Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Raszków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwa: Grudzielec, Grudzielec Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Monika Ciężka-Matuszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

0 (0,00%)

Okręg 2

sołectwa: Bugaj, Koryta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Henryk Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

124 (86,71%)

Jakub Kacper Mrozek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA MROZKA

19 (13,29%)

Okręg 3

sołectwo Ligota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Kulas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KULASA

147 (46,67%)

Bogumiła Stanisława Jopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

54 (17,14%)

Wiesława Barbara Poterek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA POKOLENIA

114 (36,19%)

Okręg 4

sołectwo Korytnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Dyczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

75 (28,09%)

Maciej Cicharzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA POKOLENIA

91 (34,08%)

Anna Teresa Kolenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA BŁASZCZYKA

83 (31,09%)

Norbert Marcin Mrozek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA MROZKA

18 (6,74%)

Okręg 5

sołectwa: Bieganin, Głogowa, Drogosław, Józefów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Owczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

126 (33,69%)

Wiesława Maria Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY LIS

126 (33,69%)

Mateusz Józef Chmielarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA JÓZEFA CHMIELARZA - ROZWÓJ, AKTYWNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, KOMPETENCJE, OTWARTOŚĆ

122 (32,62%)

Okręg 6

sołectwa: Moszczanka, Skrzebowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Dominik Marszał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

0 (0,00%)

Okręg 7

Miasto Raszków ulice: Rynek, Jarocińska, Kaliska, Pleszewska, Kościelna, Koźmińska, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Maria Kądziela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KULASA

90 (27,11%)

Andrzej Matyba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

242 (72,89%)

Okręg 8

Miasto Raszków ulice: Ostrowska, Orpiszewska, Krótka, Piaskowa, Owocowa, Kwiatowa, Długa, Jasna, Leśna, Łagodna, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Środkowa, Żwirowa, Wiśniowa, Południowa, Pogodna, Krotoszyńska, Wodna, Wałowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Marian Jędrzejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

0 (0,00%)

Okręg 9

Miasto Raszków ulice: Polna, Powstańców Wielkopolskich, 3 - go Maja, Jagiellonów, Janusza Korczaka, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Będzieszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

0 (0,00%)

Okręg 10

sołectwa: Jaskółki, Jelitów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Maria Urbańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

135 (52,33%)

Łucja Karolewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

123 (47,67%)

Okręg 11

sołectwa: Janków Zaleśny, Sulisław, Niemojewiec, Walentynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Stanisław Petniakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

209 (45,93%)

Kajetan Andrzej Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA BŁASZCZYKA

246 (54,07%)

Okręg 12

sołectwa: Przybysławice, Pogrzybów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugenia Maria Przygoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

241 (48,79%)

Jacek Jan Domagała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

253 (51,21%)

Okręg 13

sołectwa: Rąbczyn, Szczurawice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriela Jadwiga Sznajder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

216 (65,26%)

Mateusz Walkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA BŁASZCZYKA

115 (34,74%)

Okręg 14

sołectwo Radłów ulice: Wiejska, Wojska Polskiego, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Morelowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Poziomkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Magdalena Budziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RADŁOWA

184 (53,03%)

Jan Walkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

163 (46,97%)

Okręg 15

sołectwo Radłów ulice: Kasztanowa, Lamkowa, Leśna, Żwirowa, Nowa, Piaskowa, Spacerowa, Krotoszyńska, Polna, Błękitna, Osiedle Robotnicze, Rolna, Seledynowa, Skośna, Tęczowa, Zielona, Złocista, Krótka, Lazurowa, Purpurowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Giwerski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BARTCZAKA

0 (0,00%)