Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemkowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Łukomierz: Łukomierz, Bugaj Lipnicki, Sołectwo Siemkowice (ul. Poręby, Łąkowa, Polna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Przemysław Namyślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

73 (70,19%)

Grzegorz Stanisław Góra

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (29,81%)

Okręg 2

Sołectwo Siemkowice (ul. Widawska, Dworcowa, Plac Wolności, W. S. Dziegieciów, Gajówka Młynki, Gajówka Papierek, Marchewki, Leśna, Brzozowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Andrzej Moryń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103 (59,20%)

Jarosław Ryszard Sikora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (40,80%)

Okręg 3

Sołectwo Siemkowice (ul. Krasińskiego, Górna, Częstochowska, Krótka, J. Słowackiego, B. Prusa, A. Mickiewicza, W. Reymonta, H. Sienkiewicza, Przedszkolna, Szkolna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Dorota Grzesik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

119 (62,63%)

Alina Hałaczkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (37,37%)

Okręg 4

Sołectwo Siemkowice (ul. Karczówki, Wierzbowa, Ogrodowa, Nowa, Dolna, Parkowa, Zamkowa, Kościelna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Tomasz Stachera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

118 (62,77%)

Szymon Józef Strąk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (37,23%)

Okręg 5

Sołectwo Kije, Sołectwo Radoszewice (ul. Słomiana, Kociołek, Cmentarna, Polna, Młyńska, Targowa, Osjakowska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Osiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

64 (45,07%)

Piotr Paweł Kik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (54,93%)

Okręg 6

Sołectwo Radoszewice (ul. , L. A. Niemojewskich, Powstania Styczniowego, Niwa, Żychty, Starowiejska, Pasieka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Katarzyna Wlaźlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

45 (34,88%)

Andrzej Marek Górecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (65,12%)

Okręg 7

Sołectwo Radoszewice (ul. Zmyślańska, Kasztańska, Składowa, Szewczyki, Trakt Siemkowicki, Górki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Jamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

104 (65,00%)

Katarzyna Gabriela Lont

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (35,00%)

Okręg 8

Sołectwo Zmyślona (Zmyślona, Mierżanów) Sołectwo Katarzynopole Sołectwo Pieńki-Bugaj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Rabenda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Lipnik Od nr 3 - 48 Od nr 102 - 120 Mazaniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Piotr Gasiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

106 (50,72%)

Marianna Jendraszczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103 (49,28%)

Okręg 10

Sołectwo Lipnik Od nr 49 - 101 Od nr 121 - 138

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Agnieszka Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

75 (48,39%)

Henryk Józef Janecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (51,61%)

Okręg 11

Sołectwo Delfina Sołectwo Kol. Lipnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Andrzej Kruk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (45,76%)

Kamil Adam Ceglarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (54,24%)

Okręg 12

Sołectwo Laski (Laski, Tądle) Sołectwo Borki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Henryka Szymańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (55,34%)

Bogdan Urbaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (44,66%)

Okręg 13

Sołectwo Mokre Sołectwo Ignaców-Miętno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Andrzej Rabenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

65 (40,12%)

Damian Cieśla

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (59,88%)

Okręg 14

Sołectwo Ożegów (ul Długa, Podgórze, Nowa, Piaskowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Pokrzywiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

92 (55,76%)

Irena Maria Kamyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (44,24%)

Okręg 15

Sołectwo Ożegów (ul Wierzbowa, Szkolna, Łąkowa, Spacerowa, Krótka, Wiśniowa, Polna, Leśna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Bogdan Zgorzelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”

67 (54,47%)

Jan Grądecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (45,53%)