Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - ostródzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Ostróda

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Kuzyk
    252 (1,97%)
  2. 2 Jan Andrzej Otremba
    128 (1,00%)
  3. 8 Ewelina Linda
    18 (0,14%)
  4. 3 Marcin Daniel Żegunia
    45 (0,35%)
  5. 6 Emilia Rybińska
    49 (0,38%)
  6. 9 Andrzej Filipiuk
    159 (1,25%)
  7. 7 Wojciech Ziober
    57 (0,45%)
  8. 5 Anna Agata Pawlik
    71 (0,56%)
  9. 4 Bożena Janowicz
    28 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Maciak
    102 (0,80%)
  2. 4 Grażyna Teresa Kośman
    95 (0,74%)
  3. 5 Bogdan Szewczyk
    31 (0,24%)
  4. 3 Stanisław Eugeniusz Makowski
    46 (0,36%)
  5. 8 Anna Janina Gwara
    47 (0,37%)
  6. 9 Tomasz Kowalewski
    39 (0,31%)
  7. 6 Wioletta Bogusława Malecka
    50 (0,39%)
  8. 7 Zbigniew Mordziński
    24 (0,19%)
  9. 1 Włodzimierz Michał Brodiuk
    705 (5,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Sylwia Joniec
    182 (1,43%)
  2. 9 Wioletta Beata Pietkiewicz
    176 (1,38%)
  3. 4 Julian Pawłowski
    205 (1,61%)
  4. 6 Barbara Ławnicka
    115 (0,90%)
  5. 3 Jacek Krzekotowski
    135 (1,06%)
  6. 8 Ewa Błażejowska
    83 (0,65%)
  7. 2 Grzegorz Wiesław Wróbel
    317 (2,48%)
  8. 1 Waldemar Gazda
    396 (3,10%)
  9. 7 Artur Munje
    799 (6,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Michalak
    685 (5,37%)
  2. 4 Dorota Szczurowska
    125 (0,98%)
  3. 2 Marek Woźniak
    172 (1,35%)
  4. 7 Jacek Szczepański
    50 (0,39%)
  5. 3 Dorota Jung
    227 (1,78%)
  6. 5 Jarosław Krupa
    67 (0,52%)
  7. 8 Maciej Schwarz
    38 (0,30%)
  8. 9 Dominika Marczuk
    66 (0,52%)
  9. 6 Przemysław Ławnicki
    35 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Cezary Henryk Pec
    408 (3,20%)
  2. 2 Piotr Krzysztof Panek
    232 (1,82%)
  3. 5 Wiesława Szczygielska
    55 (0,43%)
  4. 3 Alina Nowohońska
    181 (1,42%)
  5. 9 Andrzej Józef Giza
    68 (0,53%)
  6. 8 Anna Agnieszka Rogowska
    30 (0,23%)
  7. 4 Andrzej Gross
    68 (0,53%)
  8. 6 Agnieszka Magdalena Turlińska
    62 (0,49%)
  9. 7 Stanisław Walas
    48 (0,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marcin Jan Sudwoj
    65 (0,51%)
  2. 1 Krzysztof Żynda
    930 (7,28%)
  3. 2 Jarosław Mańka
    236 (1,85%)
  4. 5 Wioletta Anna Bojar
    306 (2,40%)
  5. 8 Wioletta Ewa Bukowska
    205 (1,61%)
  6. 4 Zbigniew Ciepiełuch
    103 (0,81%)
  7. 3 Jolanta Dakowska
    534 (4,18%)
  8. 6 Anna Seweryn-Jędrzejczyk
    75 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Gołębiewski
    379 (2,97%)
  2. 4 Adam Adamski
    112 (0,88%)
  3. 1 Dariusz Andrzej Struk
    605 (4,74%)
  4. 9 Barbara Żmijewska
    160 (1,25%)
  5. 8 Anna Prokopiuk
    71 (0,56%)
  6. 6 Krystyna Gruszecka
    105 (0,82%)
  7. 7 Anna Monika Trzciałkowska
    43 (0,34%)
  8. 2 Stanisław Jerzy Orzechowski
    980 (7,68%)
  9. 5 Krzysztof Bernard Komornicki
    39 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Olgierd Dąbrowski
    459 (3,60%)
  2. 2 Cezary Wawrzyński
    175 (1,37%)
  3. 3 Teresa Jadwiga Porowska
    9 (0,07%)
  4. 5 Mirosław Bobel
    22 (0,17%)
  5. 4 Małgorzata Zalewska
    63 (0,49%)
  6. 6 Iwona Mariola Baran
    50 (0,39%)
  7. 7 Magda Kowieska
    31 (0,24%)
  8. 8 Jan Raszyński
    24 (0,19%)
  9. 9 Rafał Marek Pisarski
    15 (0,12%)

Okręg 2

Gmina Morąg

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edmund Winnicki
    1 443 (14,72%)
  2. 2 Marian Dziurzyński
    200 (2,04%)
  3. 3 Alicja Kulesza-Gulczyńska
    124 (1,27%)
  4. 4 Jolanta Maria Pilcek
    124 (1,27%)
  5. 6 Dariusz Stanisław Gościniak
    113 (1,15%)
  6. 7 Bogusław Zbigniew Safijański
    175 (1,79%)
  7. 5 Jolanta Łucja Jankowiak-Wydra
    89 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kikoła
    515 (5,25%)
  2. 6 Paweł Jerzy Kowalski
    29 (0,30%)
  3. 2 Bogdan Jan Głowacz
    372 (3,80%)
  4. 5 Agnieszka Nalikowska
    45 (0,46%)
  5. 7 Ewa Wasiuk
    89 (0,91%)
  6. 3 Barbara Krystyna Tolak
    113 (1,15%)
  7. 4 Tomasz Wasilewski
    80 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Stanisław Kiebak
    27 (0,28%)
  2. 4 Agnieszka Trampnał-Majewska
    12 (0,12%)
  3. 1 Ernest Tadeusz Grygorczyk
    74 (0,75%)
  4. 2 Mirosław Kazimierz Grzymkowski
    42 (0,43%)
  5. 5 Karolina Elżbieta Łukasik
    16 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Smutek
    151 (1,54%)
  2. 2 Hubert Ziarek
    92 (0,94%)
  3. 7 Paulina Orłowska
    179 (1,83%)
  4. 4 Magdalena Maria Tchórzewska
    17 (0,17%)
  5. 1 Piotr Strzylak
    647 (6,60%)
  6. 3 Franciszek Kacper Bednarczyk
    128 (1,31%)
  7. 6 Maria Małgorzata Ratajczak
    58 (0,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Żurawska
    131 (1,34%)
  2. 1 Jerzy Wądołowski
    185 (1,89%)
  3. 2 Małgorzata Ewa Jaśkowiak
    390 (3,98%)
  4. 6 Emilian Władysław Szpechar
    50 (0,51%)
  5. 5 Zenona Maria Tersa
    65 (0,66%)
  6. 4 Małgorzata Pożegowiak-Złamańczuk
    42 (0,43%)
  7. 7 Ryszard Ksawery Jedliński
    38 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sławomir Bardziński
    120 (1,22%)
  2. 3 Bartosz Witos
    124 (1,27%)
  3. 2 Halina Panek
    218 (2,22%)
  4. 5 Monika Zabłocka
    122 (1,24%)
  5. 1 Zygmunt Józef Miś
    317 (3,23%)
  6. 6 Elżbieta Rzepka
    174 (1,78%)
  7. 7 Stanisław Zbigniew Szeluga
    359 (3,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Irena Szczurowska
    550 (5,61%)
  2. 5 Andrzej Zygmunt Niewiadomski
    328 (3,35%)
  3. 2 Elżbieta Dziubińska
    757 (7,72%)
  4. 4 Ewa Mariola Michałowska
    201 (2,05%)
  5. 6 Tadeusz Sasin
    155 (1,58%)
  6. 7 Leszek Jan Biernacki
    312 (3,18%)
  7. 3 Janusz Roman Sobierajski
    210 (2,14%)

Okręg 3

Gmina Ostróda

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wiczkowski
    942 (15,78%)
  2. 2 Grażyna Elżbieta Ostas
    468 (7,84%)
  3. 3 Leszek Kwiatkowski
    175 (2,93%)
  4. 6 Bogdan Bartnicki
    299 (5,01%)
  5. 4 Renata Anna Neugebauer
    96 (1,61%)
  6. 5 Dominika Anna Ulaniuk
    56 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Albert Filipowicz
    21 (0,35%)
  2. 6 Aleksandra Brodiuk
    69 (1,16%)
  3. 3 Joanna Ewa Kucaba
    56 (0,94%)
  4. 2 Michał Brzostowski
    230 (3,85%)
  5. 4 Dawid Banasiuk
    20 (0,33%)
  6. 1 Anna Małgorzata Sawko
    111 (1,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Husar
    314 (5,26%)
  2. 2 Piotr Paweł Dmochewicz
    210 (3,52%)
  3. 4 Ewelina Czerniak
    15 (0,25%)
  4. 3 Sławomir Tomasz Mikołajczyk
    137 (2,29%)
  5. 5 Iwona Alicja Farasiewicz
    63 (1,06%)
  6. 6 Iwona Kozłowska
    112 (1,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Wacław Sobota
    58 (0,97%)
  2. 2 Marta Brzózka
    119 (1,99%)
  3. 6 Bartosz Odoliński
    34 (0,57%)
  4. 4 Patryk Jarosław Redek
    13 (0,22%)
  5. 3 Agnieszka Ewa Stemplewska
    48 (0,80%)
  6. 5 Teresa Szłykowicz
    90 (1,51%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Adam Kastrau
    391 (6,55%)
  2. 2 Maciej Zyskowski
    36 (0,60%)
  3. 6 Ewa Gurzyńska
    54 (0,90%)
  4. 4 Małgorzata Czerwonka
    88 (1,47%)
  5. 5 Joanna Krasowska
    46 (0,77%)
  6. 3 Arkadiusz Łopatowski
    109 (1,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Wielgosz
    125 (2,09%)
  2. 3 Mariusz Krzysztof Bukowski
    45 (0,75%)
  3. 2 Antoni Borowski
    100 (1,67%)
  4. 1 Jowita Sztramska-Oman
    248 (4,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sylwia Aneta Drobot
    34 (0,57%)
  2. 1 Waldemar Piotr Błaszkiewicz
    301 (5,04%)
  3. 2 Szymon Roman Woźniak
    287 (4,81%)
  4. 3 Lubomir Grzegorz Pocałujko
    69 (1,16%)
  5. 4 Monika Małgorzata Szypczyńska
    55 (0,92%)
  6. 6 Irena Zofia Jara
    227 (3,80%)

Okręg 4

Gminy: Grunwald, Dabrówno, Miłomłyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janusz Karczewski
    58 (0,96%)
  2. 1 Beata Ewa Mazur
    753 (12,46%)
  3. 2 Janusz Piotr Szraga
    177 (2,93%)
  4. 5 Leszek Tomaszewski
    18 (0,30%)
  5. 3 Ludmiła Małgorzata Nadarzewska
    26 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jan Piotr Kic
    31 (0,51%)
  2. 2 Franciszek Łukasz Brzozowski
    293 (4,85%)
  3. 5 Jadwiga Jarzembowska
    48 (0,79%)
  4. 1 Andrzej Waszczyszyn
    737 (12,20%)
  5. 3 Jadwiga Katarzyna Dymkowska
    150 (2,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karol Fafiński
    131 (2,17%)
  2. 3 Magdalena Małgorzata Wollman
    41 (0,68%)
  3. 2 Bożena Krystyna Berek
    46 (0,76%)
  4. 5 Waldemar Bernard Wójcicki
    50 (0,83%)
  5. 4 Hanna Chrostowska
    33 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Chmieliński
    57 (0,94%)
  2. 3 Adam Janusz Butrymowicz
    211 (3,49%)
  3. 5 Grażyna Ponichtera
    27 (0,45%)
  4. 2 Rafał Mirosław Bąk
    57 (0,94%)
  5. 4 Karina Anna Sołtan
    51 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Brygida Szczepkowska
    586 (9,70%)
  2. 5 Włodzimierz Marchewka
    54 (0,89%)
  3. 3 Paula Franc
    17 (0,28%)
  4. 4 Bartosz Napiórkowski
    93 (1,54%)
  5. 1 Zbigniew Jerzy Pogorzelski
    274 (4,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Henryk Kacprzyk
    1 041 (17,23%)
  2. 3 Róża Lucyna Krześniak
    100 (1,65%)
  3. 2 Ryszard Portka
    425 (7,03%)
  4. 4 Barbara Liberacka
    308 (5,10%)
  5. 5 Andrzej Wiesław Krzemiński
    150 (2,48%)

Okręg 5

Gminy: Łukta, Małdyty, Miłakowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariola Wioletta Mikulska
    54 (0,84%)
  2. 1 Waldemar Skutnik
    245 (3,83%)
  3. 5 Alicja Tomasz
    301 (4,70%)
  4. 6 Jan Stanisław Morzy
    177 (2,77%)
  5. 2 Tadeusz Łopata
    155 (2,42%)
  6. 3 Iwona Zawadzka
    44 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Piaścik
    313 (4,89%)
  2. 4 Katarzyna Dąbrowska
    41 (0,64%)
  3. 3 Wojciech Ziembiński
    338 (5,28%)
  4. 2 Bogdan Wiesław Purzycki
    368 (5,75%)
  5. 6 Danuta Melnyk
    142 (2,22%)
  6. 5 Ilona Grabowska
    155 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Wiśniewska
    101 (1,58%)
  2. 3 Kazimierz Biedulski
    376 (5,88%)
  3. 1 Paweł Henryk Bielkuński
    276 (4,31%)
  4. 4 Karolina Olszewska
    29 (0,45%)
  5. 5 Łukasz Basista
    51 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Szafraniec
    46 (0,72%)
  2. 5 Dominik Radkiewicz
    19 (0,30%)
  3. 4 Agnieszka Iwona Piłat
    21 (0,33%)
  4. 2 Radosław Jarosław Błaszczyk
    13 (0,20%)
  5. 1 Joanna Milena Borowicka
    84 (1,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Gąsior
    86 (1,34%)
  2. 2 Jan Marchlewicz
    480 (7,50%)
  3. 5 Jakub Michał Maciołek
    60 (0,94%)
  4. 4 Anna Helena Udała
    74 (1,16%)
  5. 1 Katarzyna Anna Żurawska
    242 (3,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Irena Krzywiec
    236 (3,69%)
  2. 3 Adam Patoka
    104 (1,63%)
  3. 2 Anna Grażyna Chrobak
    218 (3,41%)
  4. 4 Marzena Agnieszka Kowalska
    85 (1,33%)
  5. 1 Zbigniew Bartłomiej Zabłocki
    744 (11,63%)
  6. 5 Andrzej Dzieliński
    125 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Lech
    374 (5,85%)
  2. 2 Alicja Rogowska
    44 (0,69%)
  3. 5 Katarzyna Słoma
    89 (1,39%)
  4. 4 Renata Teresa Bernatowska
    26 (0,41%)
  5. 3 Daniel Ciulak
    62 (0,97%)