Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lębork

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Maja, Akacjowa, Architektów, Artylerzystów, Batalionu Zośka, Beniowskiego, Błękitna, Brzozowa, Chłopska, Chojnicka, Cisowa, Dębowa, Drzymały, Dywizjonu 303, Gen. Stanisława Sosabowskiego, Generała Stanisława Maczka, Gliniana, Górników, Gryfa Pomorskiego, Harcerzy, Henryka Artowskiego, Hutnicza, Ignacego Domeyki, Inżynierów, Jerzego Kukuczki, Jesionowa, Jodłowa, Kanałowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Kolejarzy, Komuny Paryskiej, Ks. Szczepana Gracza, Kujawska, Legionów Polskich, Lotników, Lubelska, Łowicka, Majora Henryka Sucharskiego, Małopolska, Matejki, Mazowiecka, Mazurska, Mireckiego, Modrzewiowa, Myśliwska, Okrzei, Orląt Lwowskich, Piotra Wysockiego, Plac Młodzieży, Plater, Podchorążych, Podhalańska, Pomorska, Powstania Styczniowego, Powstańców Warszawy, Pułkownika Stanisława Dąbka, Robotnicza, Rzemieślnicza, Sandomierska, Saperów, Słoneczna, Słowackiego, Spółdzielcza, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szarych Szeregów, Śląska, Tatrzańska, Techników, Topolowa, Traugutta, Wielkopolska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Hanka Mielewczyk
    29 (0,71%)
  2. 1 Bartosz Adam Kowalczuk
    218 (5,37%)
  3. 6 Barbara Stachowska
    12 (0,30%)
  4. 7 Marta Józefa Płotka
    10 (0,25%)
  5. 4 Waldemar Józef Klinkosz
    95 (2,34%)
  6. 3 Robert Wincenty Joniec
    41 (1,01%)
  7. 5 Jacek Jerzy Pobłocki
    34 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystian Springman
    82 (2,02%)
  2. 4 Anna Marzena Kielas
    81 (2,00%)
  3. 6 Aleksandra Ewa Defińska
    35 (0,86%)
  4. 2 Marcin Piotr Grudziński
    143 (3,53%)
  5. 1 Elżbieta Barbara Marcisz
    102 (2,51%)
  6. 5 Dolores Wioletta Wasilewska
    7 (0,17%)
  7. 8 Rafał Bąk
    27 (0,67%)
  8. 7 Kazimierz Jan Lipiński
    38 (0,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tadeusz Mirosław Lis
    36 (0,89%)
  2. 1 Krzysztof Leszek Siwka
    570 (14,05%)
  3. 2 Małgorzata Maria Bresler
    218 (5,37%)
  4. 7 Katarzyna Wilmont
    69 (1,70%)
  5. 4 Tadeusz Dubrowski
    32 (0,79%)
  6. 6 Przemysław Stanisław Mikusiński
    10 (0,25%)
  7. 5 Krystyna Urszula Szczytko-Rybicka
    52 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAJNE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Wojciech Krupski
    67 (1,65%)
  2. 4 Andrzej Antoni Grajewski
    6 (0,15%)
  3. 1 Katarzyna Maria Kosior
    18 (0,44%)
  4. 5 Paweł Witold Pietrzak
    5 (0,12%)
  5. 3 Bożena Maria Sikora
    6 (0,15%)
  6. 6 Teresa Zarzycka
    10 (0,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Paweł Derkowski
    19 (0,47%)
  2. 5 Karolina Maria Klamrowska
    18 (0,44%)
  3. 1 Jacek Heliodor Lampart
    43 (1,06%)
  4. 3 Krystyna Pelagia Rodzik
    9 (0,22%)
  5. 4 Zbigniew Marek Majewski
    3 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Kazimierz Pobłocki
    79 (1,95%)
  2. 2 Renata Bogumiła Rebicka
    32 (0,79%)
  3. 7 Elżbieta Sławomira Renka
    7 (0,17%)
  4. 6 Wiesława Ewa Nowowiejska
    4 (0,10%)
  5. 4 Oskar Rafał Jasiński
    31 (0,76%)
  6. 3 Rafał Antoni Storcz
    6 (0,15%)
  7. 5 Mariola Grażyna Jankowska
    8 (0,20%)
  8. 8 Marcin Krzysztof Milczewski
    110 (2,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Andrzej Drężek
    58 (1,43%)
  2. 3 Marcin Piotr Brodalski
    110 (2,71%)
  3. 1 Jarosław Walaszkowski
    374 (9,22%)
  4. 4 Dariusz Sobota
    24 (0,59%)
  5. 6 Ewa Damaszk
    27 (0,67%)
  6. 5 Jolanta Urszula Pietrzak
    21 (0,52%)
  7. 7 Jolanta Lis
    16 (0,39%)
  8. 8 Kamila Julia Machola
    91 (2,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wioletta Barbara Tubacka
    40 (0,99%)
  2. 3 Marcin Ryszard Klukowski
    72 (1,78%)
  3. 5 Wiesława Jadwiga Wojciechowicz
    16 (0,39%)
  4. 7 Julia Paulina Świątek
    35 (0,86%)
  5. 1 Artur Jarosław Obolewski
    226 (5,57%)
  6. 2 Halina Danuta Łukian
    325 (8,01%)
  7. 6 Barbara Drożdżal
    16 (0,39%)
  8. 8 Marian Krzysztof Kurzydło
    183 (4,51%)

Okręg 2

1 Maja, Aleja Wolności (numery parzyste od nr 2 do nr 48), Armii Krajowej (nr 20, 22 i od numeru 24), Bieszki, Bohaterów Westerplatte, Czołgistów, Głowackiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Kellera, Kossaka, Krótka, Kwiatowa, Łączna, Malczewskiego, Michała Mostnika, Mieczysława Stryjewskiego, Nadmorska, Opolska, Orlińskiego, Pilotów, Pionierów, Plac Kopernika, Plac Piastowski, Poznańska, Prusa, Rodła, Skarżyńskiego, Weterynaryjna, Witkacego, Władysława Łokietka, Wrocławska, Zofii Witkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosława Klein
    2 (0,06%)
  2. 6 Anna Stefania Syldatk-Barzowska
    14 (0,43%)
  3. 1 Włodzimierz Arkadiusz Klata
    365 (11,11%)
  4. 5 Ireneusz Adam Mielewczyk
    39 (1,19%)
  5. 3 Damian Tadeusz Powideł
    28 (0,85%)
  6. 4 Ewa Jolanta Jakubczak
    20 (0,61%)
  7. 7 Romuald Heyka
    13 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łucjan Łaga
    315 (9,59%)
  2. 2 Konrad Chmiel
    172 (5,23%)
  3. 5 Alicja Jarosława Remiszewska
    15 (0,46%)
  4. 3 Marcin Jan Pawluk
    64 (1,95%)
  5. 4 Anna Elzbieta Krawczykowska
    9 (0,27%)
  6. 6 Renata Barbara Lipińska
    18 (0,55%)
  7. 7 Wojciech Pietras
    32 (0,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Woźniakowski
    77 (2,34%)
  2. 1 Marek Andrzej Richert
    174 (5,30%)
  3. 6 Beata Elfrieda Gołojuch
    43 (1,31%)
  4. 5 Klaudia Kwiecińska
    32 (0,97%)
  5. 7 Renata Stanisława Romanko
    42 (1,28%)
  6. 4 Krzysztof Świątczak
    262 (7,97%)
  7. 3 Irena Mariola Małachowicz
    64 (1,95%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Anna Klamrowska
    33 (1,00%)
  2. 3 Cezary Mikołajczyk
    22 (0,67%)
  3. 4 Klaudia Aneta Kondej
    3 (0,09%)
  4. 5 Emilian Samp
    4 (0,12%)
  5. 2 Dominika Natalia Klementowska
    4 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Joanna Jasik
    8 (0,24%)
  2. 3 Marek Dankowski
    12 (0,37%)
  3. 6 Piotr Michał Lizurej
    6 (0,18%)
  4. 7 Zenon Paweł Leszczyński
    25 (0,76%)
  5. 1 Malwina Maria Dobosz
    102 (3,10%)
  6. 2 Alicja Magdalena Garska
    21 (0,64%)
  7. 4 Monika Anna Łudzińska
    8 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Grzegorz Leciejewski
    151 (4,60%)
  2. 3 Tadeusz Szymon Pęk
    80 (2,43%)
  3. 4 Anita Krystyna Lizun
    13 (0,40%)
  4. 5 Łukasz Traskowski
    23 (0,70%)
  5. 7 Klaudia Olcha
    23 (0,70%)
  6. 6 Alicja Beata Richert
    22 (0,67%)
  7. 1 Krzysztof Adam Wetta
    314 (9,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janina Jadwiga Pujsza
    99 (3,01%)
  2. 5 Marzena Zofia Engel
    32 (0,97%)
  3. 6 Jakub Michał Doba
    18 (0,55%)
  4. 2 Bogdan Antoni Oszmian
    285 (8,67%)
  5. 7 Klaudia Małgorzata Brzózka
    62 (1,89%)
  6. 3 Andrzej Gad
    63 (1,92%)
  7. 4 Leszek Roman Olszewski
    53 (1,61%)

Okręg 3

8 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wolności (numery nieparzyste od nr 1 do nr 73), Armii Krajowej (od nr 1 do nr 19 i numery 21 i 23), Basztowa, Batalionów Chłopskich, Cegielniana, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Dąbrowskiego, Derdowskiego, Długosza, Dygasińskiego, Franciszkańska, Gajowa, Gdańska, Generała Sikorskiego, Gierymskiego, Graniczna, Grodzieńska, Grottgera, Handlowa, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Józefa Wybickiego, Juliana Węgrzynowicza, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Konopnickiej, Korzenna, Leśna, Lipowa, Lwowska, Malinowa, Marcinkowskiego, Miętowa, Miodowa, Młynarska, Moniuszki, o. Lucjusza Chodukiewicza, Ogrodowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piękna, Plac Pokoju, Plac Spółdzielczy, Plac Świętego Jakuba, Plac Żwirki i Wigury, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przymurna, Przyzamcze, Pułaskiego, Reja, Różyckiego, Sienkiewicza, Sieroszewskiego, Skargi, Skoczylasa, Solna, Spokojna, Stanisława Mikołajczyka, Staromiejska, Staszica, Stwosza, Styki, Syrokomli, Targowa, Waryńskiego, Wiejska, Wileńska, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Edyta Repp
    58 (1,97%)
  2. 1 Arkadiusz Stanisław Mielewczyk
    146 (4,95%)
  3. 4 Katarzyna Elzbieta Pączek
    20 (0,68%)
  4. 2 Tomasz Marek Stoltmann
    25 (0,85%)
  5. 5 Jacek Włodzimierz Karcz
    4 (0,14%)
  6. 6 Danuta Joanna Michalska
    7 (0,24%)
  7. 7 Magdalena Maria Kowalczuk
    8 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jakub Herczyk
    55 (1,86%)
  2. 2 Katarzyna Lipkowska
    149 (5,05%)
  3. 6 Katarzyna Aldona Paczyńska
    46 (1,56%)
  4. 4 Magdalena Marta Ponarad
    14 (0,47%)
  5. 1 Katarzyna Wach
    100 (3,39%)
  6. 3 Jacek Kilanowski
    27 (0,92%)
  7. 5 Bartosz Walczyński
    27 (0,92%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kazimierz Józef Duwe
    33 (1,12%)
  2. 6 Jolanta Grażyna Burandt
    92 (3,12%)
  3. 4 Mirosława Anna Grynkiewicz
    42 (1,42%)
  4. 2 Katarzyna Małgorzata Nowak
    57 (1,93%)
  5. 5 Dariusz Szymon Nawrocki
    85 (2,88%)
  6. 1 Tomasz Szczepan Sopyłło
    219 (7,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Przychoda
    53 (1,80%)
  2. 1 Radosław Edward Zimnowoda
    285 (9,66%)
  3. 5 Magdalena Jędrzejewska-Kolka
    2 (0,07%)
  4. 4 Katarzyna Aleksandra Jasińska
    24 (0,81%)
  5. 7 Grzegorz Kościuk
    72 (2,44%)
  6. 3 Katarzyna Wioletta Miler
    2 (0,07%)
  7. 6 Andrzej Kazimierz Pałubicki
    16 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Leonard Rudyk
    335 (11,36%)
  2. 3 Bogumiła Rozalia Keller
    21 (0,71%)
  3. 2 Andrzej Ryszard Suszyński
    143 (4,85%)
  4. 7 Halina Szarejko
    20 (0,68%)
  5. 4 Franciszek Bolesław Mygelski
    16 (0,54%)
  6. 5 Elżbieta Danuta Szpak
    26 (0,88%)
  7. 6 Robert Sebastian Rapanowicz
    24 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogdan Józef Libich
    185 (6,27%)
  2. 7 Liliana Gałaman
    39 (1,32%)
  3. 5 Iwona Katarzyna Szeliga-Zając
    8 (0,27%)
  4. 2 Adam Jan Stenka
    116 (3,93%)
  5. 1 Witold Tadeusz Namyślak
    288 (9,76%)
  6. 6 Małgorzata Maria Wróblewska
    12 (0,41%)
  7. 4 Grzegorz Popin
    49 (1,66%)

Okręg 4

Abrahama, Aleksandra Majkowskiego, B. Czecha, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Krzywoustego, Ceynowy, Drętowo, Dworcowa, Generała Bema, Grudziądzka, Grunwaldzka, Henryka Łasaka, Jana Pawła II, Kartuska, Kaszubska, Kolonia, Konopackiej, Kościuszki, Kusocińskiego, Małoszycka, Marusarzówny, Mieszka I, Mściwoja II, Nałkowskiej, Obrońców Wybrzeża, Olimpijczyków, Osiedle Leśne, Piecewo, Polskich Marynarzy, Roszarnicza, rtm. Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Staffa, Stamma, Tczewska, Teligi, Toruńska, Tuwima, Warszawska, Rogali, Władysława IV, Zwarowska, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Daniel Szuster
    20 (0,58%)
  2. 1 Jarosław Gryń
    73 (2,12%)
  3. 5 Małgorzata Czaja
    11 (0,32%)
  4. 4 Agnieszka Justyna Kwiatkowska
    4 (0,12%)
  5. 3 Rafał Artur Bocian
    33 (0,96%)
  6. 6 Monika Łyś
    10 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 5 Magdalena Alicja Klawikowska
    25 (0,72%)
  2. 2 Łukasz Karol Łudziński
    130 (3,77%)
  3. 4 Michał Mirosław Sałata
    74 (2,15%)
  4. 7 Leonard Krzysztof Wojciechowski
    17 (0,49%)
  5. 6 Dorota Agnieszka Wojnarowicz-Kobiela
    8 (0,23%)
  6. 3 Beata Grażyna Hrycyk
    123 (3,57%)
  7. 1 Zbigniew Stanisław Cybula
    283 (8,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Biela
    263 (7,63%)
  2. 2 Ireneusz Krawiec
    51 (1,48%)
  3. 4 Zdzisław Rudnicki
    17 (0,49%)
  4. 3 Danuta Elżbieta Zięć
    28 (0,81%)
  5. 7 Tomasz Litwin
    248 (7,19%)
  6. 5 Krystian August Specht
    24 (0,70%)
  7. 6 Elżbieta Maria Krystek-Chudziaszek
    29 (0,84%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Regina Anna Hinz
    2 (0,06%)
  2. 4 Agata Sara Woszczyna
    5 (0,14%)
  3. 5 Krystian Klamrowski
    12 (0,35%)
  4. 1 Zdzisław Rodzik
    44 (1,28%)
  5. 2 Danuta Józefa Kos
    9 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Patrycja Magdalena Konkel
    5 (0,14%)
  2. 2 Marcin Krzysztof Labuda
    28 (0,81%)
  3. 5 Wojciech Nűrnberg
    19 (0,55%)
  4. 7 Hanna Teresa Lubocka
    16 (0,46%)
  5. 3 Mateusz Daniel Neumann
    66 (1,91%)
  6. 1 Bożena Małgorzata Pobłocka
    510 (14,79%)
  7. 6 Aniela Andrynowska
    14 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Klawikowski
    105 (3,04%)
  2. 3 Marcelina Katarzyna Dzienisz
    130 (3,77%)
  3. 2 Beata Strąk
    71 (2,06%)
  4. 1 Łukasz Kuriata
    150 (4,35%)
  5. 7 Marcin Dawid Pobłocki
    146 (4,23%)
  6. 6 Grażyna Dzida-Wołoszyn
    39 (1,13%)
  7. 5 Zdzisław Stanisław Gąska
    30 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Kaczorowski
    23 (0,67%)
  2. 5 Renata Chromczuk
    55 (1,59%)
  3. 7 Małgorzata Lucyna Polejowska
    24 (0,70%)
  4. 2 Krzysztof Filip
    46 (1,33%)
  5. 1 Jarosław Adam Litwin
    387 (11,22%)
  6. 6 Bożena Maria Okrój
    16 (0,46%)
  7. 3 Weronika Żaneta Cybula
    26 (0,75%)