Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zagórz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ZAGÓRZ: GRANICZNA, KAPRYŚNA, KRUCZA, KUSOCIŃSKIEGO, KWIATOWA, MODRZEWIOWA, MOKRA, ORKANA, PIESZA, PODJAZD, POLNA, POŁUDNIOWA, SKALNA, SKROMNA, SPORNA, ŚWIERKOWA, UKRYTA, WICHROWA, WIDOKOWA, WOLNOŚCI 78, 80, 92, 94, 96, nieparzyste 49 - 97, od 101 do końca, ZIELNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Damian Łukasz Wojtowicz
    69 (13,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daniel Dołżycki
    291 (54,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Feliks Różycki
    170 (32,08%)

Okręg 2

ZAGÓRZ: CHOPINA, CURIE, CZECHA, DWORCOWA, SKŁODOWSKIEJ, WOLNOŚCI 2 - 47A, parzyste 50 - 76, ZAHARIASIEWICZA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Waldemar Strzałka
    123 (36,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Adamkiewicz
    166 (49,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Andrzej Łazarz
    45 (13,47%)

Okręg 3

ZAGÓRZ: BIESZCZADZKA, BRZEGOWA, DROBIAZG, DWORSKA, DZIKA, FABRYCZNA, FILTROWA, GRONOWA, KOŃCOWA, KOPERNIKA, LETNIA, ŁOZOWA, MOSTOWA, NIEDUŻA, NOWA, POSPOLITA, SANOWA, SKARGI, SKŁADOWA, TARGOWA, ZAUŁEK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Robert Chomniakiewicz
    89 (27,90%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Pelc
    55 (17,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Zimoń
    61 (19,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Zając
    77 (24,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Andrzej Mielnikiewicz
    37 (11,60%)

Okręg 4

ZAGÓRZ: 3 MAJA, DOJAZDOWA, KACZKOWSKIEGO, KOLEJOWA, KONARSKIEGO, KRĘTA, KRÓTKA, LEŚNA, LUDOWA, MICKIEWICZA, MŁYNARSKA, NIECAŁA, OGRODOWA, ORZESZKOWEJ, PIŁSUDSKIEGO 1 - 129, 131, POCZTOWA, PLAC OBROŃCÓW WĘZŁA ZAGÓRSKIEGO, SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, SZEROKA, SZKOLNA, WESOŁA, WIEJSKA, WODNA, ZŁOTA, ŻÓŁKIEWSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzena Regina Osękowska
    45 (12,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Mieczysław Pyrć
    250 (67,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agata Miazga
    53 (14,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Urszula Łuczka
    20 (5,43%)

Okręg 5

ZAGÓRZ: ASNYKA, BŁONIE, DALEKA, GUBRYNOWICZA, KLASZTORNA, KOLBERGA, KSIĘDZA WINNICKIEGO, ŁĄKOWA, ŁOWIECKA, PIŁSUDSKIEGO 130, od 137 do końca, POLA, ROMANTYCZNA, RZECZNA, UKOŚNA, WSPÓLNA, ZAMKOWA, ZIELONA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Piotr Kielar
    83 (35,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Magdalena Kaczmarska
    43 (18,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jerzy Antoni Rogóż
    56 (23,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Adam Mogilany
    55 (23,21%)

Okręg 6

ZAGÓRZ: DOLNA, KASARNIA, KOPALNIANA, ŁAMANA, MIARKI, MIODOWA, RZEMIEŚLNICZA, SŁOWICZA, STEFANA BATOREGO, UROCZA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Monika Anna Obłaska
    40 (12,35%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lucjan Piszko
    69 (21,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Grażyna Rodkiewicz
    143 (44,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Władysław Gocek
    72 (22,22%)

Okręg 7

CZASZYN: 99 - 102, 110 - 143, 160 - 237A, 239 - 269, 274, 276, 277 - 282, 284 - 287, 289 - 295A, 299, 300, 302 - 306, 308, 309, 315, 318, 320 - 321A, 324, 326, 327 - 329, 331 - 333, 335, 337, 338, 339, 345, 347, 349, 352 - 360

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Kamil Giba
    207 (58,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kacper Kuzio
    146 (41,36%)

Okręg 8

CZASZYN: 1 - 98, 103 - 108, 144 - 159, 238, 270 - 273, 275, 283, 288, 296 - 298, 301, 307, 310 - 314, 316 - 317, 319, 322 - 323, 325, 330, 334, 336, 341 - 344, 348, 350, 351

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Zbigniew Jędrzejek
    137 (45,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bożena Jolanta Stojak
    88 (29,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Pietrów
    73 (24,50%)

Okręg 9

PORAŻ: Cicha, Długa 1 - 23 (numery nieparzyste) i 8 - 28 (numery parzyste), Doliny, Dział, Karpacka 1 - 39 (nieparzyste) i 2 - 68 (parzyste), Lipowa, Podgórze, Rzeczna, Skalna, Stara, Szkolna, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Adam Matuła
    98 (31,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Czesław Łuc
    140 (45,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Roman Perkołup
    71 (22,98%)

Okręg 10

PORAŻ: Długa 2 - 6 (parzyste), Dworska, Karpacka 41 - 121 (nieparzyste) i 70 - 200 (parzyste), Kasztanowa, Kościelna, Krasne, Lawendowa, Łąkowa, Miodowa, Mostowa, Polna, Słoneczna, Stawki, Świerkowa, Wesoła.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Jerzy Bryndza
    168 (64,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Biodrowicz
    92 (35,38%)

Okręg 11

MOKRE, MOROCHÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Kazimiera Łukowska
    178 (60,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Mielnik
    100 (34,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Milasz
    16 (5,44%)

Okręg 12

TARNAWA DOLNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Michał Makarczak
    75 (18,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Jadwiga Baran
    101 (24,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adam Malec
    231 (56,76%)

Okręg 13

OLCHOWA, TARNAWA GÓRNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Patrycja Iwona Wojtal
    27 (5,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Krzysztof Kabala
    335 (66,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Marcinik
    140 (27,89%)

Okręg 14

KALNICA, ŁUKOWE, ŚREDNIE WIELKIE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Teresa Wojtal
    130 (24,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogdan Tadeusz Antolak
    410 (75,93%)

Okręg 15

ZAHUTYŃ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŚWIĘCHA PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Kilar
    128 (24,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aneta Iwona Szczepek
    211 (40,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ERNESTA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Józef Fal
    155 (29,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA KRAWCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lidia Wioletta Kotulska
    30 (5,73%)