Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kowala

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Kosów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Sobolewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

88 (25,73%)

Agata Kicior

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

127 (37,13%)

Ryszard Adam Zawadzki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

127 (37,13%)

Okręg 2

Sołectwo: Ludwinów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Chrząstowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

67 (20,18%)

Dariusz Jan Parszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

169 (50,90%)

Wojciech Józef Witczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (28,92%)

Okręg 3

Sołectwa: Augustów, Kończyce-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Odzimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

196 (35,64%)

Agata Kuc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

66 (12,00%)

Wojciech Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (24,91%)

Stanisław Ryszard Kolanowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

128 (23,27%)

Ariel Zgardziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

23 (4,18%)

Okręg 4

Sołectwa: Młodocin Mniejszy, Rożki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Musielewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

100 (17,42%)

Dariusz Farbiś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

110 (19,16%)

Jolanta Suligowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

238 (41,46%)

Roman Stanisław Wasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (21,95%)

Okręg 5

Sołectwa: Huta Mazowszańska, Zenonów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Witold Walkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

58 (17,42%)

Wioletta Janina Cholewińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

74 (22,22%)

Dawid Patryk Łoboda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (21,92%)

Jan Tomasz Fryszkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

128 (38,44%)

Okręg 6

Sołectwo: Kotarwice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Janczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

83 (22,37%)

Karol Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

14 (9,27%)

Jan Kazimierz Malmon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

220 (59,30%)

Okręg 7

Sołectwo: Mazowszany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Berliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

110 (32,16%)

Barbara Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

183 (53,51%)

Adam Gołosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (14,33%)

Okręg 8

Sołectwo: Parznice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Ukleja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

36 (7,86%)

Arkadiusz Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

72 (15,72%)

Paweł Utkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (12,01%)

Agnieszka Rola

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

295 (64,41%)

Okręg 9

Sołectwa: Maliszów, Romanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Gałczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

59 (16,34%)

Dariusz Chruślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

183 (50,69%)

Robert Adamczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (14,96%)

Robert Artur Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (18,01%)

Okręg 10

Sołectwa: Bardzice, Grabina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Marta Skorża

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

50 (15,53%)

Krystyna Grzyb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

164 (50,93%)

Leszek Marczewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (33,54%)

Okręg 11

Miejscowość: Kowala

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Zbojna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

101 (29,62%)

Radosław Jan Ziółko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

97 (28,45%)

Jarosław Słomka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (41,94%)

Okręg 12

Miejscowość: Kowala-Kolonia, Kowalówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Gębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

140 (40,58%)

Jolanta Teresa Pszczoła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

150 (43,48%)

Bogusław Grzegorz Szydłowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (15,94%)

Okręg 13

Sołectwa: Dąbrówka Zabłotnia, Ruda Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Danuta Bućko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

30 (7,67%)

Krzysztof Stanisław Farbiś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

132 (33,76%)

Andrzej Piszczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (21,99%)

Agnieszka Katarzyna Gałczyńska-Frąk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (20,97%)

Tadeusz Jan Strzecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

15 (3,84%)

Małgorzata Maria Kiraga-Jabłońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (11,76%)

Okręg 14

Sołectwo: Trablice od nr 1 do 74C.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Danuta Trelka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

77 (23,05%)

Małgorzata Witczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

109 (32,63%)

Marcin Rajmund Jakubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

148 (44,31%)

Okręg 15

Sołectwo: Trablice od nr 75 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ilona Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BULSKIEGO

124 (35,94%)

Małgorzata Grażyna Okólska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA STANIKA ROZWÓJ

75 (21,74%)

Paweł Lis

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

146 (42,32%)