Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Osiek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiek-ulice: 11 Listopada, Aleksandra Fredry, Henryka Sienkiewicza, Kazimierza Wielkiego, Klimontowska, Królowej Jadwigi, Matki Bożej Sulisławskiej, Nowa, Osiedlowa, Sportowa, Władysława Jagiełły

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesław Arkadiusz Kopeć
    144 (37,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacenty Jan Słodkowski
    95 (24,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Norbert Mateusz Strojnowski
    147 (38,08%)

Okręg 2

Osiek-ulice: Adama Mickiewicza, Jagiellońska, Połaniecka, Rynek, Słoneczna, Wolności, Wolska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Edward Adam Kiciński
    133 (49,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Pęś
    48 (17,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Król
    89 (32,96%)

Okręg 3

Osiek-ulice: Cicha, Grabowiec Południowy, Grabowiec Północny, Leśna, Ogrodowa, Sandomierska, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dariusz Józef Borkowski
    71 (24,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Anna Januszewska
    52 (17,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Kazimierz Mikus
    169 (57,88%)

Okręg 4

Osiek-ulice: Grobla, Jana Pawła II, Komunalna, Partyzantów, Polna, Tarnobrzeska, Wiślana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ryszard Łukasz Stępień
    71 (31,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Szymon Jońca
    79 (34,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Mariusz Skowron
    79 (34,50%)

Okręg 5

Sołectwo: Bukowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Luiza Staszewska
    65 (42,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Sosnowski
    87 (57,24%)

Okręg 6

część Sołectwa Suchowola: od nr 1 do nr 79A i od nr 215 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Bąk
    32 (11,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Ogórek
    118 (43,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Roman Pargieła
    121 (44,65%)

Okręg 7

część Sołectwa Suchowola: od nr 80 do nr 214 A

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Bednarski
    134 (42,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wioleta Ewa Jońca
    62 (19,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Jacek Seremak
    118 (37,58%)

Okręg 8

część Sołectwa Pliskowola: od nr 1 do nr 114 i od nr 214 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Wiesława Chmielowiec
    44 (17,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Paweł Serafin
    111 (43,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agata Ewa Mysłek
    99 (38,98%)

Okręg 9

część Sołectwa Pliskowola: od nr 115 do nr 213

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Sławomir Pargieła
    20 (8,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Wdowiak
    140 (59,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariola Anna Wydro
    77 (32,49%)

Okręg 10

Sołectwa: Mucharzew, Niekrasów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Wielgus
    113 (49,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zdzisław Roman Mierzyński
    48 (21,15%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Sagan
    66 (29,07%)

Okręg 11

Sołectwa: Ossala, Strużki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Burczy
    132 (42,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Grzegorz Wiącek
    98 (31,51%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Danuta Jędrycha
    81 (26,05%)

Okręg 12

Sołectwa: Trzcianka, Trzcianka-Kolonia, Tursko Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Konat
    97 (26,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ireneusz Andrzej Domagała
    130 (36,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Jan Szady
    134 (37,12%)

Okręg 13

Sołectwa: Szwagrów, Niekurza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dorota Gruszczyńska
    81 (23,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Baran
    143 (42,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Kabata
    115 (33,92%)

Okręg 14

Sołectwa: Matiaszów, Sworoń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Gabriel Grabowski
    127 (63,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bogdan Adam Jakubas
    74 (36,82%)

Okręg 15

Sołectwa: Długołęka, Kąty, Lipnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA WAWRZKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Okoń
    93 (35,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Arkadiusz Matusak
    171 (64,77%)