urbański
    49 (1,58%)
  3. 1 Stefan Słowikowski
    209 (6,74%)
  4. 5 Wiesław Marian Cegiełka
    55 (1,77%)
  5. 4 Barbara Teresa Chlebińska
    12 (0,39%)
  6. 7 Małgorzata Minchberg
    49 (1,58%)
  7. 3 Jadwiga Rola
    19 (0,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edward Kłos
    424 (13,68%)
  2. 5 Krzysztof Olędzki
    24 (0,77%)
  3. 4 Beata Małgorzata Dobrowolska
    111 (3,58%)
  4. 6 Ryszard Antoni Rawicki
    35 (1,13%)
  5. 7 Grażyna Weber
    298 (9,61%)
  6. 2 Marian Stanisław Babuśka
    228 (7,35%)
  7. 3 Anna Księżopolska
    63 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Bogdański
    20 (0,65%)
  2. 6 Aleksandra Zofia Maciążek
    157 (5,06%)
  3. 7 Joanna Grażyna Wiecha
    19 (0,61%)
  4. 5 Stanisław Michał Siwko
    13 (0,42%)
  5. 2 Tomasz Bańburski
    151 (4,87%)
  6. 3 Paweł Kiczyński
    119 (3,84%)
  7. 1 Elżbieta Nowosielska
    330 (10,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Gorzelińska
    331 (10,68%)
  2. 2 Karina Helena Stefańska-Białek
    43 (1,39%)
  3. 4 Donata Wanda Kozielewicz
    67 (2,16%)
  4. 3 Tomasz Stefan Dominiak
    74 (2,39%)
  5. 5 Magdalena Skała
    99 (3,19%)
  6. 6 Robert Adam Krawz
    21 (0,68%)
  7. 7 Tomasz Artur Struzik
    38 (1,23%)

Okręg 2

ul. Błękitna: cała, ul. Borowa: cała, ul. Borowika: cała, ul. Bukowa: cała, ul. Długa: cała, ul. Gajowa: cała, ul. Jagodowa: cała, ul. A. P. Łaguny: cała, ul. Malinowa: cała, ul. Mokra: cała, ul. J. U. Niemcewicza: od nr 2 do nr 8A, ul. Nowa: cała, ul. Piastowska: cała, ul. Piękna: cała, ul. Przejazdowa: cała, ul. Równa: cała, ul. Rysia: cała, ul. Słowicza: cała, ul. Sosnowa: cała, ul. Spacerowa: cała, ul. Sportowa: cała, ul. Szeroka: cała, ul. Szosowa: cała, ul. Śliska: cała, ul. Środkowa: cała, ul. Warszawska: cała, ul. Wierzbowa: cała, ul. Wschodnia: cała, ul. Wspólna: cała, ul. Za Dębami: cała, ul. Zagajnikowa: cała, ul. Brata Alberta: cała, ul. Dobra: cała, ul. Dzielna: cała, ul. A. Fredry: cała, ul. Gazowa: cała, ul. Głucha: cała, ul. Jagiellońska: cała, ul. J. Kasprowicza: cała, ul. J. Kochanowskiego: cała, ul. I. Krasickiego: cała, ul. Krótka: cała, ul. J. A. Morsztyna: cała, ul. Piaskowa: cała, ul. Podleśna: cała, ul. Polna: cała, ul. W. Pstrowskiego: cała, ul. M. Reja: cała, ul. Rembertowska: cała, ul. Urocza: cała, ul. Wilanowska: cała, ul. Wiśniowa: cała, ul. Zachodnia: cała, ul. Zaciszna: cała, ul. Zaułek: cała, ul. Żeglarska: cała, ul. Żytnia: cała, ul. A. Asnyka: cała, ul. W. Broniewskiego: cała, ul. Dębowa: cała, ul. Dzika: cała, ul. C. Godebskiego: cała, ul. Grabiny: cała, ul. L. Idzikowskiego: cała, ul. S. Konarskiego: cała, ul. M. Kopernika: cała, ul. T. Kościuszki: cała, ul. Kozia: cała, ul. J. I. Kraszewskiego: cała, ul. Letnia: cała, ul. Literatów: cała, ul. Lotnicza: cała, ul. 1. Maja: cała, ul. J. Matejki: cała, ul. A. Mickiewicza: cała, ul. G. Narutowicza: cała, ul. J. U. Niemcewicza: od nr 10 do końca, ul. C. K. Norwida: cała, ul. E. Orzeszkowej: cała, ul. 1 Praskiego Pułku: strona nieparzysta od nr 33 do nr 83, strona parzysta od nr 36 do nr 78, ul. B. Prusa: cała, ul. T. Rejtana: cała, ul. W. Reymonta: cała, ul. H. Sawickiej: cała, ul. H. Sienkiewicza: cała, ul. M. Skłodowskiej-Curie: cała, ul. J. Słowackiego: cała, ul. S. Staszica: cała, ul. J. Tuwima: cała, ul. S. Wigury: cała, ul. S. Wrońskiego: cała, ul. S. Żeromskiego: cała, ul. F. Żwirki: cała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Stanisław Winiarski
    242 (6,73%)
  2. 6 Katarzyna Małgorzata Zielińska
    15 (0,42%)
  3. 5 Mirosław Grochowski
    32 (0,89%)
  4. 8 Victor Şcura
    17 (0,47%)
  5. 2 Agnieszka Monika Kosińska
    93 (2,59%)
  6. 3 Marcin Grzegorz Gos
    78 (2,17%)
  7. 4 Marzena Kalisz
    24 (0,67%)
  8. 7 Oskar Jarosław Wojciechowski
    50 (1,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Iwona Małgorzata Kerschke
    113 (3,14%)
  2. 2 Janusz Zygmunt Zdzieborski
    148 (4,12%)
  3. 1 Aleksandra Monika Paradowska
    414 (11,51%)
  4. 5 Przemysław Łukasz Rusnarczyk
    264 (7,34%)
  5. 4 Agata Bożek-Raczyńska
    121 (3,36%)
  6. 6 Arkadiusz Stanisław Gontarczyk
    28 (0,78%)
  7. 7 Stanisław Jerzy Bocheńczyk
    55 (1,53%)
  8. 8 Bożena Maria Borys
    125 (3,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Zaremba
    549 (15,27%)
  2. 6 Justyna Hanna Kozielec
    59 (1,64%)
  3. 2 Krystyna Zofia Szyszko
    163 (4,53%)
  4. 3 Waldemar Zdzisław Skwarski
    51 (1,42%)
  5. 4 Ryszard Krzysztof Bombik
    214 (5,95%)
  6. 5 Antoni Bednarek
    32 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Kupiec
    134 (3,73%)
  2. 1 Grażyna Bany
    233 (6,48%)
  3. 3 Mateusz Detyniecki
    17 (0,47%)
  4. 2 Iwona Grażyna Bal
    84 (2,34%)
  5. 6 Izabela Wioletta Kominek
    42 (1,17%)
  6. 4 Dariusz Wiesław Ziółkowski
    18 (0,50%)
  7. 7 Andrzej Józef Mazur
    27 (0,75%)
  8. 8 Katarzyna Anna Markowska
    154 (4,28%)

Okręg 3

ul. Agawy: cała, ul. Ametystowa: cała, ul. Bankowa: cała, ul. Borkowska: cała, ul. Brzoskwiniowa: cała, ul. Cedrowa: cała, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 46 do końca, ul. Cisowa: cała, ul. Cyprysowa: cała, ul. Czereśniowa: cała, ul. Daglezji: cała, ul. Daków: cała, ul. Diamentowa: strona parzysta od nr 44 do końca, strona nieparzysta od nr 37 do końca, ul. Dzikiej Róży: cała, ul. Fabryczna: strona parzysta od nr 20 do końca, strona nieparzysta od nr 35 do końca, ul. Flory: cała, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Grafitowa: cała, ul. Graniczna: cała, ul. Grzybowa: cała, ul. Hebanowa: cała, ul. Hipoteczna: cała, ul. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 2 do nr 162 strona nieparzysta od nr 1 do nr 13B, ul. Jarzębinowa: cała, ul. Jaspisowa: cała, ul. Jaworowa: cała, ul. Jesionowa: cała, ul. Jodłowa: cała, ul. Kalinowa: cała, ul. Kazita: cała, ul. Klonowa: cała, ul. Kruszyny: cała, ul. Krzywa: cała, ul. Leszczynowa: cała, ul. Leśna: cała, ul. Limby: cała, ul. Mahoniowa: cała, ul. Malachitowa: cała, ul. Marmurowa: cała, ul. Morelowa: cała, ul. Objazdowa: cała, ul. Olchy: cała, ul. Opalowa: cała, ul. Orzechowa: cała, ul. Piotrusia Pana: cała, ul. Perłowa: cała, ul. Platanów: cała, ul. 1. Praskiego Pułku: strona parzysta od nr 80 do końca, ul. Przyleśna: cała, ul. Ptasia: cała, ul. Rolna: cała, ul. Sagalli: cała, ul. Sekwoi: cała, ul. Sezamkowa: cała, ul. Szafirowa: cała, ul. Szmaragdowa: cała, ul. św. Antoniego: cała, ul. Teodozji: cała, ul. Topazowa: cała, ul. Torfowa: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Tramwajowa: cała, ul. Turkusowa: cała, ul. Wawerska: cała, ul. Wiązów: cała, ul. Wydmowa: cała, ul. Agatowa: cała, ul. Alabastrowa: cała, : cała, ul. Babiego Lata: cała, ul. Biesiadna: cała, ul. Brylantowa: cała, ul. Brzozowa: strona nieparzysta od nr 1 do końca, ul. Bursztynowa: cała, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 2 do nr 44, ul. Cyrkonii: cała, ul. Diamentowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35, strona parzysta od nr 2 do nr 42, ul. Dolomitowa: cała, ul. Fabryczna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 33, strona parzysta od nr 2 do nr 18, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 9 do nr 51, strona parzysta od nr 22 do nr 100, , ul. Granitowa: cała, ul. Irydowa: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 15 do nr 17, ul. Jutrzenki: cała, ul. Kamienna: cała, ul. Kamyk: cała, ul. Koralowa: cała, ul. Kryształowa: cała, ul. Majowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 45, strona parzysta od nr 2 do nr 40, ul. Nefrytowa: cała, ul. Platynowa: cała, ul. 1. Praskiego Pułku: strona nieparzysta od nr 85 do końca, ul. Rubinowa: cała, ul. Skalista: cała, ul. Szkolna: cała, ul. Śnieżna: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 31 do nr 59, strona parzysta od nr 22 do nr 64, ul. Wapienna: cała, ul. Wczasowa: cała, ul. Wita Stwosza: cała, ul. Zachodu Słońca: cała, ul. Złotej Jesieni: cała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zygmunt Jan Pawlina
    31 (0,96%)
  2. 1 Krzysztof Edward Kacprzak
    292 (9,02%)
  3. 7 Hanna Barbara Bąbik
    154 (4,75%)
  4. 3 Natalia Ewa Olesińska
    10 (0,31%)
  5. 4 Ewa Dorota Greszta
    46 (1,42%)
  6. 2 Hubert Zieliński
    261 (8,06%)
  7. 5 Adam Andrzej Ciećwierz
    32 (0,99%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Anna Zakrzewska
    208 (6,42%)
  2. 1 Marian Mahor
    393 (12,13%)
  3. 3 Monika Piasecka
    81 (2,50%)
  4. 4 Ewa Anna Walczuk
    128 (3,95%)
  5. 6 Marek Krzysztof Bielecki
    58 (1,79%)
  6. 5 Jan Zbigniew Piłczyński
    79 (2,44%)
  7. 7 Anna Agnieszka Kozłowska
    179 (5,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Kazanecka
    201 (6,21%)
  2. 4 Krzysztof Krawczyk
    38 (1,17%)
  3. 5 Sylwester Roman Gańko
    28 (0,86%)
  4. 6 Kamila Karolina Gołoś-Gnilka
    9 (0,28%)
  5. 7 Dawid Mariusz Korczyński
    126 (3,89%)
  6. 2 Maria Szyszko
    261 (8,06%)
  7. 3 Andrzej Tusiński
    36 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Maciąg
    36 (1,11%)
  2. 7 Przemysław Jesionkiewicz
    17 (0,52%)
  3. 5 Dariusz Bogusław Dźwigała
    66 (2,04%)
  4. 1 Magdalena Jędrzejewska-Pyrzanowska
    205 (6,33%)
  5. 2 Paulina Janeczek
    144 (4,45%)
  6. 3 Katarzyna Maria Słuszniak-Marciniak
    81 (2,50%)
  7. 4 Przemysław Ireneusz Urban
    39 (1,20%)

Okręg 4

al. marsz. J. Piłsudskiego: strona nieparzysta od nr 1 do końca, ul. Brzozowa: strona parzysta od nr 2 do końca, ul. Ciekawa: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, ul. Dworkowa: strona nieparzysta, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 53 do końca, strona parzysta od nr 102 do nr 158, ul. Husarska: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 19 do końca, strona parzysta od 260 do końca ul. Jeździecka: cała, ul. Kameliowa: cała, ul. Klimatyczna: cała, ul. Korzeniowa: cała, ul. ks. J. Iwaniuka: cała, ul. Łąkowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 47 do nr końca, strona parzysta od nr 42 do końca, ul. Nizinna: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 25, strona parzysta od nr 2 do nr 28, ul. Polanki: cała, ul. Radosna: cała, ul. Rowowa: cała, ul. Sadowa: cała, ul. Skoczna: cała, ul. Szafranowa: cała, ul. Szklarniowa: cała, ul. Szlachecka numer 2, ul. Topolowa: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 61 do końca, strona parzysta od nr 64A do końca, ul. Ułańska: cała, ul. Wiejska: cała, ul. Wiślana: cała, ul. Zadrzewiona: cała, ul. Zdrojowa: cała, ul. Źródlana: cała, al. marsz. J. Piłsudskiego: strona parzysta, ul. Astrów: cała, ul. Azaliowa: cała, ul. Brzozowy Lasek: cała, ul. Chabrów: cała, ul. Cienista: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 31 do końca, ul. Cyklamenowa: cała, ul. Dalii: cała, ul. prof. K. Dąbrowskiego: cała, ul. Dąbrowy: cała, ul. Dworkowa: strona parzysta, ul. Dziewanny: cała, ul. Fiołków: cała, ul. Forsycji: cała, ul. Fraszka: cała, ul. Golfowa: cała, ul. Gościniec: strona parzysta od nr 160 do końca, ul. Hiacyntowa: cała, ul. Irysów: cała, ul. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 164 do 258, ul. Kolendrowa: cała, ul. Konwaliowa: cała, ul. Krokusów: cała, ul. Lawendowa: cała, ul. Leśnych Ziół: cała, ul. Liryczna: cała, ul. Literacka: cała, ul. Łagodna: cała, ul. Macierzanki: cała, ul. Magnolii: cała, ul. Malwy: cała, ul. Melisy: cała, ul. Paproci: cała, ul. Poezji: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 27 do końca, strona parzysta od nr 30 do końca, ul. Poświaty: cała, ul. Promienna: cała, ul. M. Rodziewiczówny: cała, ul. Rumiankowa: cała, ul. Sarenki: cała, ul. Sasanki: cała, ul. Słonecznej Polany: cała, ul. Stokrotki: cała, ul. Szermiercza: cała, ul. Szlachecka: bez numeru 2, ul. Szosa Lubelska: cała, ul. Śmiała: cała, ul. Tymiankowa: cała, ul. Zakrętowa: cała, ul. Zapiecek: cała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Zdzisław Mastalski
    139 (4,27%)
  2. 5 Olga Miłaszewska
    32 (0,98%)
  3. 1 Joanna Maria Januszewska-Miśków
    71 (2,18%)
  4. 3 Dorota Agnieszka Wrońska
    72 (2,21%)
  5. 6 Krzysztof Grzegorek
    38 (1,17%)
  6. 4 Piotr Tomasz Resiak
    40 (1,23%)
  7. 7 Karolina Anna Purchalak
    115 (3,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Grzegorz Jędrzejewski
    691 (21,23%)
  2. 4 Małgorzata Bielecka
    65 (2,00%)
  3. 5 Arkadiusz Jerzy Ciupak
    133 (4,09%)
  4. 6 Bernard Roch Zakrzewski
    33 (1,01%)
  5. 7 Adam Feliński
    119 (3,66%)
  6. 2 Ewa Magdalena Tucholska
    267 (8,20%)
  7. 3 Maria Surawska
    114 (3,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Bogusław Jasiński
    210 (6,45%)
  2. 5 Justyna Linde
    32 (0,98%)
  3. 2 Anna Kęzik
    219 (6,73%)
  4. 3 Piotr Karol Idzikowski
    61 (1,87%)
  5. 4 Dorota Woźniakowska
    33 (1,01%)
  6. 6 Mieczysław Ołdziej
    85 (2,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Mariusz Badurek
    87 (2,67%)
  2. 4 Magdalena Monika Jasik
    64 (1,97%)
  3. 1 Karolina Anna Piórkowska
    330 (10,14%)
  4. 3 Urszula Kwiecień
    60 (1,84%)
  5. 7 Tomasz Marcin Mikołajczuk
    75 (2,30%)
  6. 6 Joanna Helena Konopko-Kowalska
    39 (1,20%)
  7. 5 Michał Jakub Grabiński
    31 (0,95%)