Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ozorków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Leśmierz Nr 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 43, 45

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Zawierucha

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (40,11%)

Henryk Marian Grabarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (37,91%)

Edyta Barbara Nowakowska-Abramczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

40 (21,98%)

Okręg 2

Leśmierz Nr 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37, 39

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Zdzisława Czekalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (11,83%)

Iwonka Jadwiga Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

76 (40,86%)

Konrad Krzysztof Matejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LEŚMIERZ

88 (47,31%)

Okręg 3

Muchówka, Tymienica, Boczki, Skotniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Furmaniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (26,34%)

Sławomir Tomasz Milczarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (22,44%)

Andrzej Piotr Rogala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

105 (51,22%)

Okręg 4

Małachowice, Małachowice-Kolonia, Sokolniki-Parcela

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Ślęzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (49,76%)

Małgorzata Jolanta Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

106 (50,24%)

Okręg 5

Sokolniki, Modlna, Celestynów, Katarzynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Krzysztof Stańczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (29,35%)

Anna Marta Sowińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

207 (70,65%)

Okręg 6

Osiedle Sokolniki-Las: ul 1 Maja, Brzozowa, Chrobrego, Dębowa, Dojazdowa, Działkowa, Emilii Sczanieckiej, Gazowa, Graniczna (od Nr 1 do ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza), Harcerska, Husarska, Jana III Sobieskiego, Kaliska, Katowicka, Klonowa, kpt. Pilota Franciszka Żwirki, Krańcowa, Krótka, Kujawska, Kwiatowa, Legionów, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Łódzka, Marynarska, Mazowiecka, Niecała, Nowa, Ochotnicza, Okrzei, Okólna (od ul. Wodnej do ulicy Prezydenta Gabriela Narutowicza), Orla, Oświatowa, Ozorkowska (od ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza do końca), Pancerna, Piaski Wróblewskie, Piękna, Pilota Stanisława Wigury, Piotrkowska, Płocka, Pogodna, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Pułaskiego, Radzymińska, Rycerska, Sieradzka, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Sporna, Sportowa, Strzelecka, Szkolna, Średnia, Topolowa, Toruńska, Wiejska, Wilcza, Wiślana, Wodna, Zagajnikowa, Zielna, Zwycięska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Andrzej Szcześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

204 (85,71%)

Wojciech Jakub Bartosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LEŚMIERZ

34 (14,29%)

Okręg 7

Osiedle Sokolniki-Las: ul. Adama Mickiewicza, Białostocka, Bolesława Prusa, Chopina, Dzielna, Dzierżonia, Gabriela Sokolnickiego, Gdańska, gen. Lucjana Żeligowskiego, gen. Romualda Traugutta, gen. Sowińskiego, Głowackiego, Graniczna (od ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza do końca), Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Juliusza Słowackiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Kielecka, Komfortowa, Konarskiego, Krakowska, Kraszewskiego, Kresowa, Królowej Jadwigi, ks. Ignacego Skorupki, ks. Stanisława Brzóski, Literacka, Lwowska, Malczewskiego, Małachowskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Morawska, Nowogrodzka, Ogrodowa, Okólna (od ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza do końca), Ozorkowska (od Nr 1 do ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza), Paderewskiego, Pomorska, Poznańska, Rejtana, Różana, Sanatoryjna, Stefana Żeromskiego, Śląska, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Warszawska, Wileńska, Wiśniowa, Władysława Orkana, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Paweł Banacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (30,13%)

Barbara Marzena Kozłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

211 (69,87%)

Okręg 8

Helenów, Aleksandria

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Kamila Nowakowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (15,88%)

Rafał Marszałek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (41,76%)

Michał Przemysław Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

72 (42,35%)

Okręg 9

Maszkowice, Czerchów (Czerchów, Dybówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Karolak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (44,87%)

Dominika Wiktorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

145 (55,13%)

Okręg 10

Cedrowice-Parcela, Ostrów, Cedrowice (Cedrowice, Opalanki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Bogdan Maciak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

175 (65,54%)

Monika Anna Graczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

92 (34,46%)

Okręg 11

Wróblew, Śliwniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Ślązak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (28,21%)

Tomasz Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

41 (26,28%)

Alicja Steglińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI STEGLIŃSKIEJ

71 (45,51%)

Okręg 12

Solca Wielka (Solca Wielka, Pełczyska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Olczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (43,30%)

Tadeusz Majchrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

110 (56,70%)

Okręg 13

Parzyce, Konary, Solca Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Agnieszka Woźny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (12,21%)

Szczepan Paweł Sieradzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZEPANA SIERADZKIEGO

71 (33,33%)

Jan Andrzej Rzepkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

116 (54,46%)

Okręg 14

Sierpów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Ciesielski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (27,23%)

Marcin Krzysztof Wiktorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

139 (72,77%)

Okręg 15

Skromnica (Skromnica, Tkaczew), Borszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Saganiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (26,32%)

Paweł Grzegorz Wyrzykowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (7,89%)

Krzysztof Stanisław Grabarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA ENERGIA

175 (65,79%)