Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dubicze Cerkiewne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dubicze Cerkiewne-ul. Główna od Nr 1 do Nr 16, ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Modrzewiowa, ul. Słoneczna, ul. Akacjowa, ul. Osiedle Bachmaty, ul. Polna, ul. Parkowa, ul. Osiedlowa, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Kułaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (34,52%)

Irena Kiryluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

55 (65,48%)

Okręg 2

Dubicze Cerkiewne-ul. Główna od Nr 17 do Nr 114

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Czykwin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

35 (55,56%)

Aleksander Bańkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

28 (44,44%)

Okręg 3

Grabowiec od Nr 1 do Nr 65

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Walentyna Szimoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

27 (50,94%)

Mikołaj Stepaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

26 (49,06%)

Okręg 4

Grabowiec od Nr 66 do Nr 120

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Szymaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

33 (55,93%)

Mirosław Leoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

26 (44,07%)

Okręg 5

Grabowiec od Nr 121 do Nr 158, Rutka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Leoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 6

Czechy Orlańskie, Jelonka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Czmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

35 (53,85%)

Paulina Siegień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

30 (46,15%)

Okręg 7

Tofiłowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 8

Stary Kornin, Siemiwołoki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Nina Oksentiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 9

Jagodniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Holonko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 10

Istok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

29 (52,73%)

Ewa Guryn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

26 (47,27%)

Okręg 11

Koryciski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leon Mikulicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

19 (42,22%)

Aleksy Troc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

26 (57,78%)

Okręg 12

Witowo, Kraskowszczyzna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wieczysław Korch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (31,11%)

Joanna Sapieżyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

25 (55,56%)

Michał Małmyszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE DROGI

6 (13,33%)

Okręg 13

Werstok, Wojnówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Karpiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 14

Długi Bród, Zabagonie, Jakubowo, Piaski, Wiluki, Pasieczniki Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Sajewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (37,25%)

Andrzej Karpiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

32 (62,75%)

Okręg 15

Starzyna, Bobinka, Górny Gród, Klakowo, Nikiforowszczyzna, Wygon, Krągłe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiktor Kendyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

0 (0,00%)